Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Junior Member
    Nickname
    Nastradamus
    Clan
    CORTEXIPHAN
    Server
    KO -> Destan

Exclamation Dark Knight Silahlarında ASASLARA HAKSIZLIK.

Sevgiler.Ben bir asas oyuncusuyum ve oyuna gelen yeniliklerin büyük bir çoğunluğunda asaslara yetim gözüyle bakıldığının farkına vardım.Zaten Warriorların alan skilleriyle iyice gölgeye düşen bizler aşağı yukarı her konuda asasların (niyeyse) (?) hep bir adım geri olduğunun nedenini hep merak etmişizdir.Konuma gelecek olursak DARK KNIGHT Silahları özellikleri itibariyle oyunculara sunulmuş mükemmel silahlardır Magenin Staff'a bakacak olursak +300Defans &HP dolumu yapıyor gayet cezbedici keza priestin MACE'i de öyle rakibe heal damage atıyor bir priest için nimettir bu.Warrior'un Spearına gelecek olursak TEK SEFERDE ciddi hasar bırakıyor sadece vurduğu rakip değil rakibin yanındakilerde nasibini alıyor.Okçu'nun Crosbow'u da TEK SEFERDE. Tek Seferde'yi büyük yazıyorum asıl anlaşılması gereken o çünkü.Crosbow TEK SEFERDE Hasar bırakıyor ve ve ve ve bu yetmezmiş gibi de kilitliyor. Ama gelelim yetim öksüz karakter ASAS'a bilin bakalım ne oluyor? zehir vuruyor 66 damage. 15 defa 66 vuruyor belki size iyi bi özellik gibi gelebilir ama neden TEK SEFERDE hasar veremiyoruz tamam spear gibi olmasa bile tek seferde 500 Hasar vermeli en azından....Tamam crosbow gibi kitlemesin ama en azından T E K S E F E R D E 500Hasar versin en azından.Ayrıca bizim Dark Knight dagger&Jamadar'lar zehir vuruyor bu zaten kötü bi de üstüne üstelik CURE alınarak gidiyor. Karşı taraf cure alırsa zehiri bertaraf ediyor. C U R E Alınarak BERTARAF edilen silah özelliğimi olur ya ? Bu ne ? Sizden ricam lütfen ama lütfen bizim dark knight dagger&jamadarı TEK SEFERDE Hasar vurur haline getirmeniz. Portuyu söylemeyi uuttum portunun sialhı bile tek seferde etkili hasar veriyor. Lütfen silahlarımızın özelliği değiştirin tıpkı diğerleri gibi T E K S E F E R D E H A S A R versin bizim silahlarımızda.Yapamayız demeyin çünkü Darh Knight Armor(HOLY) ler ilk geldiği vakit krowaz zırhlarından daha az defansı vardı fakat 1 hafta içinde düzelttiniz krowazdan iyi hale getirdiniz demekki bunuda yapabilirsiniz.LÜTFEN BU KONUYA KULAK ASIN BAŞTAN SAĞILACAK Bİ KONU DEĞİL.Saygılarımla.

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bence de asaslar çok güçsüz buff istiyoruz

Evrim Namustur

Banned
    genelde ota kuşa tek attığınız için oalbilir mi,ayrıca jamadarın dd si bile yok sen halen asaslara haksızlık mı yapıldığını düşünürsün hele birde senin dediğin gibi dark knight silahı güncellense aman allahım artık cz çıkamayız

Junior Member
    Nickname
    Nastradamus
    Clan
    CORTEXIPHAN
    Server
    KO -> Destan
    CLe0PaTRa İyide güzel kardeşim Warrior Dark Knight Spearla ALAN vurunca 20 kişi bile öldürebiliyor ciddi ciddi abartısız üst üste 20 kiişi öldürünce kimsenin sesi çıkmıyorda Ben asaslara aynı özelliği isteyincemi sıkıntı oluyor yapma kardeşim birazcık düşün.Silahımızın TEK SEFERDE Hasar vermesi gerekiyor.

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    aynen warriorun damagesine 87 sayfalık hiç ses cıkmayan konu var

TONS OF DAMAGE BERSERKER

Banned
    +7 si iş yapmıyor arkadaşlar abartmayın

Senior Member 4NobraN's Avatar
    Okçuyla bp napsın ? Okçuyu abartmışsında okçunun eline 500 ap'li bow versen yine vurmuyor , çünkü %80 sekiyor skiller. 3-5 combo tutmuyor , çünkü ya slide atılıyor ya da bug oluyor char hafif yan dursa oturmuyor vs vs..

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Konuyu açan arkadaşa kesinlikle katılıyorum.DKJ ve DKD buff'lanmalı +birçok arkadaş farketmiştir,asasın cp,defans,yüzde,62 skilleri'nin buga girdiğini,bende bir asas oyuncusuyum ve bu skillerin buga girmesi insanı job dan soğutuyor.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by CLe0PaTRa View Post
    genelde ota kuşa tek attığınız için oalbilir mi,ayrıca jamadarın dd si bile yok sen halen asaslara haksızlık mı yapıldığını düşünürsün hele birde senin dediğin gibi dark knight silahı güncellense aman allahım artık cz çıkamayız
    1. olarak asasın critik skili %100 tutmaz,cp siz spike atarsın 1k vurur ,cp li atarsın gene 1k vurabilir.Dengesiz bir skill ve asasın skillerinde sekme oranı var,magelerde varmı yok.
    2. olarak jamadar defans yok demişin, bütün sw lerde utc var.Pontus belt,pendant -taurus belt,pendant mevcut bunlar jamadar defans vermekte biraz araştırın oyunu...

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Haksızlık konusuna başlarsak mageyi başa yazmamız gerek hergün melelerin egosunu tatmin etmek için eziliyoruz sesimiz çıkmıyor