Page 18 of 18 FirstFirst ... 8161718
Results 171 to 174 of 174
    Junior Member
    Mage 80 skili mesafesi kısaltılmış
    En çok para harcanılan job Warıor . Bu yüzden insanları warıor oynamaya teşvik etmek için mageleri öldürüyorsunuz .
    Magenin meleenin daha yakınına girmesini istiyorsunuz . Biz çok şikayetçiyiz.
    En önemli konu Warıorun yere vurma skil damagesini biraz hafifletmelisiniz .
    Mageler nova ile 800 900 1000 vururken melee tormentli yere 2500 k damage ile vuruyor.
    Üstelik Warıorun hpsi 16 k iken magelerin max 10 k
    Yöneticilerin oyunu dengeye sokmak istiyorlarsa önce bunu düzeltmeleri gerekir.

drakide priestler için npcde atak alıyordum resten önce ama şimdi üstümden para gidiyor ama npcden atak alamıyorum(KİTAPDAN İYİ AP VERİYOR)

birde yeni güncellemede preistlerin giriş sayisi mi arttı?
    Last edited by Khenarth; 02-28-2018 at 09:09 AM.

Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

• Rutin sunucu bakımları yapıldı.
    • Cupid Wings ve Sevgililer Günü değişim parşömenleri PUS'tan kaldırıldı.
    • Monster Stone haritasındaki NPC [Monster Strategist]'e koşu hızını arttıran güçlendirme eklendi.
    • Kış teması oyundan kaldırıldı.

Kurian/Porutu karakter sınıfında bazı düzenlemeler yapıldı;

• Stamina değeri 120'den 250'e yükseltildi.
    • Drakey's Curse becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye içerisinde 1,000 hasar veriyor.
    • Demolition of Devil becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye boyunca dost birimlere 1,000 HP düşman birimlere ise 1000 hasar veriyor.

Bakım süresince gösterdiğiniz sabır için teşekkürler!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    drakide priestler için npcde atak alıyordum resten önce ama şimdi üstümden para gidiyor ama npcden atak alamıyorum(KİTAPDAN İYİ AP VERİYOR)

birde yeni güncellemede preistlerin giriş sayisi mi arttı?
    Last edited by Khenarth; 02-28-2018 at 09:10 AM.

Member _SKELET_'s Avatar
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    Protection
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    80 skilinde bir sorun mu var yoksa açıklamalardamı bir sorun var.

Güncelleme öncesi partiye 5x 500 hp veren ve düşmana 5x 500 hasar veren skilin açıklamalarda % 5 arttırıldı ve 1000'e çıkarıldı açıklaması biraz tevil sanatı olmuş.

Açıklamalarda şöyle denilse anlardım.''Mevcut 80 skilindeki total 2500 hp ve hasar , 1000'e düşürüldü.'' şeklinde olsaydı bunu anlardım ama şu anki durumu izah edemiyorum.

Büyük bir iştahla bowlda kalabalığa alan çakayım dedim çaktımda ama sağ altta gördüğüm damageler o kadar traji komikki gülsemmi ağlasammı bilemedim.

https://i.hizliresim.com/9mNOBQ.jpg

Zaten bu skili saatte 6 defa kullanabiliyoruz ve bu karakterin 83 skili yok.Atak oynasak 75 ile devil oynasak 80 de kullanamıyoruz bu karakter basede bile bu şekilde nasıl karşıya kuvvetli hasar verecek bu skillerle?

Tek avantajı ardream çarların işine yaramış.

Tamam stamnia düzelmiş ama smashlarada diğer zehir skillerinede cc alınıyor ne olacak şimdi?

80 skilini kullanmak için hiç bir neden kalmamış.200 restore nedir ya? 200 hasar nedir? Kimin ne işine yarar bu skil?

Ciddi ciddi düzelme var zannettim dünden beri.Kaş yaparken bizzat göz çıkarıyorlar.

Ben bu güncellemede bu skiller üzerinde hatalı restorasyon olduğunu düşünüyor ve düzeltileceğini umuyorum.

Sadece smash skilleriyle adam kesmek zevkli olsaydı bu kadar sıkıntıya girmek ve beklemek yerine warrior ile oynardım.

Aksi takdirde sağ elin atak skillerinde çalışmadığı ve devil versiyonda oynanamamayacak bir portuyu pk ya çıkarmanın hiç bir anlamı kalmaz.
    Gerçekten komedi damageler umarım düzelir.sanırım 8 tane kurian 80 skillerini kullanarak 1 tane warrioru kesemiyecek.Kurian oyuncuları şuanlık smash skillerine muhtac.JR girersin yine kurian geldi şansıma bak diye laf ederler.Temeli zehir olan bir karakter moblara 10 15 damage arası zehir vurur.Maradon veya emc de ts basarsın ts süresi biter cz geçersin tekrar ts basmaya çalışırsın skill cool time girer 10 dk beklersin (herkez biliyorki ts si olmayan kurian LEŞ kurian)...Bunun gibi ufak tefek saçma sapan sorunlar ama yinede KURİAN ı seviyorum....