Page 8 of 18 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 174
    Senior Member GrandBugsBunnyyy's Avatar
    Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    Sana bilmediğin başka bir şey daha yazayım.

O yediğin 450 li damageler smash.Yani yakınındayken yediğin damageler.Seri seri vurmasının nedeni başka skilinin olmamasıdır.Ataker portunun yapabileceği dibindeysen smashları sallar uzakta isen sen okları sallarsın ama o hiç bir şey yapamaz.Okçunun vuruş açısı ile kurianın zehir açısı farklı.Sen kuriana sürekli sallarsın ama o sana yaklaşamaz.

Hal böyle iken neyi şikayet ediyorsun.Hem dibine gireceksin hem 5 li sallayacaksın ama o zehir sallayınca 450 çakınca sorun.CC al sen de stamnia hemen dolan bir şey değil ki okçuyuda ben mi öğreteyim.Al cc yi stamniasi bitince yaklaşır kesersin.

Ardreamda olsan ne yapacaksın.Aynı damageleri ardreamda 3 5 k hp li çarlarda yiyor.Çünkü kurianin başka skili yok kesmek için.Sadece zehir var ardream çarlarda.Ezik 40 skiliyle adam kesen kurian görmedim ben.

Ayrıca devilden düşen portu isterse +5 full taki +10 kro setlide olsa değil 450 300 bile zehir atamaz direk yarıya düşer.

Sen resmen kendini kurban etmiş sonra da burda çare arıyorsun.

Kuriana kalkan vermediler onun yerine devil skilini verdiler ki kalkanı aratmasın diye.Sen şikayet ediyorsun diye devilli silip kalkan verecek halleri yok.

Bu karakterden memnun değilsen gördüğünde yolunu değiştirirsin olur biter.Biz şikayet ediyormuyuz Warriorlar yere vuruyor , mageler bizim gibi zehir atıyor , pri hem db atıp hem seri damage atıyor , okçular bize vuruyor ama biz onlara vuramıyoruz diye?

Kitleme sizde de var sw kırmada var , bizde olan özelliklerin benzerleri sizdede var biz diyormuyuz sadece biz kitler kırarız diye?

Düne kadar 120 idi.Seri seri kesiyordunuz kurianları yanınıza bile yaklaştırmıyordunuz o zaman şikayet etmiyordunuz şimdi ne değişti? 250 olması bir okçu için hiç sorun olmamalı bence.Light feet var sw kırma var kitleme var uzaktan sallama var çok ilginç çok)

Bu karakterin yapısı böyle ve bizde bu karakteri bunun için sevdik yoksa çirkin şişko ucube görüntüsüne kanmadık.
    bence dürüst değil taraflı yorum yapıyorsun ben okçu felan katmadan söyledim adaletsizce bir güncelleme olduğunu ama tartışmayalım 1 2 gün pk atılsın bakalım kim haklı çıkacak millet binlerce lira verip berserker mi dizer 3 gb kurian mı görelim hatta vs videoları düşmeye başlar o zaman görürüz videoyu buraya atarım izleriz senle

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by CluTaah View Post

Karakter sınıfınız neydi?
    Draki ve MS'lerde Attack alınmıyor.

JOB : Priest

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by Tryldz5353 View Post
    birader benm charım full item +9 questim var ama 7 8 azagai cıktı diye aglamıyorum 3 tane 7 moonlight var alt tarafı sen bu sözleri utc gelmeden öncede defalarca yazdın ki konuyu açanda bendim.
    1 tane bile moonlight 7 olsa yeterli bir sebep Dark Knight için MMORPG oyununda birileri güçlü olmak zorunda.5 bone 2vein 3 wings var ben de DKC yapıcam geldiği gibi ve oyuna geri dönücem hesabımı inceleyebilirsin yaklaşık 1 aydır oyuna girmiyorum DKC gelince oynamya başlıyacağım satıp paraya çevirmek umrumda değil dediğim gibi oyunu oyun için oynarım.

Senior Member Tryldz5353's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    1 tane bile moonlight 7 olsa yeterli bir sebep Dark Knight için MMORPG oyununda birileri güçlü olmak zorunda.5 bone 2vein 3 wings var ben de DKC yapıcam geldiği gibi ve oyuna geri dönücem hesabımı inceleyebilirsin yaklaşık 1 aydır oyuna girmiyorum DKC gelince oynamya başlıyacağım satıp paraya çevirmek umrumda değil dediğim gibi oyunu oyun için oynarım.
    +7 %100 sc gelmeden napacaksın dkcyi +7 e yanacak sinirden pcyi kıracaksın
    Okçu 80 Çok Sekiyor!!!!!!!!!!!!

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GrandBugsBunnyyy View Post
    bence dürüst değil taraflı yorum yapıyorsun ben okçu felan katmadan söyledim adaletsizce bir güncelleme olduğunu ama tartışmayalım 1 2 gün pk atılsın bakalım kim haklı çıkacak millet binlerce lira verip berserker mi dizer 3 gb kurian mı görelim hatta vs videoları düşmeye başlar o zaman görürüz videoyu buraya atarım izleriz senle
    Ben tarafı haklıya göre tutarım.Şimdi stamnia sınırını kaldırsalar idi zaten benden önce yine canı yananlar yorum yapacaktı.Önüne gelen kurian açacak ve item farkının çok önemli olmadığı bir karakterden sorunlar baş gösterecekti.

