Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 32
    Senior Member justlikech4os's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus

Zindan hakkında verilen cevap

Quote Originally Posted by CluTaah View Post
    Tekrar aynı hata sebebi ile disiplin zindanına gönderim yapılmamıştır. Ayrıca herhangi bir kara liste bulunmamak ve düşen loglarınıza göre işlem yapılmaktadır.
    Afedersiniz ama ben salağım o zaman,2 kere çıkartıldım ben zindandan yani hiçbir şekilde illegal bir şey yapmadım ama 2.kez çıktından sonra hile kullandım.Verdiğiniz cevaptan bunu anlıyorum.Ayrıca 1 hafta içinde aynı şekilde,aynı saatte zindana düştüm açıklayabilirmisiniz acaba?Salı günü çıkartılıyorum,cumartesi günü zindandayım 1 hafta içinde gerçekleşiyor bu,2 kere oyun tarafından çıkartıldım ama ticketlarıma gelen cevaplar gülünç(stick alıcaksınız diyor ama ben oyun tarafından çıkartılıyorum,herhangi bir ücret ödemeden).Söyleyin ya biz senden alıcaz o 30tl yi diyin benim vaktimi alacağınıza,söyleyin kurtulun.Gold premium çekiyoruz düzeltildi diye ama hala aynı şimdi boşa gidiyor,yarın ki reste çıkartılıcam büyük ihtimal ama nedendir bu bana kaybettirdiğiniz günler?
    Last edited by justlikech4os; 08-12-2013 at 05:21 PM.

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Server : IONIA
    Nick : Hoshigaki

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Hiç bir şekilde illegal bir şey yapmadım,yaptıysam eğer zindana atmayın direk banlayın,ben para veripte çıkartmıcam bu seferde.Cheat reports'a npt şikayetinde bulundum ama o karakterler maradonda char satmaya çalışıyorlar ama benim karakterim zindana düşüyor,koxperlar cirit atarken ben lvlimi elimle kastım ve deruların oradan ilk kez zindana düştüm,hatanızı 10 gün sonra anladınız,çıkarıldım fakat 4 gün sonra tekrar zindandaydım ve yine çıkartıldım ve kaçınılmaz olan 4 gün sonra yani (10.08.2013 cumartesi saat 17 civarı) tekrar zindandayım.Ben aynı hatadan girdiğimi düşünüyorum çünkü (03.08.2013 cumartesi saat 17 civarı) düşmüştüm.1 hafta içinde 2 kere zindana düştüm,çözülmüştür dediniz gold premium çektim ve sonuç yukarda ki resimde,server birleşmesinde karakterim çıkartılacağını umuyorum fakat olmazsa karakteri boşuna geçirmeyin yeni servera en fazla kalabalık yapar...

yok kardeşim boşuna uğraşma 1 ay boyunca uğraştım ben ticketler attım( hepsine oto cevap geldi) forumda moderatörlere mesaj attım. konular açtım(hepsi silindi). ben umudumu kestim

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Ben hiçbir şekilde para verip stick almadım ! 2 kere haksız yere girdiğim yerden çıkarıldım bu 3.olucak ama yaptıkları işi hala anlamış değilim,yok işte arkadaşım bende hile sonra karaliste var dediğimde yok öyle bir şey deniliyor...

Varmı başka bir açıklaması?

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by justlikech4os View Post
    Ben hiçbir şekilde para verip stick almadım ! 2 kere haksız yere girdiğim yerden çıkarıldım bu 3.olucak ama yaptıkları işi hala anlamış değilim,yok işte arkadaşım bende hile sonra karaliste var dediğimde yok öyle bir şey deniliyor...

Varmı başka bir açıklaması?

Şu an hack shield teknik bir sorundan dolayı karakterleri hapse göndermiyor. Buna emin olabilirsiniz. Böyle bir sorun yokken sizi birilerinin hapisten çıkarmasını beklemeyiniz. Hapisten çıkmak için gerekli görevi tamamlamanız gerekiyor.

Bence hep hack shieldde kusur aramayın. Birazda bilgisayarınızı gözden geçiriniz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    ulan hala ne dio karaktersizin önde gideni benim bilgisayarım sadece knight üzerine kurulu olmak zorundamı
    Last edited by CluTaah; 08-12-2013 at 05:07 PM. Reason: Argo kullanımı

Senior Member Battal-Gazi's Avatar
    Quote Originally Posted by RoxHee View Post
    ulan hala ne dio karaktersizin önde gideni benim bilgisayarım sadece knight üzerine kurulu olmak zorundamı
    Bu uslubunuz aslında herşeyi açıklamaya yetiyor ve artıyor. Yani bu uslupta birinin oyunda her türlü hileyi yapmaya elverişli olduğunu düşünüyorum.
    Last edited by CluTaah; 08-12-2013 at 05:07 PM. Reason: Alıntı Edit

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaTTaLGaZi View Post
    Şu an hack shield teknik bir sorundan dolayı karakterleri hapse göndermiyor. Buna emin olabilirsiniz. Böyle bir sorun yokken sizi birilerinin hapisten çıkarmasını beklemeyiniz. Hapisten çıkmak için gerekli görevi tamamlamanız gerekiyor.

Bence hep hack shieldde kusur aramayın. Birazda bilgisayarınızı gözden geçiriniz.
    Bunları bana 2 kez haksız yere düştüğüm zamanda söylemişlerdi fakat ikisindede çıkarıldım,bilgisayarımı gözden geçireyim lisanslı virüs programım var ve ayrıca başka karakter ile de oynuyorum ben bu oyunu neden acaba o düşmüyor?Nick server ıd ne istiyorsan verebilirim sana...

Class
    Rogue
    Server
    US->Ionia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by BaTTaLGaZi View Post

Konunun başından beri okuduğunuzu sanmıyorum ya da anlamadınız (anlatamadım)...