Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Question hacked account investigation

iyi günler pazarda boş duran chara an itibarı ıle gırılmıyor. açtırmak ıcın ne yapabılırım pc sadece pazar için kullanıyordum dün otp kaldırmak ıcın 400 cash cektım sabah gırmeyı denedım bu hatayı verıyor.
    https://i.hizliresim.com/OobgNA.png

Member EnqelsizDusler's Avatar
    Nickname
    EngelsizDusler
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    EngelsizDusler
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    karakterin soruşturmaya alınmış. ticket atarsan oradan talimatları bildireceklerdir. tabi karakterin asıl sahibi sen isen sıkıntı çıkmadan halledilecektir . Değil isen charı satın aldıysan NTT bu duruma karşı olduğu için bir sorumluluk kabul etmez.
    PARAN VARSA; İYİ OLMAK KOLAYDIR, PARAN YOKSA; KARAKTERİNDEN HARCARSIN.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhabalar.
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir.
    Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gerekli. Eğer Kategori seçemiyorsanız tarayıcınız da CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterli. Biletiniz üzerinde herhangi bir güncelleme yapmadan sabırla beklemelisiniz.

Junior Member
    kolay gelsin
    hacked account investigation diyor hesabım giremiyorum hesabı satın aldım elden ama hesabın sahibi bana kayıt tarihi doğum günü ıcs kayıt tarihini unuttuğunu söyledi hesabın bu zamana kadarki bütün esn kodları otp numarası şuanki mail adresi benim üzerime hesabımı nasıl açtırabilirim ?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by IlaryuSs View Post
    kolay gelsin
    hacked account investigation diyor hesabım giremiyorum hesabı satın aldım elden ama hesabın sahibi bana kayıt tarihi doğum günü ıcs kayıt tarihini unuttuğunu söyledi hesabın bu zamana kadarki bütün esn kodları otp numarası şuanki mail adresi benim üzerime hesabımı nasıl açtırabilirim ?
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir. Bilet göndererek destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.