Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: Kurian Farm

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by Cyndirella View Post
    czde ağaçlarda priestimle takılıyordum, bir human kurian göründü 30 metre öteden 20 metreden bir skill atti 10 metreye girdiğinde ben yerdeydim 80 lwl priestim defansim 1600 vb yardımci itemlerle,, böyle bir kuriansan heryerde item kasarsin
    Heal nerde? Cure nerde? 1600 defansın olduğuna göre bp pri değilsim. En az 10k can var demektir. Baya beceriksizmişsin kutlarım.

Senior Member
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NeedB View Post
    Heal nerde? Cure nerde? 1600 defansın olduğuna göre bp pri değilsim. En az 10k can var demektir. Baya beceriksizmişsin kutlarım.
    Abi ne ediyim pedala para yetişriremiyorum, 3 couk bi hanim bi ben parami yetişir makro mausa pedala

Banned
    Aslında bütün karakterler exp farm konusundadır şartlarda olması gerekir kanımca,öyle olmazsa insanlar nasıl kasılacaklar

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Şu an ki şartlarda ne yazık ki kurian farm karekteri değildir. İlerde bir yaptırım yapılır mı bilemiyorum; ama size önerim eğer yapabilirseniz yan tarafa bir warrior yapmanız en azından itemları aktararak farm yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Onun dışında kurian/portu ile farmda çok zorlanacaksınızdır.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Kurion/Portu 2 şeye yariyor 1. zehir atmak 2. pazar yapmak

Senior Member biskuvit's Avatar
    Nickname
    Killerduke
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Desperado
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Her karakterin avantajları/dezavantajları vardır. Söz konusu yaratık kesme olunca; okçu, warrior ve bazen mage daha avantajlı olmakta.
    The games we play are deadly, aren't they?

Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Her karakterin avantajları/dezavantajları vardır. Söz konusu yaratık kesme olunca; okçu, warrior ve bazen mage daha avantajlı olmakta.
    Modsun Ama bilgin yok malesef 83 lwl e kasarken Anam ağlasın ama devaya gelince 1 damage vurayım öle mi ? Moblara kaç damage vurduğuna açıp kendin bakmanı öneririm yorum olsun diye yorum yapmayın.

Banned
    Orası öylede exp ve farm da bütün karakterler eşit olmalı avantaj dezavantaj pk da ortaya çıkmalı

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cyndirella View Post
    czde ağaçlarda priestimle takılıyordum, bir human kurian göründü 30 metre öteden 20 metreden bir skill atti 10 metreye girdiğinde ben yerdeydim 80 lwl priestim defansim 1600 vb yardımci itemlerle,, böyle bir kuriansan heryerde item kasarsin
    Bu olay gerçekten yaşanmışsa yanlış anlamada priesti bırak oynama lütfen
    Ayrıyetten hertürlü item kasarsın demişsin ama galiba kurianın moblara zehir olarak 3 4 damage vurduğunu bilmiyorsun sanırım

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by biskuvit View Post
    Avantaj ve dezavantaj lardan bahsetmişsin ama kurianın avantajlarını saysak 2 3 adeti geçmez buglarını saysak ve dezavantajlarını saysak 15 tane rahat sayarım sana lütfen şu karekteri gerekli düzenleme neyse artık yapılsın stamina değeri sadece 250 ye çıkartılınca süper bir karakter olmuyor..