Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30

Hybrid View

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus

Ne kolay degilmi insanların problemlerini kolay yoldan halletmek

Kural koymuşsunuz istediğinize insiyatif uyguluyorsunuz istemediğinize kesin ve net olumsuz cevaplar veriyorsunuz.

2 ticketinde cevabı olumsuz ki zaten dc de gm olumsuz olacagını daha ticketi atmadan söylemişti ki bu bir ön yargıdır ipimizde degilsin istediğin kadar at ticket derdini anlat biz kitapta ne yazıyorsa onu sana uygulayacagız seni dinlemeyeceğiz ne anlattıgın önemli degil bak kural kitabımızda bu yazıyor sana insiyatif kullanmayacagız şans vermeyecegiz anladık sen yapmadın başkası başka bir yerden yapmış fakat char senin kullandıgın char tel senin tel bu yüzden senin bütün karakterlerini banladık, satır aralarında bunlar yazıyor.

Şİmdi sormak istiyorum adam benim charı hackledi tel numaramın oldugu bi şekilde girdi hile kullandı neden sadece ona ban atmıyorsunuzda tel nom orda diye benim daha nickini açmadığım cahara ban atıyorsunuz ip lerde o karakterin nerden girdigi görünmüyormu benimle alakası olup olmadığı görünmüyormu loglar yokmu ban yediği saatte nerden girmiş kimmiş bu hiçmi arştırma geregi duymuyorsunuz inceliyoruz diyorsunuz bumu inceleme bakmıyormusunuz o saate hangi ıp den girmiş hangi şehirden girmiş belli olmuyormu.

Diyorsunuzki makinanızın vb güvenligi size aiittir karakterinde eywallah bana ait te dünyada herşey olabiliyor ulen 2 charım hack yedi 2005 2006 da actıgım 6 yıl oynadıgım size ticket attım dediniz bilmem m.ö ceki bilgiler haliyle bulamadık destek alamadık , baska charım buga girdi preli ticket attık pre bitti 2 ay geçti sorunu çözmediniz bunlardamı benim sorunumdu madem baska bir kişinin yüzünden benim tel kayıtlı diye ben ban yiyiyor ve siz iplemiyor sırf tel nom kayıtlı diye bana ban atıyorsanız sizde görevlerinizi yapsaydınız buglu cahrımı neden düzeltmediniz 2 ay beni sürümcede bıraktınız .

Ben ipler incelensin o esnada hile kullandıgında nerden miş hangi ip den miş diye soruyorum siz hala benim yazdığımı okumadan tel senin bilmem 2017 dede senin ip de görünüyor diyorsunuz arkadaşım char benim tel benim ben benim degil demiyorum burda anlaşalım, belki ban yemeden bir saat öncede ben girmişimdir zaten ben 80 lwl charın ics sini kaldırdım yeni karakterinkini kurdum oyuna girmedende böle bi durum oluştu.

Hile kullanan char hangi saate hangi ip den girmiş ona bi bakın kim kullananmış banı ona atın bana niye atıyorsunuz.

Bu arada dc dende banladınız sanırsam giriş saglanmıyor..Yeni açma yeri algılandı falan yazısı çıkıyor.
    Last edited by GameofThroneS; 03-21-2018 at 11:28 AM.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Ben ipler incelensin o esnada hile kullandıgında nerden miş hangi ip den miş diye soruyorum siz hala benim yazdığımı okumadan tel senin bilmem 2017 dede senin ip de görünüyor diyorsunuz arkadaşım char benim tel benim ben benim degil demiyorum burda anlaşalım, belki ban yemeden bir saat öncede ben girmişimdir zaten ben 80 lwl charın ics sini kaldırdım yeni karakterinkini kurdum oyuna girmedende böle bi durum oluştu.

Hile kullanan char hangi saate hangi ip den girmiş ona bi bakın kim kullananmış banı ona atın bana niye atıyorsunuz.
    İllegal program açarak IP değiştirdiğinizde kullanmamış mı oluyorsunuz? Karakterin ve telefon numarasının size ait olduğunu söylüyorsunuz. Buraya kadar her şey normal. Hesabınız süresiz olarak kapatıldığında telefon numarasını değiştirmeniz, cezadan kaçacağınız anlamına gelmiyor. Hepsini geçtik bahsettiğiniz IP'yi incelememizi ve bakmamızı söylüyorsunuz. İncelediğimizde yine bahsi geçen IP adresinden iki hesabınıza da giriş yapıldığı ortaya çıkıyor. Ne tesadüf değil mi? Aşağıda yer alan oyun kurallarını okuyabilirsiniz. Hesaplarınız süresiz olarak kapatılmıştır.

https://www.nttgame.com/tr/corporate/rulesofconduct

"Diğer oyuncuların güvenliğini tehdit eden illegal hesaplar ile ilgili hesap engelleme işleminin yanı sıra, bu hesapların kullanmış olduğu telefon numaraları da sistemimiz tarafından engellenip, gerek Portal üzerindeki işlemleri gerekse de ICS sistemi üzerindeki işlemleri gerçekleştirmeleri durdurulmuş olacaktır. Bu uygulama hem yeni sunucuda hem de bütün sunucularımız da illegal oyuncuların önüne geçmek için getirilmiştir."

