Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
    Senior Member style022's Avatar
    bence bu konuyu burda bırak kalsın değişen bir şey olmayacak nasılsa giden gitmiştir kendileri savunma yapma gibi bir durum olursa oyuncu mahkemesi oda zor en mantıklısı unut gitsin daha cok kurcalayıp daha cok dusurmektense burda son nokta koy keyfine bak giden gitti artık

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by style022 View Post
    bence bu konuyu burda bırak kalsın değişen bir şey olmayacak nasılsa giden gitmiştir kendileri savunma yapma gibi bir durum olursa oyuncu mahkemesi oda zor en mantıklısı unut gitsin daha cok kurcalayıp daha cok dusurmektense burda son nokta koy keyfine bak giden gitti artık
    Dogru söylüyorsun artık yazmayacagim bitti...

Senior Member
    Bir ihtimal sevgili Rhales bu duruma el atar. Bir zamanlar illegal oyuncuların inlerine girmesiyle ün salmış birisidir

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by sinan44 View Post
    Oyun kurallarına uymayan suçu olan cezasını çeksin. Fakat GM Eryudes de hep kendisi haklıymış gibi hep doğruymuş gibi konuşması insanı çileden çıkartıyor. Kimse kusura bakmasında herkes hata yapar GM Eryudesin kestiği cezalarda hata payı var mı dır elbette ki var gel gör ki kendisi kabul etmiyor. Sütten çıkmış ak kaşık gibi.
    Selam,

Bir önceki hesabınızı kapatmıştım, bunu da 1 ay kapatıyorum. Eğer açıldığında hala bu şekilde konuşmaya devam ederseniz tüm forum hesaplarınız kapatılıp foruma girişiniz tamamen engellenecektir.

GM Eryudes dahil hiçbir gm durduk yere kafasından bir şeyler atmaz ve kullanıcıyı olmadık şeylerle suçlamaz. Atılan banlarda ne gibi işlemler yapılıyor, nasıl bir araştırma, inceleme süreci var siz bilmiyorsunuz. Bu konu hakkında bilginiz sıfırken atılan banlarda nasıl hata payı var diyebiliyorsunuz?

Konuyu açan arkadaşa da eğer hala haklı olduğunu düşünüyor ve bilet üzerinden iletişim kanalları kapanmadıysa oradan devam etmesini öneriyorum.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Kural koymuşsunuz istediğinize insiyatif uyguluyorsunuz istemediğinize kesin ve net olumsuz cevaplar veriyorsunuz.

2 ticketinde cevabı olumsuz ki zaten dc de gm olumsuz olacagını daha ticketi atmadan söylemişti ki bu bir ön yargıdır ipimizde degilsin istediğin kadar at ticket derdini anlat biz kitapta ne yazıyorsa onu sana uygulayacagız seni dinlemeyeceğiz ne anlattıgın önemli degil bak kural kitabımızda bu yazıyor sana insiyatif kullanmayacagız şans vermeyecegiz anladık sen yapmadın başkası başka bir yerden yapmış fakat char senin kullandıgın char tel senin tel bu yüzden senin bütün karakterlerini banladık, satır aralarında bunlar yazıyor.

Şİmdi sormak istiyorum adam benim charı hackledi tel numaramın oldugu bi şekilde girdi hile kullandı neden sadece ona ban atmıyorsunuzda tel nom orda diye benim daha nickini açmadığım cahara ban atıyorsunuz ip lerde o karakterin nerden girdigi görünmüyormu benimle alakası olup olmadığı görünmüyormu loglar yokmu ban yediği saatte nerden girmiş kimmiş bu hiçmi arştırma geregi duymuyorsunuz inceliyoruz diyorsunuz bumu inceleme bakmıyormusunuz o saate hangi ıp den girmiş hangi şehirden girmiş belli olmuyormu.

Diyorsunuzki makinanızın vb güvenligi size aiittir karakterinde eywallah bana ait te dünyada herşey olabiliyor ulen 2 charım hack yedi 2005 2006 da actıgım 6 yıl oynadıgım size ticket attım dediniz bilmem m.ö ceki bilgiler haliyle bulamadık destek alamadık , baska charım buga girdi preli ticket attık pre bitti 2 ay geçti sorunu çözmediniz bunlardamı benim sorunumdu madem baska bir kişinin yüzünden benim tel kayıtlı diye ben ban yiyiyor ve siz iplemiyor sırf tel nom kayıtlı diye bana ban atıyorsanız sizde görevlerinizi yapsaydınız buglu cahrımı neden düzeltmediniz 2 ay beni sürümcede bıraktınız .

