Results 1 to 4 of 4
    Junior Member
    Nickname
    IRazieLI
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad

OWZ-785-92645 numaralı destek ticket

Sayın mod ve gm ler.

dün destanda charım hapise atıldı. support kısmına ticket attım "3.parti yazılım kullanma/bulundurma" dan dolayı ceza yemişim. Bu gün bir ticket daha açtım detaylı bilgi istedim aldığım cevap;

12 Mart 2018 tarihinde illegal program kullanmış olduğunuz açık ve net şekilde gözükmektedir, hile programı kullandığınız kesin kanıtlarla arşivlenmiştir.

Daha önceki biletinizde de dediğimiz gibi hesabınız hile programı kullandığınız için uyarı amaçlı hapis bölgesine gönderilmiş olup, bizim tarafımızdan hapis bölgesinden çıkartılabilmesi maalesef mümkün değildir.

Ben diyorum ki kullanmadım kullanmıyorum. detay istiyorum kanıtımız var diyorlar. çok rica ediyorum yardımcı olabilecek varsa bu kanıt nedir bende göreyim. Yapmadığım işin kanıtını bana ulaştırabilir misiniz? Yada bahsi geçen kanıta nasıl ulaşabilirim? Ve açılan ticketlar kapatılıyor ne söz hakkı var ne cevap verebiliyoruz. Biz yaptık oldu modunda ceza yediğimi düşünüyorum. Bir konuda ceza verilecekse suçu işleyen kişi suçun delileri ile yüzleştirilir. Ben 3 farklı bilgisayardan oyuna bağlanıyorum. Tarih saat IP istedim varsa benden yana bir sıkıntı çözüm bulayım diye sadece tarih vermekle yetindiler. Bu benim sorunumu çözmeyecek. 2 gün sonra aynı sebepten gene ceza alma durumuna düşeceğim. Cevabın 2. kısmı için ben hatalı illegal bir aktivite göstermedim madem siz çıkartamıyorsunuz yollarsınız 999np alır itemi çıkarım. Maruz kaldığım durumdan dolayı oynayamadım pre saatleri kadarda np iadesi ve gerekli itibar iadesi yapılabilir.

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Direkt olarak detaylı bir açıklama yapma gibi bir zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Özellikle bu tür istekler ister istemez oyun güvenliği açısından da risk taşımaktadır. Size vereceğimiz ufak bir dosya adı ya da farklı bir ipucu, kullandığınız program ya da programların yakalanmaması için çeşitli geliştirmelere yol açabilir. Bu tür sebepler neticesinde talep ettiğiniz bilgileri saklı tutma hakkına sahibiz. Bu tür illegal programı üreten ve dağıtan kişiler genellikle sizlere yakalanmama garantisi vermektedir. Yakalandıktan sonra ise ister istemez şaşıran oyuncularımız destek ekibine bilet atarak nasıl yakalandığına dair bilgiler edinmeye çalışmaktadır. Eğer hangi illegal program nedeniyle zindana düştüğünüzden gerçekten emin değilseniz, bilgisayarınıza format atarak temizleyebilirsiniz. Bu sayede illegal programlardan uzak durduğunuz müddetçe zindana gönderilmeyeceksiniz. Oyuncularımızı zindana göndermeden önce tüm kayıtları teker teker kontrol ederek işleme almaktayız.

Junior Member
    Nickname
    IRazieLI
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Defalarca dile getirdim tekrarlıyorum her hangi bir program kullanmadım kullanıyorum. dedikleriniz de gizlilik anlamında haklılık payı var. ricam herkesi hilebaz olarak değerlendirmeyin. şüphelendiğim tek bir şey var oyunu ilk açtığımı zamanlarda 'H' sekmesinden ulaşılabilen makro kısmına 'asdasdasd' kayıt yapmıştım. yakın zamanda (bana bildirilen tarih olması yüksek ihtimal) samimi olarak söylüyorum nasıl olduğunu bile bilmeden bunu çalıştırdım ve ekranda yazılar çıktı 'asdasdasd' diye. şimdi ben eğer bu makroyu kullandığım için ceza aldıysam bu oyunun bana sağladığı bir özellik. Yasak olabilir bilmeden kullandım ama bana her hangi avantaj, artı vs. birşey kazandırmadı (maalesef götürüsü oldu). Bilgisayarı formatlamak benim için en zor işlerden biri. Ben yazılımcıyım pc formatlayıp kurmak abartısız 3 günümü alıyor. Sizde de destek ekibinden gelen cevaplarda hep aynı agrasiflik illegal yazılım kullandın mesajı çok net veriliyor ama bu konuda haksızsınız kesinlikle ve kesinlikle kullanmadım. önceki mesajımda da paylaştım ben en azından bir saat bilgisi veya ip bilgisi alabilirsem ona göre sebep olan şeyi çözme düşüncesindeyim. yok yere yaklaşık 60tl ödemek istemiyorum. İlginiz için teşekkürler @Eryudes

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    Bahsettiğiniz oyun içerisinde yer alan makro nedeniyle ceza almazsınız. Almış olduğunuz ceza doğrudan oyunumuza etki eden illegal program nedeniyledir. Oyuncularımızı tamamiyle oyundan uzaklaştırmak yerine onlara bir şans daha tanıyarak zindan bölgesine göndermekteyiz. Görevi tamamlayıp çıkmak ya da çıkmamak tamamiyle size kalmış bir durumdur. Bu yüzden size son tavsiyemiz bilgisayarlarınıza sırasıyla format atmanız yönünde olacaktır. Talep etmiş olduğunuz bu bilgiler sadece savcılık tarafından resmi bir şekilde istenildiğinde verilmektedir.

Tags for this Thread