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    İllegal program açarak IP değiştirdiğinizde kullanmamış mı oluyorsunuz? Karakterin ve telefon numarasının size ait olduğunu söylüyorsunuz. Buraya kadar her şey normal. Hesabınız süresiz olarak kapatıldığında telefon numarasını değiştirmeniz, cezadan kaçacağınız anlamına gelmiyor. Hepsini geçtik bahsettiğiniz IP'yi incelememizi ve bakmamızı söylüyorsunuz. İncelediğimizde yine bahsi geçen IP adresinden iki hesabınıza da giriş yapıldığı ortaya çıkıyor. Ne tesadüf değil mi? Aşağıda yer alan oyun kurallarını okuyabilirsiniz. Hesaplarınız süresiz olarak kapatılmıştır.

"Diğer oyuncuların güvenliğini tehdit eden illegal hesaplar ile ilgili hesap engelleme işleminin yanı sıra, bu hesapların kullanmış olduğu telefon numaraları da sistemimiz tarafından engellenip, gerek Portal üzerindeki işlemleri gerekse de ICS sistemi üzerindeki işlemleri gerçekleştirmeleri durdurulmuş olacaktır. Bu uygulama hem yeni sunucuda hem de bütün sunucularımız da illegal oyuncuların önüne geçmek için getirilmiştir."
    Bak bu büyük bir yanılgı bunu bana söyleyeceginizi biliyorum tel nosunu degiştigiğimi daha önceki konumda ilk olayın oldugunda belirtmiştim bunun böle algılayıp bana suçlu muamelesi yapacagınızı biliyordum. oku önceji yazılarımı ip numrası degişmek asla ve asla dogru degil anlamamda ip degişmekten ben bu suçlaman hiç hoş degil ip numarsını nasıl degişecem ben allah aşkına bak bakalım aynı anda benim ipden hangi karakter girmiş bi bak bakam karalamak kolay

yalancı cıkarmaya çalışmayın beni ip degişme gibi birşey söz konusu degil numara degişmeye gelince evet degiştim ve degiştiğimide ilk günden yazdım foruma bunun aldatma amaçlı olmadıgını anlamanız için yazdım ben açık sözlü ve dürüstüm bana bu tür ithamlar yapmanız hoş degil istediğiniz gibi araştırın iplerim asla degiştirilmemiştir aynı saatlerde makınalarımda 2 karakter vardı biri oyun sayma ekranında duruyordu biri oyunda ekranda duran yeni karakterimdi bakın bakam 3 cü karakteri aynı anda nasıl ip degişip oyuna sokabilirim bi bakın inceleyin

http://forum.nttgame.com/forum/showt...B1-olurmusunuz buraya bakarmısın ne yazmısım tel nosu degişimiyle ilgili
    Last edited by GameofThroneS; 03-21-2018 at 12:05 PM.

Moderator NightOwl's Avatar

Umarım ikinci kısımda bahsettiğiniz uygulama istendiği gibi işler ve başarılı sonuçlar elde edilip, illegale bir darbe daha vurulmuş olur.

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Bu arkadaş neden banlanmıyor yüce Banyudes? Her gün buraya gelir uzun uzun metinler döşeyip kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.
    Evrim Namustur

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Bu arkadaş neden banlanmıyor yüce Banyudes? Her gün buraya gelir uzun uzun metinler döşeyip kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.
    Sende haklısın kardeşim ban atmak kolay olan yol bilmediğin için haklısın hali ile gm ne yazarsa o ama unutma onlarda insan ve hata yapabilirler ha bana dese evt senin ip degil sen girmemişsin ama tel senin tel ve banlıyorum tamam haklı kural böle demiş insiyatif yok der ceker gierim.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Moffy00 View Post
    Diğer oyuncular üzerinde algı operasyonu yapılmasını ekip olarak istemiyoruz ve desteklemiyoruz. Bu nedenden dolayı bu tür oyunculara gerekli cevapları vererek forum içerisinde diğer oyuncularımızında görmesini istiyoruz.

Quote Originally Posted by GameofThroneS View Post
    Sende haklısın kardeşim ban atmak kolay olan yol bilmediğin için haklısın hali ile gm ne yazarsa o ama unutma onlarda insan ve hata yapabilirler ha bana dese evt senin ip degil sen girmemişsin ama tel senin tel ve banlıyorum tamam haklı kural böle demiş insiyatif yok der ceker gierim.
    Bahsettiğiniz durum aynı şuna benziyor:

Ben silahımı birine vermiştim. Verdiğim kişi bu silah ile birisini öldürmüş ve silahı bırakıp kaçmış. Ne tesadüftür ki bu kişi ile eskiden bir yerde çekilmiş fotolarımız ortaya çıkmış ama benim haberim yok. Bu sebepten dolayı polis beni yargılanmak üzere savcılığa sevk etti. Savcılığa silahın adıma kayıtlı olduğunu ama birini öldürdükten sonra ruhsat değişikliği için başvurduğumu söyledim. Burada şimdi kim suçlu?

