Page 1 of 18 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 174
    Game Master Eryudes's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad

[Güncelleme Notları] 22.02.2018

Merhaba Şövalyeler!

Bu hafta yapılan sunucu bakımı ile birlikte;

• Rutin sunucu bakımları yapıldı.
    • Cupid Wings ve Sevgililer Günü değişim parşömenleri PUS'tan kaldırıldı.
    • Monster Stone haritasındaki NPC [Monster Strategist]'e koşu hızını arttıran güçlendirme eklendi.
    • Kış teması oyundan kaldırıldı.

Kurian/Porutu karakter sınıfında bazı düzenlemeler yapıldı;

• Stamina değeri 120'den 250'e yükseltildi.
    • Drakey's Curse becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye içerisinde 1,000 hasar veriyor.
    • Demolition of Devil becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye boyunca dost birimlere 1,000 HP düşman birimlere ise 1000 hasar veriyor.

Bakım süresince gösterdiğiniz sabır için teşekkürler!

NTT Game || Knight Online Ekibi
    Last edited by Eryudes; 02-22-2018 at 01:04 AM.

Banned
    Nickname
    Deprem
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    COMPRESS
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba Şövalyeler!

• Rutin sunucu bakımları yapıldı.
    • Cupid Wings ve Sevgililer Günü değişim parşömenleri PUS'tan kaldırıldı.
    • Monster Stone haritasındaki NPC [Monster Strategist]'e koşu hızını arttıran güçlendirme eklendi.
    • Kış teması oyundan kaldırıldı.

Kurian/Porutu karakter sınıfında bazı düzenlemeler yapıldı;

• Stamina değeri 120'den 250'e yükseltildi.
    • Drakey's Curse becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye içerisinde 1,000 hasar veriyor.
    • Demolition of Devil becerisinin büyü hasarı %5 arttırıldı ve 15 saniye boyunca dost birimlere 1,000 HP düşman birimlere ise 1000 hasar veriyor.

80 skilinde bir sorun mu var yoksa açıklamalardamı bir sorun var.

Güncelleme öncesi partiye 5x 500 hp veren ve düşmana 5x 500 hasar veren skilin açıklamalarda % 5 arttırıldı ve 1000'e çıkarıldı açıklaması biraz tevil sanatı olmuş.

Açıklamalarda şöyle denilse anlardım.''Mevcut 80 skilindeki total 2500 hp ve hasar , 1000'e düşürüldü.'' şeklinde olsaydı bunu anlardım ama şu anki durumu izah edemiyorum.

Büyük bir iştahla bowlda kalabalığa alan çakayım dedim çaktımda ama sağ altta gördüğüm damageler o kadar traji komikki gülsemmi ağlasammı bilemedim.

https://i.hizliresim.com/9mNOBQ.jpg

Zaten bu skili saatte 6 defa kullanabiliyoruz ve bu karakterin 83 skili yok.Atak oynasak 75 ile devil oynasak 80 de kullanamıyoruz bu karakter basede bile bu şekilde nasıl karşıya kuvvetli hasar verecek bu skillerle?

Tek avantajı ardream çarların işine yaramış.

Tamam stamnia düzelmiş ama smashlarada diğer zehir skillerinede cc alınıyor ne olacak şimdi?

80 skilini kullanmak için hiç bir neden kalmamış.200 restore nedir ya? 200 hasar nedir? Kimin ne işine yarar bu skil?

Ciddi ciddi düzelme var zannettim dünden beri.Kaş yaparken bizzat göz çıkarıyorlar.

Ben bu güncellemede bu skiller üzerinde hatalı restorasyon olduğunu düşünüyor ve düzeltileceğini umuyorum.

Sadece smash skilleriyle adam kesmek zevkli olsaydı bu kadar sıkıntıya girmek ve beklemek yerine warrior ile oynardım.

Aksi takdirde sağ elin atak skillerinde çalışmadığı ve devil versiyonda oynanamamayacak bir portuyu pk ya çıkarmanın hiç bir anlamı kalmaz.
    Last edited by depremetkisi; 02-22-2018 at 08:25 AM.

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Okçular için güncelleme yok : (((
    Evrim Namustur

Senior Member GengaR_AreS's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Eryudes View Post
    Merhaba Şövalyeler!

