Results 1 to 4 of 4

Thread: selam

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

selam

rosetta serverınden Komandanteee isimli priest playrıyım yanlıslıkla pazara +3 secret silver earring koydum fark etmeden 00PARS00 nıkclı arkadas ıtemı cekmış bıde pm yazmıs demışki +2 baska yokmuydu bende cep telefonu nosunu buldum kendısı cok halsıyetlı bır arkadas oldu ıcın dedım kı yanlıslık olmus bı takı pazara konulmus sende cekmıssın dedım o da bana dedıkı bız senı tanıyoruz ben o takıyız 24 gb karsılında satdım
    sımdı ona wasabdan snları yazdım haram olan bır seyın haram bı sekılde senden cıkacagı nı haksızlık oldunu ıtem gerı verırsen yıne sana odul olarak karsılında ne ıstıosan verecegımı soledım sımdı ksc rıyorum daha sonra wadap konusmalarını atacagım arkadaslar saygılar cemıl
    Last edited by Death_Stroke; 03-28-2018 at 11:36 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi alışverişler tamamen oyuncuların sorumluluğundadır ve eşyalarınızı pazara koyarken dikkat etmelisiniz.

Junior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ınsanlar hata yapabılır hocam bu su demek deılmı oyuncunun telefon nosuna kadar ulasdım clanına kdar ulasdım yapdıgı sızce normal bıseymı uzrıne pm atıp dalga gecergıbı bıde telefon nosuna clan lıderlerıne ulasıp helal mı sızce yapdı o zaman herkez bırbının hakkına tecavuz etsın

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Oyun içi dalgınlıklarla hatalar yapılabilir yanlış miktarlı ürün koyabiliyoruz ancak alan oyuncunun iade etmesi tamamen kendi inisiyatifindedir.
    Last edited by Death_Stroke; 03-29-2018 at 06:14 AM.