Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 17 of 17
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Oyunun mevcut sistemini sorgulayıp bunu sorun olarak yansıtmaktansa kendimce çözüm üretmenin neresini şaka olarak algılıyorsunuz? WAR, EXP ve DC premium paketlerini pazar alanından kolaylıkla satın alabiliyoruz. Bronze premium ise PUS üzerinden satın alıyorum. Oyun, oyun olarak görüldüğü sürece bunu yapmak için çok zengin olmaya gerek yok.
    Ahahaha yorumları da siliyor bence komple konuyu kapat da millet dalga geçmesin hayır o değil de neden burda mod olanlar kendilerini dokunulmaz eleştirilmez ve dalga geçilmez sanıyor. Forum modluğu bir mevki değildir. Geçici şeyler bunlar. Lütfen egolarınızdan vazgeçiniz

Senior Member
    Quote Originally Posted by ForumaYorumcu View Post
    Ahahaha yorumları da siliyor bence komple konuyu kapat da millet dalga geçmesin hayır o değil de neden burda mod olanlar kendilerini dokunulmaz eleştirilmez ve dalga geçilmez sanıyor. Forum modluğu bir mevki değildir. Geçici şeyler bunlar. Lütfen egolarınızdan vazgeçiniz
    Diğer oyuncuların yaptığı harcamaların sizi ilgilendirdiğini sanmıyorum. Mesajınızda benimle alay etmeye çalışmışsınız.
    Mesajın kaldırılması gayet doğal değil mi?
    Forum Kuralları
    1. Knight Online forumlarında küfür etmek, genel ahlak ve görgü kurallarına aykırı, diğer üyeleri rencide edecek, tehdit edecek, küçük düşürecek, güvenliğini riske sokacak ve özel hayatına saygı göstermeyen mesajlar yazmak yasaktır.
    Forumda kullandığınız üsluba dikkat edin lütfen.

Senior Member
    o degilde DC premium bittiginde oyunda olsanız bile birkaç saat kıramıyorsunuz oda büyük sorun Oyuna girebilmek başka mesele tabiki dc pre almak istiyorsunuz alamıyorsunuz , bu tip premiumlarda webshoptan temin edilebilir hale getirilmeli, çok zor oldugunu düşünmüyorum.Forumda gördügüm en haklı konulardan birine yapılan moderatör çözüm önerisi asla kabul edilebilicek birşey degil, arkadaşımız günleri karıştırmış olacak 1 nisan geçti bro yanlış zaman.

Senior Member 4NobraN's Avatar
    @MythAsSasSin'in o mesajından sonra bu olayında fazladan premium satmak için taktik olduğunu düşünmeye başladım. Oyun ne hallere gelmiş. Aslında bırakmak gerekiyor da işte artık bağımlılık mı diyeyim alışkanlık mı diyeyim bırakılmıyor.

Senior Member
    Beni yanlış anladığınızı düşünüyorum.
    Benimde oyuncu olduğumu unutmamanız gerektiğini belirtmek isterim. Knight Online oyunu benimde alışkanlıklarım arasında yer aldığından çift premium paket satın almaya başvurduğumu anlatmaya çalışmıştım ancak konu farklı yerlere gitmeye başladı.

Junior Member
    Ben mecburen sirius a kayıt oldum ama vega da oynamak istiyorum premium alırsam vegaya girebilir miyim

Senior Member ziskereg's Avatar
    Class
    Warrior
    Server
    Destan
    Race
    Karus
    yanlış mı biliyorum herhangi bi serverda dc pre kırdırınca disconnect from server veriyor preyi yüklemiş oluyosun ödüller de zaten letterdan geliyor asıl oynadığın serverda ödülleri letterdan alabilirsin
    Boşuna kendinizi kandırmayın sürekli yaptığınız şey neyse siz osunuz.