Results 1 to 7 of 7

Angry Lütfen Yardım Eder Misiniz

22.şubat.2018 günü saat 16.00 da maradonda pazarda oturken dc yedim işte oldugum için tekrar girmeye çalışmadım ve saat 18.15 de evime gelip oyuna girmek istediğimde ID Şifre Yazınca Karşıma Phishing CR diye bir hata geldi biraz araştırdım bu bir ban ve genelde dolandırıcılara atıyorlarmış benim uzaktan yakından bir alakam yok önceki hesabımda bütünn bölümler dolu oldugu için 59 lwl andream rogue oynamak için 4 gün önce açıp pk atmak için bütün itemlerimi aktardıgım degeri 6 bin lirayi geçen itemlerimin olduğu hesabım nasıl ban yedi.
    çalışıp para yatırıp 6 bin lira masraf yaptığım hesap. YILLARDIR aldıgım cashler premiumlar cabası nedir bu durumun sonucu çok üzgün ve endişelliyim karşımda muhattap olacak kimse bile yok 6 bin lira en az 6 bin lira değerindeki hesabımı oyun yonetıcılerı gore bılır bu kadar itemli bir hesabım kapatılıyor
    Last edited by IBlackWicked; 02-22-2018 at 04:22 PM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.Konu ile ilgili destek bölümünde KO Ban / Jail / Unblock seçerek bilet göndermeniz gerekmektedir. Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olmanız gerekli. Eğer Kategori seçemiyorsanız tarayıcınız da CTRL+F5 kombinasyonu ile yenilemeniz yeterlidir.

bu işlemi yaptım çok teşekkür ederim belki burdanda bir ön bilgi ala bilirmiyim diye sorma istedim sonucu ne olur gerçekten çok kötüyüm belki sizde göre bilirsiniz yetkileriniz ne kadar bilemiyorum itemlerime bakınız 6 bin liralık hesabım nasıl kapatılır açılma durumu nedir. ,death_stroke,

Quote Originally Posted by pkatalimbabus View Post
    bu işlemi yaptım çok teşekkür ederim belki burdanda bir ön bilgi ala bilirmiyim diye sorma istedim sonucu ne olur gerçekten çok kötüyüm belki sizde göre bilirsiniz yetkileriniz ne kadar bilemiyorum itemlerime bakınız 6 bin liralık hesabım nasıl kapatılır açılma durumu nedir. ,death_stroke,
    Hesabınız konusunda forumdan bilgi alabilmeniz mümkün değildir. Bu konuda sadece destek ekibi size gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.Biletinizi güncellemeden gelecek cevabı beklemelisiniz.

teşekkür ederim. benim 6 bin liralık hesabım. 12 yıldır oynadıgım oyunda aldıgım onca cash onca premıum benı nasıl banlarlar anlamıs degilim.

size şunu sora bilirmiyim hesabım bu hakkımda atılmış bir resim bir şikayet varmı bunu göre bilirmiyim ?

Quote Originally Posted by pkatalimbabus View Post
    size şunu sora bilirmiyim hesabım bu hakkımda atılmış bir resim bir şikayet varmı bunu göre bilirmiyim ?
    Ban sebebi olarak " Phishing CR " olarak belirtilmiş Cheat Reports üzerinden yapılan bir şikayet için işlem yapılmış. Bu kanıtlar görmeniz mümkün değildir. Sadece şikayeti yapan oyuncu görebilmektedir.

Tags for this Thread