Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

OTP geçici şifre hk.

Merhabalar eskiden kullanmıştım fakat telefon numaraları sıfırlanmış sanırım. Yeniden gecici id ve şifre geldi giriş yaptım daha sonra yeni şifre belirleme ekranında OTP kapandı ve gecici sifreyi tekrar kullanamıyorum ve yenisini istediğimde NPpoint yetersiz bakiye diyor. Ne yapmam gerek

Junior Member
    Evt 10 defa yanlış girdiğim için şimdide bloke oldu sıfırlama yapmak için 5Nponit yüklemem mi gerekiyor. Bu ne saçma bi uygulama haline geldi

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Bu tür sorunlar saat dilimi uyumsuzluğuna bağlı olarak ortaya çıkıyor. Bunun önüne geçmeniz için düzenli olarak cihazlarınızın güncellemelerini yapmanız gerekiyor.
    Daha sonra AnyOTP Kod Uyuşmazlığı konusundaki saat dilimiyle ilgili ayarları uygulayınız ve tekrar deneyiniz.
    Ayrıca, bloke durumu için de yine aynı konunun en altında ilgili rehbere girerek yardım alabilirsiniz.

Junior Member
    bunun sebebi hiç bir şekilde benim saat dilimimle ilgili değil yaptığınız düpe düz soygunculuk şifre sıfırlama ticket atmak npoint nedir? O 5 npoint i vericeğime oyuna girmem daha iyi.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    İlk etapta ÜCRETSİZ olarak kullandığınız ICS/OTP cihazınız sizin tarafınızdan yanlış şifre girilerek bloke edilmiş.
    Genel bir sorun oluşması durumunda sadece sizin kullandınız cihaz yanlış şifre hatası vermez. Sizin hata aldığınız sırada bizler doğru ve düzgün bir şekilde kullanabiliyorsak bu sizin bireysel sorununuzdur.

Ek olarak, ICS/OTP bloke kaldırılması için destek bileti göndermenize gerek yok. Bu işlemi site üzerinden halletmeniz gerekmektedir.
    Hesabınızda npoint olması durumunda aşağıdaki videodan sorununuzu çözebilirsiniz.