Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Exclamation Account Creation Abuse

0 karkater açtım aylar sonra oyuna tekrardan girip bakmak için her neyse cashımı çektim otp mi yükledim otp numaraları kabul etmedi modeme rest atıp tekrar otp kurmaya calıştım velhasıl olduda modeme rest atmak otp kurmamı sagladı ancak daha 1 level bile bir karakter açmadıgım hesabımın banlandıgını gördüm şimdi bunun sebebini bana açıklayıp yardımcı olacak arkadaş yada bir moderetor varmı ticket at demesin attım zaten 400 cash cekıp otp sini kurdugum 1 level bile char acılmamıs bir hesabın banlanması alenen hırsızlıkmıdır yoksa çiftlik bank gibi magdur edip ortadan sessiz sedasız kaybolma şeklimidir yardımcı olup cevaplıyabilcek herkeze teşekkürler.

Game Master Khaliz's Avatar
    Class
    Rogue
    Race
    El-Morad
    Selamlar Garibo,

Yaşadığınız sorunla ilgili ticket attıysanız gerekli incelemeler yapılır. Lütfen bu süreçte ticketınızın yanıtlanmasını bekleyiniz. Şu an için ekstra bir şey yapılması mümkün değil.

Junior Member
    peki bunun sebep oldugu şeyi ögrenebilirmiyim benim şuanda para verip cash cektigim karakterime girememe sebebim nedir sizin keyfinize göremi oluyor bu işler bu kaçıncı magduriyetim eyer bi suçu varsa daha karakter bile acılmamıs hesabın söyleyin ona göre bileyim yani bunun yapılmasındaki sebebi ögrenebilirmiyim?

Senior Member GameofThroneS's Avatar
    Nickname
    SIFIR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by garibo123 View Post
    peki bunun sebep oldugu şeyi ögrenebilirmiyim benim şuanda para verip cash cektigim karakterime girememe sebebim nedir sizin keyfinize göremi oluyor bu işler bu kaçıncı magduriyetim eyer bi suçu varsa daha karakter bile acılmamıs hesabın söyleyin ona göre bileyim yani bunun yapılmasındaki sebebi ögrenebilirmiyim?
    Ne yazıyor karakter durum da siteye girdiginde ban sebebnin yazar .. Ne yazıyor orada

Senior Member
    Keşke 400 cash çekmeseydin boşu boşuna mağdur oluyorsun.Şimdi 3-5 gün de ticketten cevap gelir senden bir kaç bilgi isterse yine aynı şekilde beklersin işin yoksa bekle sen başta 400 cash çekmekle hata yapmışsın.

Junior Member
    Uzun süre girişi yapılmayan charlar askıya alınıyor steam de benimde başıma geldi ama orada forum üzerinden çözüyorlardı nick ve server veriyordun yapıyorlar
    Ama sende nick yok karakter yok mantık hatası var benimde yıllar önce açtığım tradesi açık charlarımın hespi aynı durumdan müzdarip sadece beklemek zorundasın illaki açacaklar incelenince ama kaç gün sürer orası meçhul