Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 78
    Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StableUnion
    Race
    El-Morad
    Elinize sağlık ...

güzel haber

Banned
    Quote Originally Posted by GengaR_AreS View Post
    Bir bilgisayarı 2 bilgisayarmış gibi kullanıyorsun. HDD'yi program ile bölüp yeni bir bilgisayar oluşturuyorsun. Yani tek kasa, tek hdd ama 2 bilgisayar. 2 farklı bilgisayar olmuş olduğu için 2 knight online açabiliyordun.

Bi bilgisayardan 2 windows oturumu açmak gibi bi şey kısacası.
    Oha daha yeni duyuyorum o zaman süper olmuş,çözüm odaklı bir fayda olmuş elinize sağlık nttgame çalışıyor

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Merhaba,

Çalışmalar gayet iyi görünen oku yapılan değişiklikler oyunda canlanmaya sebep oldu. Bunun yanı sıra macro ve pedala köklü bir çözüm gelirse sanal bilgisayarlar gibi oyun tadından yenmez bir hal alıcak teşekkürler.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by JeHaDeKBeR View Post
    Merhaba,

Çalışmalar gayet iyi görünen oku yapılan değişiklikler oyunda canlanmaya sebep oldu. Bunun yanı sıra macro ve pedala köklü bir çözüm gelirse sanal bilgisayarlar gibi oyun tadından yenmez bir hal alıcak teşekkürler.
    Pedal konusu hakkında devam eden çalışmalarımız mevcut. Tamamlandığında bunlar hakkında da haber vereceğiz.

Senior Member JeHaDeKBeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Pedal konusu hakkında devam eden çalışmalarımız mevcut. Tamamlandığında bunlar hakkında da haber vereceğiz.
    İnşallah tam isabetli bir sonuç çıkarda tamamen temiz ortamda pk atarız asıl playerlar meydana geri döner.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Önemli bi sorum var. Mesela biz normal olarak knight online ı açtık bilgisayardan ancak sanal bilgisayar ile başka bi işimiz var. Özellikle linux kullanmak için ben sanal bilgisayar kullanmak istiyorum. Sanal bilgisayarda oyun açmadan bu şekilde kullanırsak sıkıntı yaşar mıyız?

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ForumaYorumcu View Post
    Önemli bi sorum var. Mesela biz normal olarak knight online ı açtık bilgisayardan ancak sanal bilgisayar ile başka bi işimiz var. Özellikle linux kullanmak için ben sanal bilgisayar kullanmak istiyorum. Sanal bilgisayarda oyun açmadan bu şekilde kullanırsak sıkıntı yaşar mıyız?
    Kişisel işlerinizi sanal bilgisayarlar üzerinden yapabilirsiniz. Sanal bilgisayarı kullanarak oyunu açmaya çalışırsanız hata alırsınız. Bunun dışında illegal bir durum tespit edilmediği sürece herhangi bir problem olmaz.

Junior Member
    Nickname
    TictoBay
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ReMaKe
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Güzel bir haber.

Saygılar, sevgiler.

VDS sunucularına peki nasıl bi çözüm bulacaksınız adamlar 30 tl ye 1 aylık sanal pc kiralıyor sadece pazar açmak için sizce de bu haksızlık değil mi ?