Results 1 to 10 of 11

Thread: !Güvenlik!

Threaded View

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Angry !Güvenlik!

Öncelikle çalınan hesap bilgilerimi geri almama yardım ettiğiniz için teşekkür ederim fakat bana gönderdiğiniz cevapta hiçbir şekilde kaybımın karşılanmayacağını belirtmişsiniz ve bana rehberdeki güvenlik adımlarının linkini atmışsınız fakat benim hesabımda zaten bu güvenlik adımları mevcut idi. Otp sistemini bize satarken tamamen güvenilir olduğunu kesinlikle bizden başkasının hesabımıza giremeyeceği garantisi ile satıyorsunuz ve buna rağmen benim hesabım hacklendi , bütün itemlerim ve noahlarım çalındı. Karakterime bağlı olan Krowaz setlerim bile hesabımdaki bana ait parasını ödeyerek satın aldığım Npoint' ler kullanılarak açılıp çalındı hem de yeni çektiğim DC Premium sayesinde. Bu durumda Premium kullanan bir oyuncu olmanın da ceremesini çekmekteyim çünkü premium olmasa idi en azından Krowaz setim gitmeyecekti ve sürekli npoint alışverişi yapan biri olmasaydım. Sizin sunduğunuz hizmete ödeme yaparak Free2Play bir oyunu ücretli oynayan , emeğinizin karşılığını bu şekilde ödeyen bir oyuncu olmamın cezasını da çekiyorum şu anda. 13 senelik Knight Online oyuncusuyum fakat sizin sunduğunuz güvenlik önlemlerini kullanarak güvende kalamadım ve siz de şu anda bu kaybımı basit bir respawn işlemi yapmayarak geri vermiyorsunuz. Artık oyunu oynama şansım da kalmadı çünkü bu saatten sonra ne tekrar para yatırıp item yaparak oyuna dönmeye yetecek psikolojiye ne de bu parayı yatıracak cesarete sahip değilim. Ben çalışıp kazanıp harcıyorum biri gelip bütün güvenlik önlemlerine rağmen çalıyor ve şirket benim kaybımı önemsemiyor. Nasıl güvenebilirim.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-24-2018 at 12:53 PM.