Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 33

EXP Seal Özelliğini aktif etseniz ne güzel olur

Merhabalar,

Oyunun diğer kollarında japkoda falan exp seal özelliği aktif olarak kullanılmakta, insanlar explerini depolamakta lazım olduğunda kullanmak üzere saklayabilmekte yada hatta pus itemi ile paketleyip satabilmekte. Oyunun eski serverlarında birçok kullanıcı var seviye olarak 83 level rebirth 5 ve %100 durumunda ve bunlar oyundaki hiç bir exp aktivitesinden yararlanamamaktadır. Bununla birlikte bu kişiler belirli etkinlik saatlerinde krovaz yada bi-frost gibi bölgelere girerek saatlerini geçirmekte fakat yine yüksek tecrübe puanı veren bu yaratıklardan da faydalanamamaktadır. Bu konu için bir çalışma başlatılırsa herkezin kazanacağı birşey olacağı kanaatindeyim.

Teşekkürler.

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    EXP seal özelliğinin ilerleyen dönemlerde aktif edilmesi düşünülüyor fakat bunun için net bir tarih malesef yok. Güncel gelişmelerden haberdar olmak için lütfen forumu takipte kalınız.
    The games we play are deadly, aren't they?

Banned
    Nickname
    TontonEniste
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RELOAD
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    desenize artık exp kasmaya gerek yok direkt satın alıp 83 oluruz?

Senior Member
    oo desenize koxperlar artık hem yaratıklardan farm yapcak aynı zamanda gelen exp i de depolayıp satacak, koxperlar yaşıcak.

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Badass395 View Post
    oo desenize koxperlar artık hem yaratıklardan farm yapcak aynı zamanda gelen exp i de depolayıp satacak, koxperlar yaşıcak.
    Merakımdan soruyorum hangi koxper 2 günden fazla oyunda kalabiliyor da exp kasıp bunu satabilecek?. Oyuna eklenecek her yeniliğe ''aman efendim koxperlar bunu suistimal eder'' mentalitesi ile yaklaşa yaklaşa aktif user kalmadı. Koxper şunu kullanır kapatalım, koxper bunu suistimal edebilir kaldıralım, koxper koxper koxper bu oyunun geleceği bu adamların ne yapabileceklerine göre mi şekillenecek?. Hadi buyrun ben de diyorum ki koxperlar farm slotlarını suistimal ediyor kazanılan noahlar trade edilemesin.

Member
    Nickname
    KOMODOOOOO
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Merakımdan soruyorum hangi koxper 2 günden fazla oyunda kalabiliyor da exp kasıp bunu satabilecek?. Oyuna eklenecek her yeniliğe ''aman efendim koxperlar bunu suistimal eder'' mentalitesi ile yaklaşa yaklaşa aktif user kalmadı. Koxper şunu kullanır kapatalım, koxper bunu suistimal edebilir kaldıralım, koxper koxper koxper bu oyunun geleceği bu adamların ne yapabileceklerine göre mi şekillenecek?. Hadi buyrun ben de diyorum ki koxperlar farm slotlarını suistimal ediyor kazanılan noahlar trade edilemesin.

Kesinlikle katılıyorum çok doğru bir noktaya parmak bastın . Biz legal oyuncular olarak oyunumuzun çok daha iyi yere gelmesini istiyoruz . 3 5 illegal oyuncu yüzünden biz bazı şeylerden mahrum kaldık hepimiz biliyoruz. Ancak ileride olabilicek durumlarda NTTGAME'nin gerçekten önüne geçebiliceğine inanıyorum . Keza son zamanlarda ban ve hapis adımları takdire şayan bir durumda ayrıca tebrik etmek gerekiyor . Asıl konumuza gelicek olursak exp seal olayı kesinlikle oyunumuza gelmesi taraftarıyım. Bir süre koreko oynamış birisi olarak gerçekten özellikle eski serverlere can verebiliceğini düşünüyorum ( Exp slotları açısından . )

Senior Member
    hangi koxper 2 günden fazla kalabiliyor mu dedin ? nttgame eleştiri olsun diye söylemiyorum. Video kanıtlı reportladığım koxper 5. gününde ban yedi. Reportlama tarihinden tam 5 gün sonra ban yedi. Yoğunluk vardır başka şeyler vardır bilemicem. Ben reportlamasam kim bilir ne kadar daha devam etcek. Farm slotlarında hala koxperlar mevcut bu koxperlar 2 günde banlanıyosa neden sürekli varlar ?

Senior Member Nyyd's Avatar
    hangi koxper 2 günden fazla kalabiliyor mu dedin ? nttgame eleştiri olsun diye söylemiyorum. Video kanıtlı reportladığım koxper 5. gününde ban yedi. Reportlama tarihinden tam 5 gün sonra ban yedi. Yoğunluk vardır başka şeyler vardır bilemicem. Ben reportlamasam kim bilir ne kadar daha devam etcek. Farm slotlarında hala koxperlar mevcut bu koxperlar 2 günde banlanıyosa neden sürekli varlar ?
    Discort üzerinden anlık bildirim yaparsanız daha hızlı çözüme ulaşabilirsiniz.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Junior Member
    Oyun bedava olduğu için banlandıkça yeni hesapla geliyorlar D

Banned
    Arkadaşa katılıyorum boş yere %100 oluyoruz şuan bir sürü etkinlik oluyor katılıyoruz ama exp kasamıyoruz,aktif edilirse çok süper olur