Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 51
    Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by TomMarveloRIDDLE View Post
    Her şeyi meleee yapsın.Kardesş aç o zaman yan char mage.Benım yan charım var 83 warrıor, 80 okcu 83 de magem var.Ben aglamıyorum.Tek jobla tüm etkinlikleri idare edip her şeyi toplayacağınızı düşünmeyin artık baydı bu konu..Her jobun özelliği farklı ne olcak yani magenın alan mı engellensın o zaman ne kalır gerıye mageden?? random pt dıyorsunuz daha jr deki afk lerden kurtulamadık bırde ft demı ugrasıcaz.
    Yöntem kesinlikle bu arkadaşın yaptığıdır.Yan karekter açarak bu tür etkinliklerden daha güzel faydalanabiliriz.

Senior Member
    Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Ft ve mage konusu açıldıkça biraz daha düşündüm. Şu sonuca vardım. BF'de, felankorda, aocta borusu ötmeyen ezik meleler ft'ye göz dikiyor
    haha ) katiliyorum fotograftaki prieste baksana ) partiye alsan volcanicte yatar partiyi yatirir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HGFN77K View Post
    haha ) katiliyorum fotograftaki prieste baksana ) partiye alsan volcanicte yatar partiyi yatirir.
    Açtığım konuyla alakası yok ama gene söyliyim.8k hp talia ile 350 fr oluyo ,wolkanğin vuruşları gıdıklar beni,açtığım konuyla alakalı yorum yaparsanız güzel olur.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu EVENTE giren mele oyunculara sesleniyorum bu konuya desteklerinizi bekliyorum.

Senior Member
    Quote Originally Posted by cnqzclnqr View Post
    Açtığım konuyla alakası yok ama gene söyliyim.8k hp talia ile 350 fr oluyo ,wolkanğin vuruşları gıdıklar beni,açtığım konuyla alakalı yorum yaparsanız güzel olur.
    Benimda old takili +7 hp setli priestim var pazar charinda nasil gidikliyor biliyorum,magelerden ziyada onemli olan Ft ve utc deki etkinliklerdeki makronun onune gecilmesi.

Junior Member
    ya aga bunlara yapcan su acıcaksın bi okcu zehhir atcaksın wr ye görcekler günlerini insanlara zehir ettikleri ft onlara nasıl zehir oluyor

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HunterZoro View Post
    ya aga bunlara yapcan su acıcaksın bi okcu zehhir atcaksın wr ye görcekler günlerini insanlara zehir ettikleri ft onlara nasıl zehir oluyor
    Yapan var ama oda işe yaramıyor wr'nin başına guardarı atıyorlar bir anlamı kalmıyor.NTTgame'nin bu evente el atması şart.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Yöntem kesinlikle bu arkadaşın yaptığıdır.Yan karekter açarak bu tür etkinliklerden daha güzel faydalanabiliriz.
    İşimiz yok birde yan char olarak mage açacam ,karakter slotuna yazık olur

Senior Member
    çözüm basit . oyun içerisinde mele kullannaları örgütleyerek magelerden önce tıklatıcaksın girişte. al sana mele ft si kolay gelsin.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zerosugar1903 View Post
    çözüm basit . oyun içerisinde mele kullannaları örgütleyerek magelerden önce tıklatıcaksın girişte. al sana mele ft si kolay gelsin.
    Keşke girebilseler o kadar mage var ki mele userle giremiyor bile ,dediğim gibi en mantıklısı magelerin alan skilleri engellenmeli ,sadece tekli skiller kullanılabilmeli daha adaletli bir event olur.