Ben ipler incelensin o esnada hile kullandıgında nerden miş hangi ip den miş diye soruyorum siz hala benim yazdığımı okumadan tel senin bilmem 2017 dede senin ip de görünüyor diyorsunuz arkadaşım char benim tel benim ben benim degil demiyorum burda anlaşalım, belki ban yemeden bir saat öncede ben girmişimdir zaten ben 80 lwl charın ics sini kaldırdım yeni karakterinkini kurdum oyuna girmedende böle bi durum oluştu.

Hile kullanan char hangi saate hangi ip den girmiş ona bi bakın kim kullananmış banı ona atın bana niye atıyorsunuz.

Bu arada dc dende banladınız sanırsam giriş saglanmıyor..Yeni açma yeri algılandı falan yazısı çıkıyor.
    Çakalll. Ben yapmadım kardeşim yapmış da yazsaydın tam olurdu. Konu kapansın bence. Eryudes şovunu yapmış yine

Moderator NightOwl's Avatar
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    İllegal program açarak IP değiştirdiğinizde kullanmamış mı oluyorsunuz? Karakterin ve telefon numarasının size ait olduğunu söylüyorsunuz. Buraya kadar her şey normal. Hesabınız süresiz olarak kapatıldığında telefon numarasını değiştirmeniz, cezadan kaçacağınız anlamına gelmiyor. Hepsini geçtik bahsettiğiniz IP'yi incelememizi ve bakmamızı söylüyorsunuz. İncelediğimizde yine bahsi geçen IP adresinden iki hesabınıza da giriş yapıldığı ortaya çıkıyor. Ne tesadüf değil mi? Aşağıda yer alan oyun kurallarını okuyabilirsiniz. Hesaplarınız süresiz olarak kapatılmıştır.

https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct

"Diğer oyuncuların güvenliğini tehdit eden illegal hesaplar ile ilgili hesap engelleme işleminin yanı sıra, bu hesapların kullanmış olduğu telefon numaraları da sistemimiz tarafından engellenip, gerek Portal üzerindeki işlemleri gerekse de ICS sistemi üzerindeki işlemleri gerçekleştirmeleri durdurulmuş olacaktır. Bu uygulama hem yeni sunucuda hem de bütün sunucularımız da illegal oyuncuların önüne geçmek için getirilmiştir."
    Umarım ikinci kısımda bahsettiğiniz uygulama istendiği gibi işler ve başarılı sonuçlar elde edilip, illegale bir darbe daha vurulmuş olur.

Junior Member
    ben öyle birşey görmedim maneste oynuyorum VasfiTekin charın adı macro kullanan mı dersin küfür eden mi dersin koxp açan mı dersin onlara ban yok ama biz küfürden 3 gün ban yedik saçmalık tamamen

Junior Member
    cr ye gelen herşeyi banlıyorsunnuz kimin attığı önemli değil kesin vardır yoktur diye. binlerce küfür oluyor hadi diyelim arkadaşım benim şakalaştık adam kötü niyetle kullandı. ayrıca herkes 1 gün yerken 3 gün yemenin mantığı nedir. küfür katsayısı mı koydunuz ahlaki mahmekemi ? bu kural nerede yazar kim uygular ticaret olarak para yatırdığımız bir oyunda konuşmadan bu şekilde uygulama yapmanız tamamen adeletsizlik

Senior Member
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Infractions
    0/3 (45)
    durduk yerde gm ekibinin ban atabileceğine inanmıyorum.
    makinamda hiç hile, makro vb. kurmadıysam ve ban yersem nttgame'i ve bana ban atan şahsı da mahkemeye veririm.
    buna istinaden de ban atan kanıtını sunmak durumunda kalır.
    yani lafın özü kanıtsız kimse ban yemiyor. yiyemezde.
    konuyu açan arkadaşım. haklı olduğunuzu düşünüyorsanız mahkemeye gidiniz.
    bilişim suçlarında dosya açınız.
    ha yok kendinizden şüpheniz var ise zamanımızı harcamayınız.

Registered Users
    Quote Originally Posted by clickbang45 View Post
    ben öyle birşey görmedim maneste oynuyorum VasfiTekin charın adı macro kullanan mı dersin küfür eden mi dersin koxp açan mı dersin onlara ban yok ama biz küfürden 3 gün ban yedik saçmalık tamamen
    Knight Online Ban Politikası'da açıkca belirtildiği üzere, oyun içerisinde hakaret etmenin bir cezası var. Eğer bir yaptırımla karşılaşmak istemiyorsanız, ban politikasında belirtilen kurallara uygun hareket etmek durumundasınız.

P.S: Konu 10 ay öncesine ait, yani eski. Gereksiz yere uplanmaması adına kapatıyorum.