Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 65
    Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Cyndirella View Post
    aga o ne eğlenceli video zorla kurian karakter açtircaniz bana

Sağlam sinir sistemin varsa buyur aç oyna.

Eğlencelidir , başka karakter oynamadım son 5 yıldır.Eğlenceli olduğu kadar sorunlarıda vardı stamnia ile büyük oranda sıkıntıları minimum düzeye indi ama yinede ts sıkıntıları var, artık onlarla da oynamaya alıştık.

Genel anlamda güzel karakterdir ama.Bazı portu düşmanlarının npc çarı olarak görmeye alıştıkları karakter başlarına bela olunca her türlü hile ile yalan dolan beyanlar ile karakteri güçsüz düşürme çabaları var ama sonuç vermeyecektir.

Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Perastis View Post
    @GrandBugsBunnyyy ve @depremetkisi,

Konu içerisindeki üsluplarınız konusunda uyarmam gerekiyor sizi. Karşılıklı tartışma ortamında hakaret içeren cümleler sarfetmekten kaçının.
    haklısın bro ama sonuçta bir güncelleme aldı ve insanlar bununla ilgili yorumda bulunabilir bende bunu yaptım herkese olduğu gibi bana da aynı şekilde saldırdı ayrıca ben belgeli yorumda bulunuyorum o yok sen oynamayı bilmiyon yok kurianı bilmiyon yok onu bilmiyon ilk yoruma git ona tek bir laf söylemişliğim yok kuriana bişey yaz fake bi hesapla bak ne oluyor o kadar insan warrior alan skillerine laf ediyor bi hesap onlara karşı böyle davrandı mı forumda cidden kendini tek kurian sanması insanı delirtiyor başka kurianlar yorum yapsın veya kuriana karşı eleştirisi olanlar yazsın bunun anlamı kurian tamamen bozulacak değil bu kararı biz vermiyoruz ben veya bir başkası bişey yazınca kuriana nerf gelecek mantığıyla yorum mu yapılır siz öyle düşünüyorsunuz ama bence öyle değil diyip kendi videosunu çeksin dürüstçe bişey mi dedik
    ayrıca ben sadece zehir az demelerine tepki gösterdim başka bugları olabilir ama itemsiz pk atabilen tek class ve zehir damagelerini koydum zaten başka buglarımız var denilirse bişey diyemem ama zehir az vuruyor demek burada insanları keriz yerine koymak demektir şu videoyu izle ve benim söylediklerimin yalan veya abartı olduğunu söyle
    Last edited by GrandBugsBunnyyy; 03-08-2018 at 04:54 PM.

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    haklısın bro ama sonuçta bir güncelleme aldı ve insanlar bununla ilgili yorumda bulunabilir bende bunu yaptım herkese olduğu gibi bana da aynı şekilde saldırdı ayrıca ben belgeli yorumda bulunuyorum o yok sen oynamayı bilmiyon yok kurianı bilmiyon yok onu bilmiyon ilk yoruma git ona tek bir laf söylemişliğim yok kuriana bişey yaz fake bi hesapla bak ne oluyor o kadar insan warrior alan skillerine laf ediyor bi hesap onlara karşı böyle davrandı mı forumda cidden kendini tek kurian sanması insanı delirtiyor başka kurianlar yorum yapsın veya kuriana karşı eleştirisi olanlar yazsın bunun anlamı kurian tamamen bozulacak değil bu kararı biz vermiyoruz ben veya bir başkası bişey yazınca kuriana nerf gelecek mantığıyla yorum mu yapılır siz öyle düşünüyorsunuz ama bence öyle değil diyip kendi videosunu çeksin dürüstçe bişey mi dedik
    Burda işte belgeli yorumun

Ama yalan beyanlı bir yorum

1 Smash yemişsin , birde 75 seri atak skili yemişsin , diğer yediğin ise uzak drakeys skili.Oda 100 kusur damageler r den bile düşük.İtemi olmasa zaten 1 k damage yemezdin 500 bile vuramazdı.
    Şimdi burda yalan beyanına bakarak nerde spike gibi 3 5 k damage nerde?

Sen okçusun 5 li sallasan burdaki yediğin damagenin 2 katını çakarsın.

https://i.hizliresim.com/3EM9Rp.png

Bi video koymuşsun kurianda ne item olduğunu bilmiyorsun , diğerlerinde ne olduğunu bilmiyorsun yok archeri okçuyu , warroru portu kesemez kesmemeli gibi amaçsız yorumlarda bulunuyorsun.

Serverin en iyi archeriymişte kesilmemesi lazımmış ta. Zehir cc almaktan atak yapamıyormuş ta .. Okçudan bahsediyorsun okçudan...

En iyi warior muşta kesilmemesi lazımmısta en iyi kurian en iyi warrioru kesemez diye bir kural mı var?

Adam gibi yorum yap doğru yorum yap doğru beyanda bulun.Salak , şerefin varsa gibi insan dışı bir şekilde yorum yazarsan hüsran kaçınılmazdır.

