Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

forgetten temple guard summon

29.03.2018 22:00 tarihi olympia serverinde forgotten temple eventinde yaratıklar bitmesine rağmen ödül alamadık sebebi bir arkadaş guard summon çıkarttı oyundaki bir bug yüzünden yarım saatimiz çöpe gitti ki bu yarım saate girebilmek bile çok zor 500 kişi içinden filan 80 kişi giriyor ne olacak şimdi kazanmamız gereken ödüller ve bu durum kaç aydır böyle neden hiç bir güncelleme gelmiyor şu lanet guard summon yeteneğine

Senior Member
    valla sabahtır ben de evde sinir krizi gecirdim adanalı olarak bildiğim bütün küfürleri saydırdım hatta küfürler icat ettim. Şu guard summon meselesini lütfen çözün . Ft de kutu alamayacağını bilen varlıklar diyorum insan değiller bilerek ft yi sabote ediyorlar. ben alamayacaksam kimse alamasın düşüncesine kapılıp herkesin hakkına giriyorlar. uzaktan volkanic rock a dalıp herkesi yatırmaya calısanlara artık bişi demiyorum bir de guard summon atıp atıp ft yi sabote edenler cıktı başımıza lütfen şu oyundan bizi soğutmayın gerekeni yapın

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Selam,

Keşke guardın ölmesini bekleseydiniz kutu alabilirdiniz tabi süre tamamlanmadan volkanick rock'ı kestiyseniz tabi .Arka arkaya guard atmaya devam ediyorlarsa video alıp Cheat Reports bölümüne atarak ceza almasını sağlayabilirsiniz.
    Last edited by JeHaDeKBeR; 03-31-2018 at 10:13 AM.

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Merhaba,

Mağduriyetiniz için üzüldüm umarım bir çözüme varır. Guard atmanın yasak olduğunu biliyorum ama tam emin değilim eğer elinizde net bir video var ise atanın ceza almasını sağlayabilirsiniz...

Quote Originally Posted by _MewTwo_ View Post
    Merhaba,

Mağduriyetiniz için üzüldüm umarım bir çözüme varır. Guard atmanın yasak olduğunu biliyorum ama tam emin değilim eğer elinizde net bir video var ise atanın ceza almasını sağlayabilirsiniz...
    Oyuncuları rahatsız edici veya etkinliğe girişlerini engellemek amaçlı atılan guard veya yaratık çekimi ban sebebidir. Bilginize.

Senior Member
    Buna şuana kadar 2 kişiyi forumda yetkili ağızı ile konuşuyor çok dikkat edici laflar kullanıyor sanırım bunlar test aşamasında.Bir eventi de sorunsuz olacağı günleri görecekmiyiz çok merak ediyorum.

Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Buna şuana kadar 2 kişiyi forumda yetkili ağızı ile konuşuyor çok dikkat edici laflar kullanıyor sanırım bunlar test aşamasında.Bir eventi de sorunsuz olacağı günleri görecekmiyiz çok merak ediyorum.
    Kardeşim süre bitmeden kesildiyse volkanick rock birdahaki sefere bu durumla karşılaşırsanız hem video alın hemde Guard'ın ölmesini bekleyin kutu gelecektir.

senin kutu alıp alamaman gibi sorun ve buglar önemli değil.

Önemli olan magenin nerflenip. full scli warrior ırkı yaratmak.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Sadece olımpıyada geçerli değil , kutu alamayacağını bilen, pt si yatan tüm 83 mageler bunu yapıyor.Yakaladığımı banlatıyorum video açık tutun..

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Quote Originally Posted by JeHaDeKBeR View Post
    Oyuncuları rahatsız edici veya etkinliğe girişlerini engellemek amaçlı atılan guard veya yaratık çekimi ban sebebidir. Bilginize.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim