Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 20 of 20
    Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by Yescoo2 View Post
    ben her seferinde 1 dk lık video ile cr ye atıyorum sürekli ilgileniyorlar.
    Durum tam olarak bu değil. Elbette video daha sağlıklı bir yöntem olabilir ancak kanıtlar %100 ise sırf kural "KSC olmaz, video olacak" diye gözardı edilmemeli. Ben de ancak video ile kanıtlayabileceğim bir raporu KSC ile sunmam.

Suçlunun yanına kâr kalıyor böyle böyle, sonra da "oyunu kötü yapan yönetim değil, oyunculardır" diye savunuluyor. E evet oyuncular ama bak o kötü oyuncuları şikayet ediyoruz işte bir zahmet incele bak yeterli mi yetersiz mi. Kurallarını da ona göre düzenle, sadece kendi kolayına ve doğruna göre değil.

Junior Member
    Burada söylenmesi gereken şu değil mi?

Oyuncular mı GM
    GM'ler mi oyuncu

Ben oyun mu oynayacağım yoksa şu afk kalanları macro kullananları bildirmekle mi uğraşacağım. Ben bir tek küfür edeni bildiririm sürekli exp teki charımızı yatırmaya uğraşanları bildiririm.

GM ler de insan onlarında bir çalışma saati var ama burada kurumsal firma yönetimi sıkıntılı GM'lerin hiç bir suçu yok firma yönetimi oyunun can alıcı özelliklerini en can alıcı etkinliklerini kontrol altına almalı BASKIN yayınları yapın habersiz bir şekilde ansızın JR girin sadece izleyin ve bunu da yayına açarak paylaşın yayın esnasında banlayın hapis olayı kalkmalı bence hapis nedir direk ban olmalı 30₺ ver hapisten çık çok saçma

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    10 saniyelik 3 video yapsan yeterli olacaktir 1. oda 2. oda eger sizden önce kesmezlerse 3. oda

Moderator NightOwl's Avatar
    Bazı arkadaşlar bu durumu da kötüye kullanabileceği için videolu kanıt bence kesinlikle mantıklı.Diğer türlü bir arkadaşımızın da yorumlarda belirttiği gibi bir oyuncuyu towna alıp afk diye raporlamak isteyebilirler.Umarım başınıza tekrar gelmez ancak gelirse de lütfen videolu kanıt alın ki en azından böyle kişiler ceza alsın

Quote Originally Posted by nightowl View Post
    Bazı arkadaşlar bu durumu da kötüye kullanabileceği için videolu kanıt bence kesinlikle mantıklı.Diğer türlü bir arkadaşımızın da yorumlarda belirttiği gibi bir oyuncuyu towna alıp afk diye raporlamak isteyebilirler.Umarım başınıza tekrar gelmez ancak gelirse de lütfen videolu kanıt alın ki en azından böyle kişiler ceza alsın
    KSC yeterli olmuyor ve kesin kanıtı sağlamıyorsa elbette video istenir ancak KSC %100 kanıtı sağlayabildiği durumlar var, benim karşı olduğum durum videolu kanıt durumu değil.

Raporumda adam AFK kalacağını all chatten kendi belirtiyor ve belirttikten sonra hiç kımıldamıyor, ilk odada AFK kalıyor, biz mob keserken duruyor öyle, ESC alındığında orada hep duruyor, deva gidiyoruz o yine ESC yerinde, manası hep full. Dediğin gibi durum yaşansa bile anlaşılabilecek kadar çok sayıda ve zaman olarak sık KSClerim.
    Last edited by FFferik16; 03-22-2018 at 04:51 PM.

Senior Member
    ksc nasıl kanıt olcak ben senin manan fulken çekerim 3-4 farklı yerde bu adam afkdı bakın kımıldamıyo birde manası full hpsi full der afk derdim bumu kanıt?

Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    ksc nasıl kanıt olcak ben senin manan fulken çekerim 3-4 farklı yerde bu adam afkdı bakın kımıldamıyo birde manası full hpsi full der afk derdim bumu kanıt?
    Yazdıklarımı okumadınız mı? All chatten kendi yazıyor AFK olacağını, AFK olduğu yerler oda geçildiğinde ESC ile çekilen yer, 3-4 KSC değil her dakika. Ve JR'de AFK olmayan birini 3-4 kez aynı konumda kımıldamıyorken HP-MP full iken KSC yakalayamazsınız, benim raporumdaki etkinlik 16 dakika sürmüş, karşı ırkı görmeden deva kesilip kazanılan bir JR, hiç öyle skorda kaybedip AFK olma gibi bir durum da yok.

Senior Member
    moredatör arkadaşları duydun hayla neyin peşindesin

Quote Originally Posted by Jujuka View Post
    moredatör arkadaşları duydun hayla neyin peşindesin
    Verecek cevabın olmadı değil mi, heh işte bu duruma düşmemek için ilgin-bilgin olmayan konularda yorum yapmak zorunda olmadığını kabullenirsin umarım. Bu cevabın da şey gibi: "Bakanlar Kurulu kararını duydun neyin peşindesin?" Evet yönetenler hep en iyisini bilir, evet tüm kurallar doğru ve kusursuzdur.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Konu içerisinde birden fazla yetkili tarafından tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Bir sonraki bildirimlerinizi bölüme uygun şekilde, yeterli kanıtlarla yaptığınızda raporunuz işleme alınabilir.

Konu ikili tartışmaya döndüğünden ötürü kapatılmıştır. İyi forumlar.