Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Bugün beklenmedik bir şekilde OTP li bir halde çarım soyulmuştur

20.03.2018 tarihinde öğlen saatleri 12:30 ile 13:00 sularında cz de ewil wizard ve 60 60 80 görevi yapmak için parti kurmaktaydım.Bi anda oyundan attı ve tekrar girmeyi denedim tabi çarımda oyunun 1.güvenlik metodu Otp mevcut.Bilgisayarım deseniz lisanslı bir şekilde 360 total security antivürüs kullanmaktayım.Daha önce mersinde ikamet ediyordum ordan bağlanıyordum taşınabilir leptoptan.Şimdi muğladan bağlanıyorum.Çarımı babama dahi vermemiş bir insanım.Bilgisayarıma çocuğum bile dokunma şansı bulamamıştır daha.Velhasıl çarıma tekrar girmeyi denedim id şifre yazdım ve giriş yaptım otp ye gelip confirm diyerek şifreyi aldım ve herzamanki gibi oyun giriş kısmına yazdım.Girmedi-tekrar tekrar 10 belki daha fazla defa oyuna girmeye çalıştım bu şekilde.ama ne yazikki oyuna bir türlü erişim yapamadım otp şifresi sürekli hata verdi çünki.bu arada çarımdada 31 cash kadar cash var tabi.sildim tekrar yükledim otpyi telefonuma mesaj gelmesi için otp(resmi) sitesinden mesaj göndermeye çalıştım farkettimki 3cash var ama aklıma gine birşey getiremedim.hemen knight onlinenin resmi sitesine girip telefondan 2katı ödeyerek canlı 400cash çektim.girdim oyun açık id şifre yazmadan otpyi kaldırdım ve giriş yaptım bu arada 3saniye geçmiyor.çarıma girdiğimde çarım bomboş bir şekilde cz de bıraktığım halde moradon da buldum.Giden itemlerim +7ee-5000premium Mp-9lu genie paketim+%100 exp sc+autoloot++8 rogue fp set+açılmamış sürahi+aklıma gelmeyen 1-2 itemim daha yoktu çar resmen çıplak bir şekilde moradonda karşıladı.ben hala şoktayım.Oyunun bize sunmuş olduğu otp sistemini kullanmaktaydım.bu işlemin nasıl ve kim üzerinden olduğunu anlamış değilim.Sabahlara kadar sürekli genieli legal bir şekilde bazen geniesiz elim kırılana kadar emek verdim kastım yetmedi para yatırdım elime bir yay aldım birşeyler yapmaya çalıştım.ama hep emek verdim.Sayın yetkililerden yardım talep etmekteyim.Ben emek verdim emeğimin karşılığı bu olmamalı sunmuş olduğunuz OTP güvenlik sistemi çarımda mevcut iken çarım soyuldu.İnsafınıza sığınıyorum.Bana yardım edin.
    Oyunda çarımın nick: xrustxyszz33 77level asas okçu
    Last edited by pro_aGd6c3yj; 03-20-2018 at 05:50 PM.

Çok uzun zaman önce bıraktım burayı pazardan item almıştım oda çalıntıymış, uyku uyutmadılar oyun oynatmadılar
    derdimizide anlatamadık. şimdi tam gaza geliyorum oyuna başlasammı diye. şöyle foruma bi göz atınca akıllı olm aklını başına al diye
    içimden geçiriyom. Senin derdinin ne oldugu, nasıl başına geldiği, hiç bişey umurlarında değil bu oyunda kimi ne kadar tanıdıgın önemli. şöyle anlatayım
    Heryerde deli gibi kosp oldugu dönemler kimse doğru dürüst cz ye çıkamıyo artık full itemli adamlar bile azmış neler kullanıyo ,bowlda _whocherz_ böyle bi asas vardı onla karşılaştım 6 dmg 7 gmg saniyede atıyo video alamadım ama resimlerini almıştım 15 dakka sonra ban yazıları geçmeye başladı o ve patr10 diye bi warrior oda full itemli banlanmışlardı kospdan hak yerini buldu diye sevinirken forumda baya bi konu açtılar kimleri kimleri devreye soktular ve adamın banını açtırdılar yani ankara dayın olacak burdada tanıdıgın yoksa yazar durursun

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    belli başlı isimler var saniyede 5 skil atan ama nedense onlara bir türlü sıra gelmiyor adaletin er ya da geç tecelli etmesini umuyorum

Junior Member Synergie's Avatar
    Nickname
    Synergie
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Öncelik ile yaşadığınız talihsiz durumdan dolayı geçmiş olsun diyerek söze başlamak istiyorum.

Bu konua ile ilgili benim kişisel fikrim ve düşünceme değinmem gerekirse; " OTP " Knight Online oyunumuzun bize sunmuş olduğu, karakterin çalınması ve yahut soyulmasına karşılık ekstra bir güvenlik programı içermektedir. Bu program, kişilerin bireysel bilgisayarları ve telefonları ile sağlanacağından ötürü, benim düşüncem soyulmanızda iki sebep görebilirim.

İlk sebep olarak; " Karakterinize ilişkin bilgilerinizi bir yakınınız ile paylaşım yapmanız. Karakterinizin giriş ismini, şifresini ve OTP bilgilerinizi paylaşmanız. "
    İkinci sebep olarak; " Bilgisayarınızda her ne kadar virüs programı olduğunu belirtmiş olsanız dahi, bilgisayarınıza tarayıcı ve benzeri dış kaynaklar üzerinden bulaşabilecek virüsler. "

şeklinde kendi adıma iki sebep görebiliyorum. Sonuç itibari ile OTP paylaşımı yapmadığınız sürece ve yahut bilgisayarınızın güvenliği tam anlamı ile sağlandığı sürece, bu tür erişimlerin sağlanması kolay olmayacaktır.

Tekrardan geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Senior Member
    manyakadam hiç bir zaman bu oyunda adalet olmadıgını olmayacagını su anakadar anlaman gerekıyor adamın video sunu atmısım cr ye halen bır işlem bıle yapılmıyor bana soracak olursan nedenı premıum uyesı uldugu içinmıdır bılınmez onun için bu oyuna adalet hiç bir zaman tecellı etmez iyi oyunlar