Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member
    dies-gordion birleşimi yerine bütün eski serverleri birleştirip tek server yapmaları lazım item yönünden eski svleri eşit görüyorum zamanınnda hepsine +9 +10 +3 sokuldu kalabalık her zamn iyidir bos svde kimse oynamak istemez hatta yeni oyuncular bile gelir

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Diez'de Gordion'da Birleşmeli.

Member Felankoooor's Avatar
    Nickname
    ExoticLouisiana
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    VendeTTa
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Gordion + Diez birleşimini bende destekliyorum. Birleşim planlanmamaktadır diyen arkadaşları akşam saatlerinde bu 2 servere davet ediyoruz, pk alanlarını kontrolünü ve aradaki farkı gözle görülebilecek kadar büyük olduğunu bilmeleri lazım.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Diez-Gordion birleşmesi ya da herhangi bir serverla birleşmenin şu an için uygun olacağını düşünmüyorum.

Diez hem mele hem mage olarak orantılı sunucu mele ptlerde oluyor mage ptlerde tek sorun sunucu premiumsuz oyunculara sıra veriyor fakat kapasitenin %80 i pazarcılardan olusmakta. Yeni bir sunucu gelirse Diez sunucusu biter.Önlem almak lazım

Member
    Nickname
    TheS0F1
    Clan
    57nciALAY
    Server
    KO -> Olympia
    Manesi - Olympia ile Diezi -Gordion ile birleştirip görmek lazım.. Bence de güzel bir birleşim olacaktır..
    PK alanları daha Canlı pazar daha hareketli olacaktır..

Senior Member SnipeRNe0o's Avatar
    Nickname
    lQuin & IQui
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    ITheLeGeND
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Yorumlara bakıyorum da herkes diez denilince gordion'ile birleşsin yaklaşımında bulunmuş gordion ile diez birleşimi söz konusu dahi değil şu anki durum içerisinde böyle bir düşünce olduğunu da sanmıyorum bu tip konuları suistimal eden bir sürü kişi mevcut gordion'da oynayan bir arakdaşımızın diez hakkında söylenen her şeyi kendi sunucusu ile birleşince düzelecek mantığı ile yaklaşmaması temennisi ile ..
    İllegal İs Death ..

Mustafa Kemal Atatürk

Junior Member
    Yorumlarda genellikle Gordion servera ile birleşim isteniyor demek ki Gordion serverıda bizim server gibi düzgün pk ve zevkli bir pk yı özlemiş onu anladım

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    Gordionun birleşime ihtiyacı yok , gordionun tek sıkıntısı pazarcıların fazlalığı , az kalkıp cz geçsinler , ayrıca diez gordion birleşimi nezaman önerilse gülüyorum
    arkadaş gerçekten inanıyormusunuz bu iki server birleşince güllük gülistanlık olacağına , gordiona presiz girmeyi deneyin derim ayrıca pazarcıların en büyük hayalidir gordion diez birleşimi .
    [PHP][/PHP]

Junior Member
    Quote Originally Posted by GothiCaSasiN View Post
    Gordionun birleşime ihtiyacı yok , gordionun tek sıkıntısı pazarcıların fazlalığı , az kalkıp cz geçsinler , ayrıca diez gordion birleşimi nezaman önerilse gülüyorum
    arkadaş gerçekten inanıyormusunuz bu iki server birleşince güllük gülistanlık olacağına , gordiona presiz girmeyi deneyin derim ayrıca pazarcıların en büyük hayalidir gordion diez birleşimi .
    Sen pazarcılar fazla diyorsun ama sw de dolu diyorsun bir söylesene haftanın kaç günü adam akıllı pk atabiliyorsun benim isteğim pazarcıların pk çıkması değil pk cıların çoğalması bu yüzden sw birleşimi lazım pazarcı pk çıkmaz ekmeğine bakar sw lerin hepsi zaten sıra sayıyor sw nin kapasiteleri azaldığından dolayı sıra sayıyor adam fazlalaşmıyor sırf pre alın diye kapasiteler azaltıldı fazla adam yok hatta eksilmeler var