Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 52
    Senior Member
    Gelmesi gerektiğini düşünüyorum. Gelsin artık.

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Bence anket yapılmadan gelmeli artık
    [PHP][/PHP]

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    geç kalmış bir yeniliktir gelmesi bir çok oyuncuyu oyuna bağlıcaktır.

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Bir gün gelebilir ama hangi gün bilmiyorum.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Bununla ilgilide anket yapıldı ve oyuncuların çoğunluğu gelmemesi yönünde oy kullandı anket resmi mi değil mi bilmiyorum ancak bence gelmemeli...

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Rebirth kasmayı sevmiyorum, umarım gelmez.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Gelirse iş başa düşecek demektir. Bekleyip göreceğiz.

Senior Member
    Uzunca zamandır oyundan uzakta kalan biri olarak (iş vb. milyon tane sebepten) sırf bu yüzden geri dönebilirim.

Oyundaki arkadaşlar bana göre 3'e ayrılmış durumdalar; exp kasanlar, pk cılar ve pazarcılar olmak üzere. Ben direk 1.gruptaki expcilerdenim, illa ki zamanla pazar ve pk olayına da giriyorsunuz ama oyunun temel dinamiğinin ilk noktası , başlangıcı hali ile exp yani levedir. Reb 5 %100 karakterim var ama ve eski arkadaş ortamımın da kalmayışının etkisi ile pk larda bulunamıyorum, dediğim gibi farklı sebeplerim de var ama emin olun reb 10 gelmiş olsa, sadece görevlerle ilgilenmek için bile ister istemez oyuna zaman ayıracağım ve ayıracağını düşündüğüm bir sürü arkadaşım mevcut, çünkü exp kasmaktan mutluluk duyuyorum, bu da benim oyun tarzım.

Kaldı ki, oyunda yapılan her yenilik güzeldir, değerlendirip değerlendirmemek ya da bunun için zaman ayırıp ayırmamak konusu tamamen oyuncunun kendi tercihidir. Bu minvalde düşünürsek de şayet, rebirthin 10'a çıkarılması, exp kasmaktan hazeden oyuncuları zaten oyuna çekeceği gerçeğinin yanı sıra, pk odaklı arkadaşları da karakterlerinin güçlendirilmesi adına bu tarafa yöneltecektir. Etkinlik ve yeniliğin kötüsü olmaz diye düşünüyorum, ama böyle bir şey tekrar gündeme gelirse, ben ve benim gibi reb 5 %100 olduğu için küllenmiş ve bir şeyler bekleyen arkadaşlarımızı tekrar oyundaki o güzel ortamda buluşturacağı için gayet güzel olacaktır. İlk oylamada sanırım 55-45 oranıyla olumsuz bir sonuç çıkmıştı, öncesinde sırf reb 10 gelecek diye forum sitelerinde örgütlenip, premiumlarını ayarlayan arkadaşlarımız olmuştu. Direk başlayalım diye ama maalesef gelmeyince, bir başka bahara kaldı. Tekrar gündeme gelir ve olumlu sonuçlanırsa şayet, etkilerini ve oyuna katılımdaki muazzam farkı özellikle yönetim en yakından görecektir.

Saygılarımla...

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Bahsettiğiniz şey oyun motoru ile yapılan bir eylemdir. Knight Online tarafından kullanılmakta olan oyun motoru bunu desteklemeyecektir. Yapımcı firma kullanılmakta olan oyun motorunu rütüş yaparak daha iyi hale getirmekte, örnek olarak harita, silah ve görünüş güncellemelerini gösterebiliriz.

Oyun motoru değiştirilmesi ise var olan bir oyunda pek mümkün bir durum değildir. Direkt olarak oyunun yeni sürümü yapılması gerekecektir.
    Oyun o kadar iğrenç bir hale geldi ki , süpriz yapmıyorsunuz faciaya çeviriyorsunuz.
    Oyunda illegal olarak yüzlerce +10 silah - +4 +5 takı bulunmakta , sildiğinizi sandığınız her item duruyor. Örn : Diezde +10 wirinomu olmayan +10 baalı olmayan warrioru dövüyorlar.
    GM'lerin aktif oyun oynaması gerektiği kanââtindeyim , çünkü mageyi bu kadar yerin dibine sokup warrior classını oyunun her alanında en üst seviyeye çıkarmanız akıl karı değil , Oyuna yenilik getirdiniz sanıyorsunuz (örn dark knight silahları - armorları) hiç mantık içermeyen Dark Knight Spear eşyası ile 1 warrior torment atıp tek seferde patlatıp 8e8 party düşürüyor , sebebi ne? çünkü warrior yere vurmasında chaos - dark knight spear patlayabiliyor , bide dark knight spear %2?
    Magenin elindeki aztec , staf atıcamda o stafı atarken rsinide vurucamda o rden %1 ihtimal ile ben adama aztec tutturucam yada kaul tutturucam? mantık nerde? koyun mageyede o zaman her novada aztec kaul patlamasını , izleyelim warrior arkadaşları hani warrior yere vurunca patlıyor ya chaosu , dkssi?
    . Warrior class'ı hem en yüksek damageye sahip hem en tank hem en ölümsüz hemde üstüne üstlük descent skiline sahip , tabi birde kıyafet giymek için mage priest gibi ihtiyacı olmayan / İNT'e vermek zorunda değil. STR'si atağını arttırıyor , elbiseside giyilmek için STR istiyor. Ama mage priest int vermek zorunda defans/hpsinden geri kalmak zorunda. ama warrior hem tank olup hem defance 55e kadar verip üstüne üstlük canı %20ye indiğinde defansı resisti artıp ölümsüzlüğünü ilan etmek zorunda , zaten ölümsüz 3 priestli bi party kurunca kafasına 2 party mage vurmadan düşüremiyosun.

Yani siz yenilik getireceğinize , yada bu önerilerde bulunacağınıza yada twichte yayın açıp 400 cash dağıtıp boss etkinliği yapacağınıza , ilk önce oyunu AKTİF oynayın.

Her serverde oynayan 1 adet GM bulunsun , server durumunda insanların neyden şikayetçi olduğunu anlayabilsin ve analiz edebilsin.

Yıllar önce magenin 80 skili wampiric'i saçma sapan zehir skiline çevirdiler , şimdide 80 tekleme skili 57den az mesafeye vuruyor. geçin czye bakın oyun stratejisi diye bişey kalmadı tekleme vs diye bişey kalmadı önden priest gelince tekleyip basalım diyemiyorsun. çünkü adam 1 adım geri atınca failed veriyor.

Neyse , biz yine boşuna dil döktük siz ilerde 1 etkinlik daha getirirsiniz oyuna Sadece warriorların girebileceği warrior classına özel , her girişte 3200 cash veren bi yer , mageler önemli değil. siz warriorlara çalışın , sonuçta Priestin kolundaki gab patlayınca warriorun yere vurması gerekiyor . warrior herkesi kesebilir , berseker skilinden kendine can veren skili olabilir , kendine 300 500 ap veren berserker 70 skili olabilir , ölüyorken descent atabilir , novadan seri yere vurabilir herhangi bir efect olmadan seri seri , el kaldırmasınada gerek yok , oyunun adınında değişmesi gerek aslında Warrior Online güzel olabilir.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Reb 10 gelmemesi gerektiğini düşünüyorum. Oyunu oyuncular oynuyor olsaydı gelsin derdim de gelince ne olacak millet tüm slotlarda Genie bırakacak afk olacak. Oyunu robotlar oynayacak playerlar değil. Bence reb5 yeterli ve hatta fazla bile.