IP değiştirmek çok kolay bir işlemdir. Milyonlarca VPN programı mevcutken yeri geldiğinde modeminizi yeniden başlatmanız bile yeterli olmaktadır. Bizim size söylediğimiz ise çok kısa ve net.

Evet, IP değişikliği mevcut. Bu IP'den geçmişte sizin giriş çıkışlarınızda var. İllegal program kullandığınız hesap sizin telefonunuza kayıtlı. Ceza aldıktan sonra telefon numaranız değiştiriliyor. Hâla daha ben IP değiştirmedim diyorsunuz. Mâdem öyle iş daha kötü zaten. İlgili IP'den giriş çıkışlarınız mevcutken bu şekilde konuşmanız oldukça tuaf ve şaşırtıcı.

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Diğer oyuncular üzerinde algı operasyonu yapılmasını ekip olarak istemiyoruz ve desteklemiyoruz. Bu nedenden dolayı bu tür oyunculara gerekli cevapları vererek forum içerisinde diğer oyuncularımızında görmesini istiyoruz.

Bahsettiğiniz durum aynı şuna benziyor:

Ben silahımı birine vermiştim. Verdiğim kişi bu silah ile birisini öldürmüş ve silahı bırakıp kaçmış. Ne tesadüftür ki bu kişi ile eskiden bir yerde çekilmiş fotolarımız ortaya çıkmış ama benim haberim yok. Bu sebepten dolayı polis beni yargılanmak üzere savcılığa sevk etti. Savcılığa silahın adıma kayıtlı olduğunu ama birini öldürdükten sonra ruhsat değişikliği için başvurduğumu söyledim. Burada şimdi kim suçlu?

IP değiştirmek çok kolay bir işlemdir. Milyonlarca VPN programı mevcutken yeri geldiğinde modeminizi yeniden başlatmanız bile yeterli olmaktadır. Bizim size söylediğimiz ise çok kısa ve net.

Evet, IP değişikliği mevcut. Bu IP'den geçmişte sizin giriş çıkışlarınızda var. İllegal program kullandığınız hesap sizin telefonunuza kayıtlı. Ceza aldıktan sonra telefon numaranız değiştiriliyor. Hâla daha ben IP değiştirmedim diyorsunuz. Mâdem öyle iş daha kötü zaten. İlgili IP'den giriş çıkışlarınız mevcutken bu şekilde konuşmanız oldukça tuaf ve şaşırtıcı.
    Ya sen ciddimisin anlamadım hala ip degişimi diyorsun hala o ipden giriyorsun diyorsun abem bi bakmanı rica ediyorum hile kullandığı andaki ip benim ip mi ben 1 yada 2 saat önce o chardan cıkmısım ve bu 2 saat diliminde olmus olay bakmanız gereken sadece ban yediği andaki ip hangisi öncesi bende tamam kabulümdür, o ban yediği ip den kim giriyorsa odur kulanan ip ban atın orda ne kadar karakter varsa banlayın ben ip degişmedim tel degişim konusunuda yazdım foruma linkide koydum oraya ilk günden yazmısım teli degiştim diye aldatma amaçlı degil o o anki refleksle yapılmıs bir olay böle yaparsam banım açılır düşüncesi degil kesinlikle.

Ben ip degişmedim asla ve asla ip degişmedim böle bir durum yok bu ithamınız dogru degil açmayın charı ama bana asılsız ithamlar yapmayın lütfen o hile kullandıgı anki ip de herşey oraya bakarsanız orada ip kime aitse kullanan odur benim evimde benim makinalarımda böle bir durum asla söz konusu degildir ha macro dersen tamam klavye maus macro arada ms de ve yoruldugumda devreye sokuyordum..

Vpn demişsin sanırım proxi den bahs ediyorsun bunu kullansam sizler bunu göremiyormusunuz oradan..

Not:Karakterin ics sinde kayıtlı telefonun benim olması mümkün degil sms dogrulama benim ics yi kişinin yeniden yapması gerekiyor o tel nosunu göremiyormusunuz ona atın tpt bannıdınızı charda cash yoktu cash yüklemesinde ip cıkmıyormu .
    Last edited by GameofThroneS; 03-21-2018 at 05:41 PM.

Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Ben diyorumki size ne olduysa 2 saat içinde olmus yoksa yeni karakterle girdiğimde giremez ban yazardı ben diger karakteri ban yiyenden cıkıp yeni karakterle giriyotum sayma ekranında ban yiyiyorum. işte mesele burada ben diger karakterdeyken hangi ip den girilmişse o dur hileyi yapan ona atın ip banı bende ip degişme gibi bir durum söz konusu degildir bir karakter oyuna baglanırken diger karakteri oyuna nasıl sokacagım nasıl onun ipsini ayrı bununkini ayrı gösterecegim

artı o karakterde cash kalmamıstı cash cekmedende oyuna girmesi olanaksızdı cash i cektigi ip görünmüyormu.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Bir illegal ağlıyor gözleri yaşlı ....