Bir kaç gün önce yazdım , bir hafta öncede yazdım.Eğer itemin önemi yoksa neden bu karaktere item dizelim upgrade yapalım diye.

Korekoda pk videoları var.Orda parti çoğunluğu mele ama kurian tek tuk.Eğer dediğin gibi abartı bir karakter olsa korekoda full portu parti olurdu

Zehir skilleri moblara işlemiyo stamnia 120 olunca farmda yapamıyor.Şimdi atak kısmı düzeldi farmda yapar cz de pk da atar.Ama devil portu olayı 75 ve 80 skillerinin yanlış güncellenmesi ile şu an bitmiş durumda.

3 gb ye dizdiğin kurianla cz de kimseyi kesemezsin kesersen 3 gb lik çarları kesersin.3 gb lik kurianı zaten kesemiyorsan o itemlerle bişi demiyorum

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ben tarafı haklıya göre tutarım.Şimdi stamnia sınırını kaldırsalar idi zaten benden önce yine canı yananlar yorum yapacaktı.Önüne gelen kurian açacak ve item farkının çok önemli olmadığı bir karakterden sorunlar baş gösterecekti.

Bir kaç gün önce yazdım , bir hafta öncede yazdım.Eğer itemin önemi yoksa neden bu karaktere item dizelim upgrade yapalım diye.

Korekoda pk videoları var.Orda parti çoğunluğu mele ama kurian tek tuk.Eğer dediğin gibi abartı bir karakter olsa korekoda full portu parti olurdu

Zehir skilleri moblara işlemiyo stamnia 120 olunca farmda yapamıyor.Şimdi atak kısmı düzeldi farmda yapar cz de pk da atar.Ama devil portu olayı 75 ve 80 skillerinin yanlış güncellenmesi ile şu an bitmiş durumda.

3 gb ye dizdiğin kurianla cz de kimseyi kesemezsin kesersen 3 gb lik çarları kesersin.3 gb lik kurianı zaten kesemiyorsan o itemlerle bişi demiyorum
    uzatmayalım başkalarının düşüncelerini görelim belki de üstünü yakma bugu dönmüştür yeni patchle ondan böyledir en son yakarak bu kadar vuruluyordu çünkü göreceğiz başkaları da yorumunu yapsın da hele
    arenada 5 kurian +7 murky kardeşliği bu görüntü tesadüf ise yakında adını ilk kez duyacağınız epey bir kurian cz de karşınıza çıkacak onlarda tesadüf emin olun
    Last edited by GrandBugsBunnyyy; 02-22-2018 at 02:29 PM.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    su kurian 80 skili hakkinda bir aciklama gelirse seviniriz bugmu bu sekildemi ayarlandi kore ko da nasil yetkililer bir aciklama yaparsa ona gore bizde oyunumuzu sekillendirelim

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    uzatmayalım başkalarının düşüncelerini görelim belki de üstünü yakma bugu dönmüştür yeni patchle ondan böyledir en son yakarak bu kadar vuruluyordu çünkü göreceğiz başkaları da yorumunu yapsın da hele
    arenada 5 kurian +7 murky kardeşliği bu görüntü tesadüf ise yakında adını ilk kez duyacağınız epey bir kurian cz de karşınıza çıkacak onlarda tesadüf emin olun
    Üstünü yakma olayı geçti ve fixlendi.Artık olsun yani binlerce userli bir serverde 5 kurian göze batarsa işimiz var.

Nickname
    ElvenKingUnderTheSky
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Üstünü yakma olayı geçti ve fixlendi.Artık olsun yani 4000 kapasiteli bir serverde 5 kurian göze batarsa işimiz var.
    siz benim demek istediğimi anlıyorsunuz da işinize gelmiyor ama benim anlamadığım bizim serverde seri 450 varsa niye hala ağlıyorsunuz 200 vuruyoruz diye bize niye 200 damage atılmıyor neyse sizle hesaplaşıcaz burada ama siz çok taraf tutuyorsunuz bak benim zehirli okumun zehri 4 damage atıyor siz bu konuda tam bir uyanıklık örneği sergiliyorsunuz o yüzden war pri asasların bakışını merak ediyorum pk da cidden cc yanında zehir cc sürekli oynanacak mı öğreneceğiz

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    siz benim demek istediğimi anlıyorsunuz da işinize gelmiyor ama benim anlamadığım bizim serverde seri 450 varsa niye hala ağlıyorsunuz 200 vuruyoruz diye bize niye 200 damage atılmıyor neyse sizle hesaplaşıcaz burada ama siz çok taraf tutuyorsunuz bak benim zehirli okumun zehri 4 damage atıyor siz bu konuda tam bir uyanıklık örneği sergiliyorsunuz o yüzden war pri asasların bakışını merak ediyorum pk da cidden cc yanında zehir cc sürekli oynanacak mı öğreneceğiz
    smash skili kurianın çıktığından beri var ve o şekilde damage atıyor.Devil skilide düne kadar öyleydi.Senin benzetmen ise alakasız.O zaman 80 83 skili varken ezik skillerinizi ne yapacaksınız kaldırsınlar)

Devil oynayan biri smashları açmak zorunda değil.Devil başka versiyon atak başka versiyon.