Page 2 of 9 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 11 to 20 of 82
    Junior Member
    şimdi emek verme konusuna gelince otomatikman +3 alan +4 alamaz mı demişsin +3 alan efendim +4ü alamaz cünkü +4e item gecirmek yukarıda dediğim gibi %5 oranında olursa +4 takının pazardaki değerini hayal bile edemezsin kim bilir bir takıyı +4 yapana kadar kaç tane +3 yanacak misal 20 tane +3 takının yandığını 21. +4 olduğu farz edersek 27x20 540 tane +0 takıdan oluşmus bir +4 takı olacak ve bunun değeri malesef piyasada yanarak takıların değerininde yükseliceği göz önünde bulundurulursa +4 takının mesela bir rol suan 3 gb ise +4 +5 sistemi çıktıgında değeri 10 gb olacak belki daha fazla çünkü piyasada azalacak takı 10gbx 540 dan 5400 gb demek ve 5400 gb değerindeki bir +4 takıyı malesef herkes alamaz güzel kardeşim

Junior Member
    huares biraz ağır yorum yazmışsın sana güzel temminilerimi iletiyorum kardeşim sen onu anlamışsındır öyle alaycı bir dille karşındakini küçük düşürmeye çalışma bir çözüm önerin olmadığı halde bu oyunu boş oynayan bir insansın bence senin barcelona'yı alıp Malatyaspor ile Karşılaştırma yapman gerekiyor bu ancak sana yakışır +10 itemleri sildirme konusunda evet +10 itemlerin bir çoğu zamanında serverlerde yaşanmış bug ve dupe ürünlerden kaynaklandığını düşünüyorum bu oyun o kadar basit ve kolay bir oyun değil herkesin +10 itemle gezmesi kadar oyunun şerefine ve zorluk derecesine yakışmıyor sanki ömrü bitmiş hasta yatağında yatan bir hasta gibi gösteriyor oyunu sonra diyorlar knight bitmiş herkes +10 itemle geziyor niye başlayayım arkadasım oyuna zevki yok ki diyorlar karşımdaki adamla item farkı az olunca eziliyormusun demişsin ben ezilmekten bahsettiğimi düşünmüyorum ben sadece oyunun daha rekabet içerisinde olmasından pvp serverlerden farklı olması için uğraş veriyorum karşımdaki adamda +2 bende +3 olmasında bir mahsur yok ozaman +4 +5 takı cıksın demezdim bu sefer bende +3 karşımdakinde +4 olacak o zamanda ezileyeceğim senin mantığına göre tabi senin mantığının ne seviyede olduğunun farkına varmış durumdayım yazdığın ileti bunu gösteriyor noob falan yazmıssın aynı kapisetede olmadığımızı düşünüyorum (at) gözlüklerini bi tarafa at be kardeş

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Benim çözüm önerim şu o zaman tüm itemlerin upgradeleri -1 azaltılsın. Yani +10 olan item +9a, 9olan 8e vb düşsün. +10 upgrade kapatılsın. Bu kadar basit ancak o zaman firma para kazanamam diye yapmıyor bunu 2dklık iş şunu yapmak.. Ancak +4 ü açmak işlerine gelir parayla satarlar olur biter gb satan siteler kimin sanıyorsun oradaki gbler çöp slotlarından mı çıkıyor

