Merhabalar, ben önceki bilinen adımla Baalberith, şimdiki adım Respecc;

Sunucu birleşiminden önce Midgard sunucusunda oynuyordum, klanım g2 isillion basılı idi fakat anlaşmazlıklardan dolayı dağılmak zorunda kaldık o da aynı bu kurduğum gibi farm/exp klanıydı. Şimdi gelelim konuya; cz base charlarından aşağı alım olmayacaktır, 25-30 kişiye ulaşıldığında pelerin ve simge basılacak, 50-60 kişiye ulaştığımızda isillion basılacak ve son olarak 80 usere ulaştığımızda ise royal basılacaktır.

Varan 1: Discord sunucusu açacağız ve klanımız human klan olacak. Güzel bir kâr elde edersek TS sunucusu kiralayacağım.
Varan 2: Farm/EXP klanı olmasına rağmen istediğimizde PK istediğimizde Lunar War istediğimizde CZ Base Chaos stone yapabilme özgürlüğüne sahibiz.
Varan 3: Amacımız arkadaşlık, kardeşlik.
Varan 4: Talep olursa Ardream alt klanı kurarız.
Varan 5: Aynı şekilde talep olursa bu klanı pk klanına dönüştürüp alt klan oluşturup onu exp/farm clan yaparız.
Varan 6: Sürüyle etkinlik.
Varan 7: Canlı yayınlar. (olanaklar oluşursa)
Varan 8: Koxperlara asla yer yok, klandan biri aynı slotta kasılmak isterse nazikçe parti isteği atacak.
Varan 9: Genieli dark knight, paramun, titan, falcon, dark mare, booro, evil wizard slotları olacak eslant için 70 üzeri user çok olursa. EMC için de cardinale çökmemiz biraz zaman alacak fakat bir kez çöktük mü gerisi kolay.
Varan 10: CSW olduğunda klanda 80 ve üzeri herkes katılmak zorunda.
Varan 11: Kimsenin hakkı kimsede kalmaz. Mahkememiz olacak. Jüri üyeleri olacak.
Varan 12: Bireysel olarak boss kovalayan olursa dropu kendinindir. O adam o işten para kazanır. Fakat yardım istenirse o drop yardım eden parti arasında bölüşülür.
Varan 13: Klan dışındaki userlara saygı gösterilecek.
Varan 14: Al-satçılar klana alınmayacak.
Varan 15: Kendi emeklerimizle büyüteceğiz ismimizi Rosetta'ya duyuracağız.
Varan 16: Alt level 60'tır.
Varan 17: Boss takip ekibimiz olacak, tek tek atayacağız uygun gördüklerimizi.
Varan 18: Clana her pk'dan sonra ya da savaştan sonra np bağışlamak zorunludur. En az %5'tir bu rakam da. Klanımızın gelişip büyüyebilmesi için bunu yapmamız gerekecek.
Varan 19: 18+ yaş
Varan 20: Aileye, dine, vatana, millete küfür yasaktır.
Varan 21: Birbirimizi tanımak amaçlı herkes infoya bilgilerini yazmalı.
Varan 22: Klanımızda makro, 3. parti yazılım kesinlikle yasaktır.
Varan 23: Nostaljik 2005-2009 ortamı olacak muhabbetlere/sohbetlere/anılara/hikayelere doyum olmayacak!
Varan 24: Klanımız klimalıdır

İletişim/PM: https://www.facebook.com/mhdtml.64 / Respecc / Moradon pazardayım afk koordinat: 742,554 potçunun solu buy pazarı.
(genelde gececiyimdir pmlere yanıt veremezsem kusura bakmayın.)