Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 24 of 24
    Junior Member
    iyi günler hocam ben dün bi bi bilet gönderdim halen cevaplanmamış sistem üzerinde eski numaram var yeni numaramla değiştirdiğim için bir türlü olmadı bende uğraşırken ntt game otp koduda sıfırladım şuan hiç birşey yapamıyorum charın ilk gönderilen otp id auth cod mevcut lütfen yardımcı olun charın tüm bilgileri kayıtlı eski numaranın tüm bilgileri mevcut
    Last edited by mrngz164; 04-24-2018 at 12:34 PM.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Selam @mrngz164 ,

Dün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı olduğu için resmi tatildi ve destek bölümünde çalışan ilgili personel çalışmamakta idi. Destek ekibi personeli hafta sonları da çalışmadığı için üç günlük süreç içerisinde oldukça fazla bilet gönderilmiştir. Destek ekibine gönderilen biletler sırasıyla kontrol edildiği için biletinizin sırası geldiğinde yanıt verilecektir. Bu süreçte mevcut biletinizi güncellemeden ve yeni bilet oluşturmadan bekleyiniz, aksi halde bilet sıranız geriye düşecek ve bekleme süreniz artacaktır.

Junior Member
    hocam ben sondaj işi yapıyorum yarın iznim bitiyor 24 gün yokum lütfen yardımcı olun bugün haledelim şunu ya

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Maalesef ki bu tür hesap bilgileri sorunlarıyla destek ekibi ilgilenmektedir. Gelecek olan yanıtı beklemekten başka çözüm görünmüyor.