Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: Kurian Farm

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Angry Kurian Farm

Çok afedersiniz ama bu nalet karakterle bi yerde farm yapma şansı varmı kurian oyuncularının.
    Bifrost giriyorum 1 tane pride kesene kadar 5 dk geçiyo ardından ts patlıyor 1 tane taş çıkarıcam diye 30 tane pot basıyosun
    Cz aoc gidiyorum 70 lwl warrior rogue gelip slotu elimden alıyor
    Gerçekten bilmediğim için soruyorum bu karakter mob olarak ne kesebiliyor
    Not:İtemler ful +3 Silah +9 raptor

kurian farm karakteri değil

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Malesef kurian&portu sınıfı moblara karşı biraz zayıf kalıyor bu nedenle de farm yapmak zorlaşıyor.

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by _XanderCage_ View Post
    kurian farm karakteri değil
    farm karakteri değilde karakter bir mob kesene kadar 10 dk geçiyor bu kadarı saçmalık değilmi en azından atak skillerinin damagelerini biraz yükseltebilirler

cz aoc lara 83 lwl warior 2 tane vururken aynı itemlerle kurian en az 7 8 kere vurması gerekiyor.

Quote Originally Posted by _SKELET_ View Post
    farm karakteri değilde karakter bir mob kesene kadar 10 dk geçiyor bu kadarı saçmalık değilmi en azından atak skillerinin damagelerini biraz yükseltebilirler

cz aoc lara 83 lwl warior 2 tane vururken aynı itemlerle kurian en az 7 8 kere vurması gerekiyor.
    her karakterin avantajları ve dezavantajları var bunu kabul etmeniz lazım kurian pkda çok etkili farmda kötü

Kabul edilebilir bir durum değil zehir skilleri devaya 1 2 3 gbi damageler vuruyor kaç lwl olursan ol ama kimsenin umurunda deil ki Kurian bak bu geceki Bakım Server Resttarttır emin ol.

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Gerçekten anlaşılır bir durum değil, zaten kimsede beklemiyor krowaz haritasında farm yapmasını ama en azından kendi pot parasını karşılayacak kadar farm yapma yeteneği olması lazım bir karakterin.
    Ayrıyetten pk da çok etkili yazmışsın ama sadece şuanda pk da support kurian etkili

Senior Member _MewTwo_'s Avatar
    Evet moblara atak damagesi neden ise düşük bu konuda birşeyler yapılmalı diyeceğim ama zaten karakterin sıkıntısı çok buna sıra gelene kadar

Member
    Nickname
    King
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    SOLO
    Server
    KO -> Gaia
    Race
    El-Morad
    Kurianla farm zor.

Senior Member
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by _SKELET_ View Post
    Çok afedersiniz ama bu nalet karakterle bi yerde farm yapma şansı varmı kurian oyuncularının.
    Bifrost giriyorum 1 tane pride kesene kadar 5 dk geçiyo ardından ts patlıyor 1 tane taş çıkarıcam diye 30 tane pot basıyosun
    Cz aoc gidiyorum 70 lwl warrior rogue gelip slotu elimden alıyor
    Gerçekten bilmediğim için soruyorum bu karakter mob olarak ne kesebiliyor
    Not:İtemler ful +3 Silah +9 raptor
    czde ağaçlarda priestimle takılıyordum, bir human kurian göründü 30 metre öteden 20 metreden bir skill atti 10 metreye girdiğinde ben yerdeydim 80 lwl priestim defansim 1600 vb yardımci itemlerle,, böyle bir kuriansan heryerde item kasarsin