Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 30
    Senior Member
    Oyun kurallarına uymayan suçu olan cezasını çeksin. Fakat GM Eryudes de hep kendisi haklıymış gibi hep doğruymuş gibi konuşması insanı çileden çıkartıyor. Kimse kusura bakmasında herkes hata yapar GM Eryudesin kestiği cezalarda hata payı var mı dır elbette ki var gel gör ki kendisi kabul etmiyor. Sütten çıkmış ak kaşık gibi.

Last edited by sinan44; 03-21-2018 at 04:35 PM.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    BAN BAN BAN durmak yok

@Eryudes

Bu oyuncularımızın hangi tarihte denediği, hangi dizinde olduğu ve ne zaman yakalandığına dair kanıtlarımız bulunmaktadır. Ayrıca yapılan bu taramalar otomatik değil, teker teker hesaplar incelenerek işleme alınmaktadır. Tek tek inceleme sayesinde hata olasılığımız 0'a indirilmiştir.
    HATA PAYI SIFIR!
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Hatasız sadece allahtır kul olan herkes hata yapabilir mühim olan hatayı görmek ve düzeltmek..

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Hatasız sadece allahtır kul olan herkes hata yapabilir mühim olan hatayı görmek ve düzeltmek..
    Merhaba,
    Konuyu saptırmayınız! HATA PAYI SIFIR Hatanız yok ise kimse durduk yere sizleri oyundan uzaklaştırmaz. Mantık olarak oyuna oyuncu toplamak mı? daha karlı yoksa uzaklaştırmak mı? İllegal değil isen zaten ban falan yemezsin. Her şeyin bir sebebi vardır.

İyi Oyunlar.
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Senior Member style022's Avatar
    hayat llegalikler le dolu oyun mu temiz olacak her şey belli bir menfaat ve kurallar uzerine oyun ici dongu bu şekildedir kimisinin arkası sağlamdır kimisinin kendisi saglamdır önemli olan hataya duseni hatasından vazgecirtmek baktın olmadı devam ediyor o zaman tamamiyle uzaklaştırmak oyun ici tabiki adaletsizlikler mevcut uzun suredir bu oyun var gecmişte bu tur olaylar oldu kayırmalarda suanda oluyodur illaki ama sonuc itibariyle yönetici kim ise onun sözu gecer gerisi ya seyreder yada okur ....

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Merhaba,
    Konuyu saptırmayınız! HATA PAYI SIFIR Hatanız yok ise kimse durduk yere sizleri oyundan uzaklaştırmaz. Mantık olarak oyuna oyuncu toplamak mı? daha karlı yoksa uzaklaştırmak mı? İllegal değil isen zaten ban falan yemezsin. Her şeyin bir sebebi vardır.

İyi Oyunlar.
    İyide sen yazılanları okuyormusun sadece düşündüklerinimi yazıyorsun olayların gelişmelerini okurmusun hepsini o zman anlayacaksın hatasız ban olmaz illaki burada konu hile kullanmayan sadece tel oldugu için banlanma ve ip lerin benim ip oldugu aynı ipden hala girdigim hile yapan karakterin benim ip den yaptığının söylenmesi ip degişikligi varsada bunu benim yaptığım ve ip degişerek yaptıgımın söylenmesi sana soruyorum aynı anda 2 makinadan ics kurmusun 1 inde karakterin oyunda digerinde sayı ekranında duruyor aynı anda ve sen 3 üncü bir karakterle girip ip degişiyorsun ve hile kullanıyorsun bunu bana açıklarmısın nasıl mümkün oluyor bu 2 charın 1 i oyunda biri bekleme ekranında 3 cüsü nü nasıl opyuna dahil edecen ve nasıl ip degişeceksin bana bunu söle o zaman mantık diyorsun ya bu mantıklımı ?

bu dedigim oyunda olan ve oyun ekranında sayı bekleyen karakterlerinde ip leri zamnları mevcuttur onlarda.
    Last edited by GameofThroneS; 03-21-2018 at 05:15 PM.

Senior Member
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Merhaba,

İyi Oyunlar.
    ÖN YARGI....

Bakınız gerçeği bilemediğim için arkadaş suçlu veya suçsuzdur diyemiyorum. Ama şunu belirtmek istiyorum bir insan ben suçsuzum diyorsa ve gerçekten de suçsuz ise siz onun günahını almış olursunuz.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.

Senior Member style022's Avatar
    oyunda öyle bir sistem varki hesap kapatılan oyuncu agzıyla kus dahi tutsa yararlanamaz bunu huy haline getirmiş biri surekli surekli kullanıyorsa tabiki her kullanmada bloke edilmeli her turlu onlem alınmalı ama astıgım astık kestiğim kestik dusuncesiylede oyuncunun bir hatasından dolayı da tum emeklerini yok etmekte dogru değil burasını dusunmek gerek ama ark belliki bi hata yapmıs veye başkası ıp baglanıp veye paylasıp baskası kullanmıs ise sen kullandın deyipte bu şekilde de muamele edilmez görüş bildiriyorum tabi burda kimin ne yaptıgından bilgim varmış gibi algılanmasın not olarak düşmuş olayım

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Gm ler beni burada yerin dibine sokar çıkarır evet doğru çünkü burada güçlü olan onlar sözü gecen gene onlar , gücün yandaşı çok olur güç gidincede yandaşlarda gider kaybolur , burada bir gm nin beni yalancı konumuna sokmaya çalışması orada sanki ben sapıklıktan hüküm giymişimde ibreti alem diye halk içinde gezdiriliyorum gibi, bunun gibi kişleri forumdan banlamıyoruzda diger forumdakiler görsün diyor sen gm sin ya beni burada nasıl rencide edersin ezmeye çalışıyorsun beni yaparsın hersey senin elinde ama unutma bu yaptıgın çok büyük bir hata çok büyük bir yanılgı ,bana algı yapmaya çalışıyor demişsin algı yı aslında en çok kullanlar algı operasyonu yapıyorlar ben sizden hatanın telefisini bekledim benim arkana aldıgın onca oyuncuyla ezmeye çalışman rencide etmen hoş degil oyuncular yazabilir normaldir hilede derler yalancıda derler ama sizin üslubunuz hiç hoş degil. Herkes yorum yazabilir açtığım konulara ama okuyup anlayıp öle yorum yapılmalıdır ezmek rencide etmek bi yere götürmez sizi unutmayın ,

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sinan44 View Post
    ÖN YARGI....

Bakınız gerçeği bilemediğim için arkadaş suçlu veya suçsuzdur diyemiyorum. Ama şunu belirtmek istiyorum bir insan ben suçsuzum diyorsa ve gerçekten de suçsuz ise siz onun günahını almış olursunuz.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Teşekkürler konunun özeti budur, oku anla yorum yap suçlu ile suçsuzu ayırt etmek zordur bilemezsin o yüzdende bilmeden emin konusmayınız