Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

arkadaşlar bi okurmusunuz lütfen. bu saçmalık tek benımmı basıma geldi

s.a herkeze. beyler ayın 5 inde ens kodu aldım ve hesabıma yükledim hersey iyi güzel. yükledikten 3 gün sonra hesabımdan premium ve npointler bianda siliniyor. bunun üstüne tickets atıyorum bana geri verdikleri cevap belki başka hesaba yüklemissinizdir diyor. ondan sonra benim hotmailime mesaj felan gelmemeye basşladı ntt gamede sifre degişikligi felan gibisinden. ve ben o premium silinen hesabımdan oyuna zorda olsa gire bildim ve karakteriminde olmadıgını gördim. durup dururken karakterim ve yan carım başka hesabamı gitti böyle sacmalıkmı olur. ondan sonra hesabımada giremez oldum bu sefer sifre yannışdır diyor. biz bu oyuna her para yatırdıgımızda böylemi olucaz tickets atıyoruz gram yardımcı oldukları yok. böyle bi sacmalık olurmu arkadaşlar. suan benim aldıgım premıum ve npointler bosuna gidiyor. belki burdan bi yardımcı olan arkadaş cıkar

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by lexmark6134 View Post
    s.a herkeze. beyler ayın 5 inde ens kodu aldım ve hesabıma yükledim hersey iyi güzel. yükledikten 3 gün sonra hesabımdan premium ve npointler bianda siliniyor. bunun üstüne tickets atıyorum bana geri verdikleri cevap belki başka hesaba yüklemissinizdir diyor. ondan sonra benim hotmailime mesaj felan gelmemeye basşladı ntt gamede sifre degişikligi felan gibisinden. ve ben o premium silinen hesabımdan oyuna zorda olsa gire bildim ve karakteriminde olmadıgını gördim. durup dururken karakterim ve yan carım başka hesabamı gitti böyle sacmalıkmı olur. ondan sonra hesabımada giremez oldum bu sefer sifre yannışdır diyor. biz bu oyuna her para yatırdıgımızda böylemi olucaz tickets atıyoruz gram yardımcı oldukları yok. böyle bi sacmalık olurmu arkadaşlar. suan benim aldıgım premıum ve npointler bosuna gidiyor. belki burdan bi yardımcı olan arkadaş cıkar
    Yüklediğin npoint 0 a mı düşmüş yoksa 10 15 npoint civarı birşey kalmışmı ? Belkide hesabına başka birisi giriş yapıyordur zaten kendinde diyorsun şifre yanlış diye çalınmış olabilir hesabın.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Hesap desteğini yalnızca destek sistemi üzerinden alabilirsiniz. Forum üzerinden hesap desteği sağlanamamaktadır.
    Lütfen biletiniz üzerinden devam ediniz.

İyi forumlar.

Merhaba,

Sadece burada oluşabilecek yanlış algıları engellemek için yazıyorum.

Bilet sistemi üzerinden bu konu hakkında bilgi verilmişti. Hatta son cevabımı aynen kopyalıyorum:

" Önceliikle bazı detayları belirtmemiz yararlı olacaktır:

- Herhangi bir şifrenizi, hiçbir şekilde, kimseyle paylaşmayınız. Bu kurala Ntt Game görevlileri de dahildir, çünkü şifrenize hiçbir şekilde ihtiyaç duymamaktayız.
    - Sürekli olarak biletinizi güncellemeniz, cevap almanızı engellemektedir. Bu yüzden lütfen cevabınızı oluşturduktan sonra beklemede kalınız.

Bahsettiğiniz hesabınıza herhangi bir yükleme yapılmamıştır. Vermiş olduğunuz kod, başka bir hesaba yüklenmiştir. Bahsettiğiniz gibi bir silinme olsaydı dahi, kayıtlarımızda bu görülebilirdi ancak bahsettiğimiz gibi böyle bir NPoint veya premium yüklemesi işlemi yapılmamıştır.

Ne yazık ki gizlilik kuralları gereği, size bu hesabın bilgilerini verememekteyiz. Lütfen kodu satın aldığınız bayi ile iletişime geçiniz.

Yaşadığınız sorun için üzgünüz.
    "

Şimdi, tüm kayıtlar açık bir şekilde bu durumu gösterirken, ben başka br yorum nasıl yapabilirim? Bahsettiğin hesaba hiçbir yükleme yapılmadığını defalarca belirttik. Lütfen öncelikle cevaplarımızda belirttiğimiz detayları kontrol edin, sahip olduğun tüm hesapları kontrol etmeni tekrar tavsiye ediyorum.

İletişime bilet üzerinden devam edeceğiz.
    Last edited by Dr_Heisenberg; 03-12-2018 at 12:21 PM.