Banned
    Nickname
    WithMeForever
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Boş bir bakım daha bu notlar ne ya

Senior Member style022's Avatar
    benim anlamadıgım mgame denen şirket nasıl bir duzenleme icine girdiği eski sorunları halletmiyor ha bire sınıflar arası problem cıkarıyor sadece ne göre hangi kafayla bunları duzenliyorlar merak ettim bonzai icip kendileri ucunca knight oynuyolardır her job kendilerince deniyorlar hosuna gitmeyeni değişiyorlar kafa guzel bir gun ayık kafayla oynasınlarsa eskiyi duzeltip yeniye gelsinler bir ileti gönderekte cok kafa bulmasınlar :-)

Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    Burda işte belgeli yorumun

Ama yalan beyanlı bir yorum

1 Smash yemişsin , birde 75 seri atak skili yemişsin , diğer yediğin ise uzak drakeys skili.Oda 100 kusur damageler r den bile düşük.İtemi olmasa zaten 1 k damage yemezdin 500 bile vuramazdı.
    Şimdi burda yalan beyanına bakarak nerde spike gibi 3 5 k damage nerde?

Sen okçusun 5 li sallasan burdaki yediğin damagenin 2 katını çakarsın.

https://i.hizliresim.com/3EM9Rp.png

Bi video koymuşsun kurianda ne item olduğunu bilmiyorsun , diğerlerinde ne olduğunu bilmiyorsun yok archeri okçuyu , warroru portu kesemez kesmemeli gibi amaçsız yorumlarda bulunuyorsun.

Serverin en iyi archeriymişte kesilmemesi lazımmış ta. Zehir cc almaktan atak yapamıyormuş ta .. Okçudan bahsediyorsun okçudan...

En iyi warior muşta kesilmemesi lazımmısta en iyi kurian en iyi warrioru kesemez diye bir kural mı var?

Adam gibi yorum yap doğru yorum yap doğru beyanda bulun.Salak , şerefin varsa gibi insan dışı bir şekilde yorum yazarsan hüsran kaçınılmazdır.
    allah için boş boş playerlik dersi verme bize sorun olduğunu sende biliyorsun işine geldiği için karşı savunmadasın ben maneste okçu oynuyorum okçunun en iyi skilli 80 vurabilirsen 300 sürekli patlayıp ya damage yok ya 200-300 sonraki en iyi skilli 70 vurduğu damage 1k 2. vuruşta 300 stabil değil şimdi napim ben 62-66 ile mi adam kesim yoksa bu saçma skillerimle uzaktan 250-300 vurarak mı adam kesim mecburen 3 lü 5li yapmam gerekiyor ki doğru düzgün damage atabileyim elinde +7 murky olan kurian bana seri seri 3k vururken bu hp yi nasıl toparlayım bunuda açıklarsan sevinecem

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Güncelleme Notu mu Kurian Dedikodu Odasımı Belli Değil.

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Speedycort View Post
    Güncelleme Notu mu Kurian Dedikodu Odasımı Belli Değil.
    Malum forumdan şutlanıp banlanınca sıkıntıdan sağa sola saldıracak yer arama.Pembe dizilerini alakasız konulara empoze edeceğin bir yer değil burası.

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by okanfuju View Post
    allah için boş boş playerlik dersi verme bize sorun olduğunu sende biliyorsun işine geldiği için karşı savunmadasın ben maneste okçu oynuyorum okçunun en iyi skilli 80 vurabilirsen 300 sürekli patlayıp ya damage yok ya 200-300 sonraki en iyi skilli 70 vurduğu damage 1k 2. vuruşta 300 stabil değil şimdi napim ben 62-66 ile mi adam kesim yoksa bu saçma skillerimle uzaktan 250-300 vurarak mı adam kesim mecburen 3 lü 5li yapmam gerekiyor ki doğru düzgün damage atabileyim elinde +7 murky olan kurian bana seri seri 3k vururken bu hp yi nasıl toparlayım bunuda açıklarsan sevinecem
    3 k nerde vuruyor bi video çekte görelim.Boş boş sallamaya gelince sizden iyisi yok.

Senin sorunlarından kuriana ne?

Senin sıkıntıların var diye kurian seni kesmemelimi?

300 300 vuruyormuş iyice garibana bağladınız.Orta halli bir okçu her türlü 800 1000 çakıyor.

Yalan beyanlarla değil gerçek delillerle gelin.

Abuk sabuk yorumlar yapacağınıza kendi sınıfınızı öğrenin oynayın.

Bak adam işini biliyor ve oynuyor az sizden iyilerden örnek alın.

https://www.youtube.com/watch?v=XiDBnsVT928

Quote Originally Posted by okanfuju View Post
    3 k mi bir de seri seri kimiş yaw o göster de görelim o deli kanlıyı önce karşındaki karakter hakkında bilgi topla sonra 3 k de zira 3 k atsa sen gider kurian açardın cz alanlarında hep teklemeye veya kitle kır yapan kurian gördüğünüz için kafa ona çalışıyor sadece salya sümük ağlamaya devam edin o cure potlarını taşıyacaksınız başka çareniz yok o skili kullanaacaksn yada öleceksin sen 80 den şikayetçisin bizim kaç skilimiz düzgün çalışıyor ki onu da bir düşün kurian şu anda az da olsa oynanabilir durumda bugları düzelse ağlama duvarı olur burası daha şimdiden olmaya başlamış bile hayrlısı olsun kurianı öğrenme zamanınız geldi