Page 11 of 15 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 101 to 110 of 148
    aga free olarak spin oalyı varya çarkı felek olmuyor 3 saat oyunda durdum whell dedim yok abi hiçbirşey vermedi ve dönmedi olmuyor adamım bugta bilginiz olsun

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ROACH111 View Post
    aga free olarak spin oalyı varya çarkı felek olmuyor 3 saat oyunda durdum whell dedim yok abi hiçbirşey vermedi ve dönmedi olmuyor adamım bugta bilginiz olsun
    Ücretsiz çevirme hakkı günde 1 kereliğine verilir ve oyunda 2 saat durduğunuzda açılır. İlk günden beri çeviriyorum ve TR saatiyle 23.00'da sıfırlanıyor, 01.00 gibi çevirebiliyorum.

Senior Member
    ücretsiz çevirme günlük id için mi yoksa her karakterimizle 2 saat oyun oynayarak çevirebiliyor muyuz.

Junior Member Synergie's Avatar
    Nickname
    Synergie
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Tüm bekleyen arkadaşlara, ben de dahil hayırlı ve uğurlu olsun. Beklenilen ve aranılan bir etkinlik idi.

Community Liaison Patheoz's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Vosk View Post
    ücretsiz çevirme günlük id için mi yoksa her karakterimizle 2 saat oyun oynayarak çevirebiliyor muyuz.
    Ücretsiz çevirme hesabınızla bağlantılıdır, bir defa ücretsiz çevirme yaptıktan sonra yan karakteriniz ile tekrar çevirme şansınız olmaz.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ücretsiz çevirme süresi işlememeye başladı relog atıp tekrar doldurmak gerekiyor

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    ücretsiz çevirme süresi işlememeye başladı relog atıp tekrar doldurmak gerekiyor
    Ödülü Aldığında Yarın Aynı Saat'lerde Free Geliyor Gece 23'den Sonra Sıfırlanıyor Denilmiş Öyle Bir Görmedim.

Quote Originally Posted by FeyyazM View Post
    Bu kesinlikle dolandırıcılık bu bildiğiniz üç kağıtçılık 15 dilimi olan pastadan 10 kere ibex ya da crisis çıktı. Yarın yine olmadı beceremedik derler kaldırırlar ya da yarın bir patch gelir düzeltilir. Hani giden 40 lira büyük bir meblağ değil işte sorun burada koca firma aç gözlülük ve para hırsı ile yaptığı çocukça işe bak sen. Tabi ki anlıyorum bir oran farkı oluşturulur. Eğer gerçekten 15 eşit paya bölünürse firma bu işten epey zarar eder tabi zaten bu mümkün değil. Ancak bunu bir çark sistemi yapmazsın o zaman çünkü animasyonunu bile becerememişsiniz çünkü hız her defasında farklı o ibex potta duracak ya bazen bir anda hızlıyken orada duruyor bazen ağır ağır ilerlerken durmuyor ibex pota gelene kadar. Ve yani insan şuna biraz daha ucuz ödül ekler ki bu kadar belli etmeyin yahu her defasında aynı şeylerin oranının yüzdesinin aşırı yüksek olduğunu. Kesinlikle berbat. Daha önce free denememde 30 günlük peri aldım. Cash ile çok çevirdim bazen üzdü bazen mutlu etti genelde üzmesine rağmen bu şekilde düşünmedim çünkü bu bir kumardı ve kimse bir garanti sunmuyordu. Ancak bu sefer sadece dolandırıcılık. Hayır 40 TL kaybı siniri ile bu kadar uzun yazmadım bu insanların bu kadar çocukça para kazanmaya çalışması yüzünden yazdım.

Not: Güncelleme gelene kadar sakın denemeyin.
    sonuna kadar haklı 10 tanesindede ibex düşme oranı nedir arkadaş resmen kandırıldık....

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    ücretsiz de 30 lu und sc gösteriyorsunuz ama 1li çıkıyor ?

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    ücretsiz de 30 lu und sc gösteriyorsunuz ama 1li çıkıyor ?
    Ona bakarsan ücretsizde 3 çeşit premium da gösteriyorlar. Sadece gösteriyolar