Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

Angry Bos yere bunlara para kazandırmayın

Merhaba,

Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Sistemimizde yapılan incelemelerde "Macro" kullandığınız/bulundurduğunuz tespit edildiği için karakteriniz disiplin zindanına gönderilmiştir.

Gelecekte böyle bir durumla tekrar karşılaşmamak için Kullanıcı Sözleşmemize bağlı kalınız.

Saygılarımızla,
    NTTGame Destek Ekibi

Gelen Cevap ben ise Gennie kullanan bırısı ıdım ve wolf elle atım durdurdum town atım sonrasında dc gırdım char hapıste nedenı macro ımıs anladığım kadarı ıle azalan user sayısını burada mılleten haksız kazanç yaparak çıkarmaya çalışılıyor.
    Last edited by IBlackWicked; 03-21-2018 at 05:28 PM.

Junior Member
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...C4%B1klama-Yok
    Güzel kardeşim sen macro kullanmışsın.Benim çarım bilgisayarım en kral şekilde korunaklı 1tane keylogger,spyware,trojen,casus programı olmadan Çarım OTP li bir şekilde soyuldu hiçbir açıklama yok item geri iadesi yok bu oyun bir komple belli bir seviyeye ve yere geldiğinde NttGame hesabı boşaltıp Kopazara koyuyor.Üstelik Hiçbir açıklama yok bak gir konumu bi oku.Hiçbir yönetici yorum yapmaz.Neden ? bu konunun yeri support bölümü işe bakarmısın bukadar kolay.Herkez Duysun bilsin.Bir gün herkezin başına gelecek bu olay.Heryerde yayacağım bu olayı.Duymayan kalmayacak bunuda böyle bilin.Çarım soyuldu soyulan yok eşyalar yok.Bizi enayi olarak görüyolar.Ayıptır ayıplarını örtmeyi bırak dahada açıyolar.Yardım desen yok.2Tane GM var serverda haftada 1gün canlı video 2kahve içip aylık maaşlarını alıp gidiyolar.Gerekirse tercüman bulup ingilizce support atıcam olmadı sizi mahkemeye vericem.Yaptığınız sistemde ortada kurduğunuz oyunda.Soyulan ortada yok eşyalar ortada yok.Resterasyonmuş haha.Kardeşim çalınan itemleri alıp sahibine vermek mi resterasyon ne kullanıyosunuz siz.

Junior Member
    kulandım macro yokısın garıbı orda gennıe kulanıyorum sadece wolf katmamıştım gennıe elle atım olay bu

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by okancag1 View Post
    kulandım macro yokısın garıbı orda gennıe kulanıyorum sadece wolf katmamıştım gennıe elle atım olay bu
    Ne biçim fantezin varmış. Genie ile wolf kolayca ayarlanabilirken, pc başında kalıp wolfları el ilemi bastığını iddia ediyorsun şimdi ?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by okancag1 View Post
    Kendi kendine ele verdiğinin farkında mısın?

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İtirazlarınızı yalnızca destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz.
    Oyunun resmi forumunda olduğunuzu unutmayın ve üslubunuza özen gösterin. Aksi takdirde forum hesabınız da ceza alabilir.

Bilginize.