Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member

Farm yaparken exp alıp level atlamayı önlemek

Merhabala charı slota bıraktıkran sonra herhangi bir tuş eklenip exp alımını durdurmak için bir opsiyon yapılamaz mı ? EXP SEAL diye bir tuş var fakat hiçbir işe yaramıyor bunu tekrar aktif etmek için yetkililerle görüşülebilinir mi ?

Senior Member JosephHeydrich's Avatar
    Nickname
    TheHeydrich
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Şayet Ardreamda farm yapıyorsunuz bu durum sizin için tam bir işkence. Hele birde exp event/jack point aktif olduysa yandınız. Arkadaşın dile getirdiği seçenek eklenemiyorsa en azından DC premiuma ücretsiz skill stat sıfırlama eklenmeli. Şayet yanlışlıkla +60 olduğunuzda otomatikman 15-20m para harcamak zorunda kalıyorsunuz tekrardan Ardreama girebilmek adına.

Senior Member
    Quote Originally Posted by RawisheR View Post
    Şayet Ardreamda farm yapıyorsunuz bu durum sizin için tam bir işkence. Hele birde exp event/jack point aktif olduysa yandınız. Arkadaşın dile getirdiği seçenek eklenemiyorsa en azından DC premiuma ücretsiz skill stat sıfırlama eklenmeli. Şayet yanlışlıkla +60 olduğunuzda otomatikman 15-20m para harcamak zorunda kalıyorsunuz tekrardan Ardreama girebilmek adına.
    ardreamda farm yapmıyorum ama yapmamak için harika bir sebep. Geçen ms girdim level düşcem son ms. Son yaratıkta x100 patladı jackp. 1 level + %40 aldım Gereksiz bi 10 dakika geçirdim. Farkındayım oyunun mentalitesine ters ama sonuçta herkes para yatıramıyor oyun içi gb döndürüyorum ben şahsen satış yapmıyorum

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Merhaba,

Exp Seal Exp Kaybını Önlemiyor Aksine Kazandığınız Exp'i Satmaya Yarıyor.

Exp Seal Seçeneğinin USKO Sunucularında Aktif Edilmesi İle İlgili Herhangi Bir Planlama Bulunmamaktadır.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Merhaba,

Exp Seal Exp Kaybını Önlemiyor Aksine Kazandığınız Exp'i Satmaya Yarıyor.

Exp Seal Seçeneğinin USKO Sunucularında Aktif Edilmesi İle İlgili Herhangi Bir Planlama Bulunmamaktadır.
    Bi şeyler yapmamız lazım hocam ronarkland baseye mob çekip kendimi yatırmaktan imanım gevredi

Quote Originally Posted by oQQoo View Post
    Bi şeyler yapmamız lazım hocam ronarkland baseye mob çekip kendimi yatırmaktan imanım gevredi
    Sen gene Basede mob çekip yatabiliyorsun Ya olimpiyadakielr napsın ? 60 ile 69 arasında expe yatacak hiç bi yer yok haline şükret Base bile yok serverde niye böyle bi saçmalık var çözebilmiş değilim D:

Senior Member
    Quote Originally Posted by M3T3H4NN View Post
    Sen gene Basede mob çekip yatabiliyorsun Ya olimpiyadakielr napsın ? 60 ile 69 arasında expe yatacak hiç bi yer yok haline şükret Base bile yok serverde niye böyle bi saçmalık var çözebilmiş değilim D:
    sizin için ayrı bi ölüm zaten

Registered Users
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    NTTGame resmi forumlarında yalnızca forum yetkilileri bu şekilde bilgilendirme yapabilirler. Herhangi bir yöneticinin daha önce verdiği bilgiye istinaden bu cevabı yazıyorsanız, ilgili yetkilinin cevabını doğrudan alıntı yaparak yorumunuzu eklemelisiniz.

@oQQoo,

Exp seal seçeneğinin aktif edilmesiyle ilgili talebinizi yönetime ileteceğim.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    NTTGame resmi forumlarında yalnızca forum yetkilileri bu şekilde bilgilendirme yapabilirler. Herhangi bir yöneticinin daha önce verdiği bilgiye istinaden bu cevabı yazıyorsanız, ilgili yetkilinin cevabını doğrudan alıntı yaparak yorumunuzu eklemelisiniz.

@oQQoo,

Exp seal seçeneğinin aktif edilmesiyle ilgili talebinizi yönetime ileteceğim.
    Güzel olur gerçekten ticaret amacıyla değilde exp gelmesini istemeyen kişiler var, ardream ve base oyuncuları. Zaten gerek kaos, bdw gibi etkinliklerde yeterince exp kasılıyor.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VolgaJames View Post
    Güzel olur gerçekten ticaret amacıyla değilde exp gelmesini istemeyen kişiler var, ardream ve base oyuncuları. Zaten gerek kaos, bdw gibi etkinliklerde yeterince exp kasılıyor.
    Exp seali hala yanlış mı anlıyorsunuz hocam? Exp seal dediğiniz şey kastığınız expi satmak. Yani bunu yapmak içinde aynı CSS gibi pustan item alıyorsun. Zaten para için farm yapıp birde sürekli ona nasıl para vereceksiniz?
    Exp seal gelince nttgame sürekli %100 exp event yapsın adream base farkmcılarından ek gelir olur nttgame de