Results 1 to 2 of 2
    Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Question İllegal Program Nelerdir?(Yardım Lütfen)

GM, Admins, Mods ve arkadaşlar Merhaba

Support Nttgame'e attığım 3. tickete az da olsa düzgün cevap almayı başardım. Yine gizli kaçamaklı cevap olsada buradan sizin aracılığınızla öğrenmek istiyorum. Buradaki GMler, adminler, moderaterler, ve siz sevgili arkadaşlarım biliyorsanız bu oyunumuzun illegal olarak gördüğü programlarının adlarının olduğu yazı dizini var mı yoksa bana buradan yazarsanız. Ona göre bilgisayarda yüklü ise kaldıra bilirim. Support hiç bir şekilde bu konuda yardımcı olmuyor.Her şeyi gizli tutuyorlarmış benden bile gizliyorlar.

Ama devam etmen durumunda hesabınız silinir diyor. Bilmeden neyi sileceğimi söylemeden. Neyin tehtidini yapıyor anlamıyorum. Bu şunun gibi bişey oldu.

Polis gelip seni zorla tutukluyor "niye tutukladım" diye soruyorsun polis "adam öldürmekten" ."kimi öldürmüşüm kim ölmüş" diyorsun. "o Bizde saklı" diyor ..

Neyse arkadaşlar bana yardım edinde şu programı kaldırayım olmadığına eminim de yinede gözden geçirmek istiyorum. Çünkü aynı bilgisayarda oynayan 3 hesap var tek biri durduk yere ban yedi diğerleri açıkta illegal program yüzünden olsaydı diğerleride yerdi. Ki sistem yakaladığı zaman anında dc verip aynı karakter hapise giriyor. Bende ben yancharda görev yaparken yandaki priest hapise gönderildi.

Bu nedenle ben illegal programdan olduğunuı düşünmüyorum. Yinede windows güvenlik duvbarındanda şüpelenmiyor değilim. Bi kaç kere güvenliğe yakalanan ko.exe engelendi ve virüslüymüş gibi izin verilmesi gerektiğini Söyledi eset not32.

Şuan aklımda 3 Seçenek var.

1. Oyunda illegal program mevcut
    2. Windows Güvenlik duvarı(Eset antivirüs vb) ile uyumlu değil
    3. Oyun kurucuları oyuncuların para yatırması için zorunlu kılmak için bilerek Hapise göndermeleri

Sonuç olarak;

Bana şunlar lazım,

İllegal programların isimleri nelerdir?
    Aklımdaki seçeneklerden başka neler var? Hangisi doğru?
    Hapise atılmamak için nasıl bir yol izlenmeli?(Detaylı anlatım)[Baştan sağma cevaplar ciddi görülmemektedir. Örnek;Düzgün oyna]

Yardım eden herkese şimdiden çok teşekkür ederim..

Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

Tags for this Thread