Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: !Güvenlik!

Senior Member xunspokenx's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus

Angry !Güvenlik!

Öncelikle çalınan hesap bilgilerimi geri almama yardım ettiğiniz için teşekkür ederim fakat bana gönderdiğiniz cevapta hiçbir şekilde kaybımın karşılanmayacağını belirtmişsiniz ve bana rehberdeki güvenlik adımlarının linkini atmışsınız fakat benim hesabımda zaten bu güvenlik adımları mevcut idi. Otp sistemini bize satarken tamamen güvenilir olduğunu kesinlikle bizden başkasının hesabımıza giremeyeceği garantisi ile satıyorsunuz ve buna rağmen benim hesabım hacklendi , bütün itemlerim ve noahlarım çalındı. Karakterime bağlı olan Krowaz setlerim bile hesabımdaki bana ait parasını ödeyerek satın aldığım Npoint' ler kullanılarak açılıp çalındı hem de yeni çektiğim DC Premium sayesinde. Bu durumda Premium kullanan bir oyuncu olmanın da ceremesini çekmekteyim çünkü premium olmasa idi en azından Krowaz setim gitmeyecekti ve sürekli npoint alışverişi yapan biri olmasaydım. Sizin sunduğunuz hizmete ödeme yaparak Free2Play bir oyunu ücretli oynayan , emeğinizin karşılığını bu şekilde ödeyen bir oyuncu olmamın cezasını da çekiyorum şu anda. 13 senelik Knight Online oyuncusuyum fakat sizin sunduğunuz güvenlik önlemlerini kullanarak güvende kalamadım ve siz de şu anda bu kaybımı basit bir respawn işlemi yapmayarak geri vermiyorsunuz. Artık oyunu oynama şansım da kalmadı çünkü bu saatten sonra ne tekrar para yatırıp item yaparak oyuna dönmeye yetecek psikolojiye ne de bu parayı yatıracak cesarete sahip değilim. Ben çalışıp kazanıp harcıyorum biri gelip bütün güvenlik önlemlerine rağmen çalıyor ve şirket benim kaybımı önemsemiyor. Nasıl güvenebilirim.
    Last edited by MythAsSasSin; 02-24-2018 at 12:53 PM.

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Yazının tamamını okudum. Hesabının çalındığını söylüyorsun. Ama öncelikle sorunu kendinde aramalısın. Neden mi? ıd şifre bilgine ulaşılmış. Otp bilgine ulaşılmış. Eşyaların kilitli miydi? Eğer öyleyse eşya kilit anahtarına da ulaşılmış. Buradaki sorun kendini yani kullanmış olduğun pc yi koruyamamış olman. Geçmiş olsun.

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    nasrettin hocanın da dediği gibi hırsızın hiç suçu yok demek ki , umarım başına gelir de sana da böyle saçma sapan bir yorum yaparlar

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by xunspokenx View Post
    nasrettin hocanın da dediği gibi hırsızın hiç suçu yok demek ki , umarım başına gelir de sana da böyle saçma sapan bir yorum yaparlar
    İşte bu yorumu yapabiliyorsam kendimi doğru korumuşum demektir. Ve son olarak Kör kendini görmezmiş

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    memlekette ne çok bilen var arkadaş her konuda biri çıkıyor yırtık yerden çıkar gibi , saçma sapan fikirlerinizi kendinize saklayın benim burda canım yanmış gelip abuk subuk yorumlar yapıyorsunuz adamın canını daha çok sıkıyorsunuz

1 - 13 senedir ilk defa soyulduğuma göre 13 sene kendimi koruyabilmişim de şimdi mi koruyamamışım ?
    2- sistemin getirdiği bütün güvenlik önlemlerinin alınmış olmasına rağmen hırsızlar bilgilerime ulaşabiliyorsa hata bende midir ?
    3- emeği çalınan ben iken bende bir hata arama çabanın manası nedir ?
    4- yazının hepsini okuduysan eğer yazının muhattabı sen değilsin moderatörler görmüş olman lazım canın sıkılıyor muhabbet arıyorsan bunu burda abuk subuk yorumlarla benden bulamazsın.
    5- üstteki cevabımda belirttiğim gibi umarım senin hesabında patlatılır ve biri sana kesin hata sendedir der de ne hissettiğimi anlarsın.
    6- lütfen cevap yazma yeterince asabımı bozdun zaten

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Bizimki neden soyulmuyor dayı ? kim bilir yanlış ts mi indirdin yanlış siteye mi girdin bu kadar basit hatalar yapmayın.

Senior Member SchizopH's Avatar
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Birader geçmiş olsun . Bir kesim var asla laf anlatamazsin onlarla muhatab olma . İyice canın sıkılır. Ben niye soyulmuyorum demek yolda gasp edilen birine gidip ben neden gasp edilmiyorum demek gibi birşey. Ve itemlerin iadesini de yapmıyorlar çünkü bir kesim var ki bunu çok pis kullanır arkadaşına aktarır soyuldum der aynı itemleri alır TL ile satar falan diye iade yapmıyorlar . Kısacası bize güvenmiyorlar ( guvenmemekte de haklılar herkes birbirini yontma peşinde oyunda ). Gerçekten soyulanda bu yüzden soyulduğuyla kalıyor . Sıfırdan başlamak yerine hayatına bak belki de kurtulacaksin bu vesileyle bı bağımlılıktan . Tekrar geçmiş olsun

Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by IIYAMTARII View Post
    Birader geçmiş olsun . Bir kesim var asla laf anlatamazsin onlarla muhatab olma . İyice canın sıkılır. Ben niye soyulmuyorum demek yolda gasp edilen birine gidip ben neden gasp edilmiyorum demek gibi birşey. Ve itemlerin iadesini de yapmıyorlar çünkü bir kesim var ki bunu çok pis kullanır arkadaşına aktarır soyuldum der aynı itemleri alır TL ile satar falan diye iade yapmıyorlar . Kısacası bize güvenmiyorlar ( guvenmemekte de haklılar herkes birbirini yontma peşinde oyunda ). Gerçekten soyulanda bu yüzden soyulduğuyla kalıyor . Sıfırdan başlamak yerine hayatına bak belki de kurtulacaksin bu vesileyle bı bağımlılıktan . Tekrar geçmiş olsun
    teşekkür ederim yok sıfırdan başlayamam zaten o vakti ve parayı tekrardan harcayabilecek kadar güvenmiyorum , psikolojim buna müsait değil. Cidden kendi insanımdan soğuttu bu şekilde konuşan insanlar sadece bu oyun için söylemiyorum her yerde varlar hayatın her alanında adamın başına bir kaza gelse adama geçmiş olsun demek yerine kaçla gidiyordun diye sorarlar. lan bi dur adamın zaten canı yanmış morali bozuk. yukarda da verdim ya örneğini yüzyıllar geçmiş Nasrettin Hoca hala haklı. Demiş ya hırsızın hiç mi kabahati yok diye

Banned
    Quote Originally Posted by ITaladroI View Post
    İşte bu yorumu yapabiliyorsam kendimi doğru korumuşum demektir. Ve son olarak Kör kendini görmezmiş
    Gardaş çok büyük küresel şirketler hecklenip soyulurken,basit bir oyunun mu güvenlik açığı olup soyulmayacağını söylüyorsun?

Junior Member
    Server
    KO -> Ares
    Mahkemeye ver kardeşim. Cahil misin kimi kime şikayet ediyorsun? Bilişim suç örgütleriyle mücadele hallediyor ; ) ipucu:savcılığa dilekçe ver
    Last edited by Huares; 02-24-2018 at 12:57 PM. Reason: Cümle Düzeltme