Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 19
    Senior Member

Selamlar Bdw hakkinda

Bdw de 1 kere ölünce neden maradona atıyor ?

Bu Bdw kuralı mı yoksa bizde mi bir sorun var Eğer oyun kuralı ise neye göre atıyor ?

Durup dururken kazanırken 1 kere ölme ile direkt aniden maradona atıyor.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ptenın en güçsüzü kimse onu atıyormuş sürekli ölüp karşıya puan kazandırılmasın diye sen değil başkası ölseydi onu atacaktı yani şans sana gülmüş garip bir bdw mantığı var takma.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Theodara View Post
    Bdw de 1 kere ölünce neden maradona atıyor ?

Bu Bdw kuralı mı yoksa bizde mi bir sorun var Eğer oyun kuralı ise neye göre atıyor ?

Durup dururken kazanırken 1 kere ölme ile direkt aniden maradona atıyor.
    Selam,
    Party üyeleri ile birlikte hareket ederek ALTAR'a oynamanız gerekiyor. Bunu başarabilirseniz etkinlikte daha uzun kalabilirsiniz.

Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,
    Party üyeleri ile birlikte hareket ederek ALTAR'a oynamanız gerekiyor. Bunu başarabilirseniz etkinlikte daha uzun kalabilirsiniz.
    Öyle bişey yok. Bdw de Bug var. Lütfen yanlış bilgi vermeyin

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by MythAsSasSin View Post
    Selam,
    Merhabalar,

Evet ALTAR'a oynamamız gerekiyor; fakat oyuncumuzun sorduğu soruya bir yanıt göremedim. "Etkinlik(BDW)de nasıl uzun süre kalabilirim?" diye sormuyor.
    "Bdw de 1 kere ölünce neden maradona atıyor ?" diye soruyor.

----

Benimde merak ettiğim bir konudur. Çünkü öldüğünde kalktıktan sonra seni etkinlikten atıyor. Neye göre atıyor? Üstteki oyuncumuzun belirttiği gibi party'nin en güçsüzünü mü yoksa ilk öleni mi atıyor bilmiyorum. Ortada bir bug da söz konusu olabilir.

Çevremden bana da sürekli sorulan bir sorudur. Konuya vakıf olan birisi yanıt verirse çok memnun oluruz.

Saygılar.

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Bunu bende anlamadım bazen 1 kere ölüyorsunuz atıyor. Bazen 5 kere arka arkaya ölsen atmıyor ilginç bir durum.

Junior Member
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    bdw lere katılımın arttırılması için etkinlikte birkaç değişikliğe ihtiyaç var bence.

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Merhaba.

BDW hakkındaki sıkıntı en son açılan forum konularından sonra yapımcı firmaya bildirildi diye bilmekteyim. Gerçekten can sıkıcı bir durum sorunun en kısa zamanda çözüleceğini umuyorum çözüm aşamasında oyunculara iyi sabırlar

Senior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Evet ALTAR'a oynamamız gerekiyor; fakat oyuncumuzun sorduğu soruya bir yanıt göremedim. "Etkinlik(BDW)de nasıl uzun süre kalabilirim?" diye sormuyor.
    "Bdw de 1 kere ölünce neden maradona atıyor ?" diye soruyor.
    Quote Originally Posted by JeHaDeKBeR View Post
    Bunu bende anlamadım bazen 1 kere ölüyorsunuz atıyor. Bazen 5 kere arka arkaya ölsen atmıyor ilginç bir durum.
    Aslında ben yaptıklarımı paylaşarak neden 1 kez öldüğünde attığını ve bunu nasıl engelleyeceğini yazmıştım. Girmiş olduğum tüm etkinlikleri tamamlayarak çıkıyorum. Etkinlik haritasında oyuncu townda beklerse, party üyeleri altarı alamazsa townda bekleyen oyuncu aşağı inip öldüğünde direkt atacaktır.

Senior Member
    1 kez ölünce atmıyor bdw'ye katılımcı olduğun sürece atmaz townda boş boş dolanır yada etkinlik dışında sağa sola boş boş koşarsan ilk öldüğünde atar öyle birşey olsa ilk priestları atar 10 kez ölüyorlar