Şu özellik draki kulesindeki npc'ye de eklenseydi keşke. Umarım ileride eklenir.

Senior Member
    Mage Flame 80 skillinin acilen düzeltimesi gerekiyor. Mesafe kısaltılmış !

Senior Member Ajann's Avatar
    Quote Originally Posted by depremetkisi View Post
    80 skilinde bir sorun mu var yoksa açıklamalardamı bir sorun var.

Güncelleme öncesi partiye 5x 500 hp veren ve düşmana 5x 500 hasar veren skilin açıklamalarda % 5 arttırıldı ve 1000'e çıkarıldı açıklaması biraz tevil sanatı olmuş.

Açıklamalarda şöyle denilse anlardım.''Mevcut 80 skilindeki total 2500 hp ve hasar , 1000'e düşürüldü.'' şeklinde olsaydı bunu anlardım ama şu anki durumu izah edemiyorum.

Büyük bir iştahla bowlda kalabalığa alan çakayım dedim çaktımda ama sağ altta gördüğüm damageler o kadar traji komikki gülsemmi ağlasammı bilemedim.

https://i.hizliresim.com/9mNOBQ.jpg

Zaten bu skili saatte 6 defa kullanabiliyoruz ve bu karakterin 83 skili yok.Atak oynasak 75 ile devil oynasak 80 de kullanamıyoruz bu karakter basede bile bu şekilde nasıl karşıya kuvvetli hasar verecek bu skillerle?

Tek avantajı ardream çarların işine yaramış.

Tamam stamnia düzelmiş ama smashlarada diğer zehir skillerinede cc alınıyor ne olacak şimdi?

80 skilini kullanmak için hiç bir neden kalmamış.200 restore nedir ya? 200 hasar nedir? Kimin ne işine yarar bu skil?

Ciddi ciddi düzelme var zannettim dünden beri.Kaş yaparken bizzat göz çıkarıyorlar.

Ben bu güncellemede bu skiller üzerinde hatalı restorasyon olduğunu düşünüyor ve düzeltileceğini umuyorum.

Sadece smash skilleriyle adam kesmek zevkli olsaydı bu kadar sıkıntıya girmek ve beklemek yerine warrior ile oynardım.

Aksi takdirde sağ elin atak skillerinde çalışmadığı ve devil versiyonda oynanamamayacak bir portuyu pk ya çıkarmanın hiç bir anlamı kalmaz.
    Mage '' 80 '' skillindede problem mevcut. Kurian içinde genel bir problem olabilir. Durumu şuanda bu şekilde ise kurian karakteri yine pasif kalıcak gibi.

Senior Member AngryBird's Avatar
    Nickname
    ARROWRISES
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Dexterity
    Server
    KO -> Europa
    Race
    El-Morad
    magenin 80 skili ile ilgili bundan 1-2 ay once kore ko güncellemelerinde kısaltılmasına dair bir yazı okumustum ama google translate yarım yamalak cevirdiği icin cok anlamamıstım demekki burayada eklemişler kurianlarda isyanda demekki neymıs kore ko daki herseyi istememek lazımmiş

ama güzel yönünden bakarsak karakter dengelemesi için uğrasıyorlar sonunda ama karakter dengelemesine warriordan başlamaları lazımdı daha düzenlenmesı gereken cok sey var dengeleme konusunda
    Last edited by AngryBird; 02-22-2018 at 08:57 AM.
    #Dexterity

Senior Member
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Oh monster stone'a swift çok iyi olmuş. Drakiye de gelecek mi acaba?

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Manes&Olympia Dark Knight gelmesini 2 aydır bekliyorum oyuna dönmek istiyorum getirin artık da oynıyalım ya millet yapmış azagai +7 moon +7 ler zamanı geldi bence.

Banned
    Quote Originally Posted by zgrdnzz View Post
    Manes&Olympia Dark Knight gelmesini 2 aydır bekliyorum oyuna dönmek istiyorum getirin artık da oynıyalım ya millet yapmış azagai +7 moon +7 ler zamanı geldi bence.
    Tmm anladık stoklamışsın materyalleri

Getirilecekse bütün materyalleri sildikten sonra gelsin