Junior Member
    Kardeşim Sen Bu oyunu kendine düşman olarak görüyorsan zaten bu oyunu oynamana gerek yok o dediğin upgrade azaltılsın konusu haksız yere insanlara verilen bir cezadır adam sonucta o iteme sahip olmus ve +10 diyerek almış bu usere yapılan bir haksızlıktır ama şayet +11 upgrade yada +4 takı upgrade sistemi olursa bu usere yapılan bir yaptırım olmayacaktır bu itemleri insanlar kendileri deniyecekler ve kendi istekleri doğrultusunda zaten yok edecekler itemini yada bir üst seviyeye geçirip gücüne güç katacak senin dediğin olayın yine bir mantığı yok bence sen konuyla pek fazla ilgilenme dostum boşver sana ağır geldi biraz konu +10 item basmayı kapatsın +9 item kalsın diyorsunda yine bir zaman sonra yok olmayan itemler birikmeye sebep olacak bizim amacımız aşırıyı birikmeyi minumum düzeye indirmek tabii ki bu birikiminin erimesini sağlayan userlerin bir kısmı +11 ve +4 +5 iteme kavuşacaklar ve bu durumda o userlerin hakkıdır tabi elbette bu bu kadar kolay olmayacak çünkü o itemlere kavuşanlar güzel bir üstünlüğünde sahibi olacak onun için zor olması muhtemel

Senior Member
    artık debufsuzda teklencez desene

Onun yerine old takının kalkması daha işlevsel olur. Uniq takıya talep artar dolayısıyla takılar değerlenir.

gordiondan selamlar. oyun henüz bu seviyede değil, Oyuna yeni başlayan birinin kayda değer +3 takı edinmesi neredeyse yıl sürüyoken +4lerin açılması gereksiz

Junior Member
    De Buffsuz teklenmezsin lol_Azpwtk8h Arkadasın yazdığı iletideki cümle tam senin iletinin cevabı işte tek yememen için old takı anti def yapabilirsin kardeşim lolazpwtk8h sana gelincede old takıların kalkmaması gerekir hiç yoktan oyuna yeni başlamış arkadaşlarımızda savaş alanlarında ayakta kalabilisin ne güzel yazmışsınız siz arka arkaya birbirinize cevap niteliğinde

eski serverlerdeki +4ler silinmediğine göre şimdi böyle +3 kısıtlaması olmamalı

+4 rof +4 fr + 4 shio +4 rol olan serverler

suan kimse o adamın takısına sahip olamayacak daha iyi pazar boss kovalsanızda olamayacaksınız tüm dropları alsanızda +4 takınız olmayacak

peki o +4 takısı olan adamların ayrıcalığı ne

buyingden +5 e kadar göstermiyormu niye +3 sınırı geldi

+4 e %100 olsunda demiyoruz eski oranlar iyiydi

+0 rol:40m
    +0 roc:25m
    +0 imir shio fr para etmiyor

diğer eski takılar zaten çöp
    Last edited by sanverorhan; 02-25-2018 at 04:25 PM.

Junior Member
    Oyun tam Anlamıyla Şuan Bu Seviyeye Ulaştı Oyuna Yeni başlayan arkadaşların +3 takıya ulaşması tabi ki de zaman alacak hiç kimse bir bedel ödemeden bir şeye hemen sahip olamaz buradaki amaç oyuna yeni başlamış arkadaşlarla diğer userler arasındaki item uçurum farkını düşürmek tam olarak okusanız zaten mantığını anlayacaksınız işin, +4 ve +5 takı nadir olacak zaten +4 +5 takı yapana kadar serverdaki mevcut +2 +3 takılar eriyecek +1 +2 +3 takı yapmak zorlaşacak Çünkü Takı Azalacak Herkes Takıların Peşine Düşecek ama geçiş %100 olacak yine o değişmeyecek ve Aradaki uçurum azalacak yani oyuna yeni başlamış bir user bile old takılarla savaşın zevkine varacak... Yeni Server Açmak Yerine Bu Çözüm Önerisi Daha Sağlıklı Gözüküyor Tabi bu Sistemin Üzerine Birde Yeni Server da Açılırsa Hem Eski Serverlar Canlanacak Hemde Yeni Server İle User Patlaması Yaşanacak Usko Eski Parlak Günlerine Geri Dönecek Şu Halde de Oynadığımız oyundan memnunuz ama daha iyi günlerini gördük niye daha iyi olmasın ki ?