Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15
    Junior Member

Angry Knight online bağlanti kesintisi acil yardim

MERHEBALAR

Evimde 6 tane bilgisaray mevcuttur. Bunların 5i masaüstü 1 i laptopdur, sadece 4ünde knight oline oynanıyor 4 pc deki karekterdede premium mevcuttur. Stabil bir şekilde 6 saatte bir 4 saatte 12 satte bir (saatler değişken) 4 bilgisaraydaki karekterlerde dc oluyor Ts'3 den takip ettim
    herhangi bir internet düşmesi yakalayamadım . Fakat 4 karekter stabil saat aralıklarında hepsi birden dc oluyor . İnternet sağlayıcım teledünya( uydunettir) 30 mps/sn hızım vardır. Modemi komple sıfırladığımda 1-2 gün problem olmuyor Fakat 3.gün sonunda Yine aynı sorunlar başlıyor , devam ediyor. Çözümünü bilen eden başına gelen varsa yardımcı olursa cok büyük iyiliği olur bana.

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Oyundan kaynaklı bir problem olduğunu sanmıyorum. Anlık bir internet kesintisini ts3 veya internet tarayıcısı gibi programlarda fark etmeyebilirsiniz ama oyun bundan etkilenecektir. Bu arada 4 masaüstü bilgisayara interneti nasıl sağlıyorsunuz? Hepsine ayrı kablo mu gidiyor yoksa ethernet switch falan mı kullanıyorsunuz ?

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Junior Member
    modem 4 cıkıslı Bilgisarayların 3 ünü kablo ile biri wireles ile bağlantı wireles kablo ayırt etmiyor hepsinde birden dc oluyor. Ts den düşmüyorsa bu anlık kesinti knightı bu kadar etliyor olmaması lasım çunki başıma gelen olaydan tahmin yürütüyorum bir gün pk atıyorum yanlıskla ayağımla internet kablosu çıktı farkettiğim an saniyelik geri taktım dc yememiştim şimdi işe saniyelik olayda ts den bile düşmezken knight ın bu kadar kolay bağlantısı kesilmemesi lazım bana göre başka birşey var sanırsam ama bilmiyorum
    Last edited by M4LC0LMX; 03-24-2018 at 09:44 AM.

Senior Member IXapreLLa's Avatar
    Nickname
    Zireael
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BorussiaDortmunD
    Server
    KO -> Altar
    Race
    El-Morad
    Modeminizi değiştirip deneyiniz. Tahminim çok uzun süre farklı bağlantılar olunca anlık kopmalar yaşıyor. Bu hava değişimlerinden yer değiştirmelerden de etkili olabilir özellikle wireless pclerde oluyorsa.
    " İnsan umutları hakkında endişe duyar . " - XapreLLa

Junior Member
    modem daha yeni sayılır güncelleme yapam dedim modeme güncellemesi bile gelmedi daha

Senior Member MARVOLO's Avatar
    Race
    El-Morad
    Peki bilgisayarların hepsini aynı anda değilde sadece bir tanesini açık bıraktığınızda aynı problemi yaşıyor musunuz? Hiç denediniz mi?

"There is no good and evil. There is only power, and those too weak to seek it."

Junior Member
    yok denemedim de diger pclerle ne alakası var olabilirki

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by M4LC0LMX View Post
    yok denemedim de diger pclerle ne alakası var olabilirki
    Bağlantı Çakışması Sonucu Anlık Bağlantı Kopmaları Olur Buda Toplu DC'ye Yol Açabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Bağlantı Çakışması Sonucu Anlık Bağlantı Kopmaları Olur Buda Toplu DC'ye Yol Açabilir.
    onu nasıl onleyebilirim

Senior Member TurkBlade's Avatar
    Race
    Karus
    Farklı bir modem kullanmayı deneyebilirsiniz. Modemi sıfırladığınızda birkaç gün düzeliyor, yazmışsınız. Belki sorun modemden kaynaklanıyor olabilir.
    Kim demiş Avrupa insanı medeni?
    Ne edep var ne hayâ çırılçıplak bedeni!
    Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni;
    Desenize hayvanlar bizden daha medeni!