Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 23 of 23
    Banned
    Nickname
    SchizopH
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    DeLiKurT
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (7)
    Quote Originally Posted by SchizopH View Post
    Zaten soguttular bu hayalimden bı özlem olarak kalacak galiba
    Sürekli denemek isteyip de deneyemediğime yine döndüm. Galiba yine deneyemecem.

Kendi konumu hortlatıyorum.

Lycaon Staff'lı full paper magenin attığı hasar ile 112 int verili half paper magenin attığı hasar arasında fark var mı varsa ne kadar var, Ardream'da 112'ye kadar inte gidecek stat puanını HP'ye verdiğimde canım ne kadar artar?

Senior Member
    Nickname
    Xsociety - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Reis full mp yapacaksan en az 8 lycaon stafın olacak dual 3 fr dual 3 agate earring +2 veya +3 crystal neck iron set 8 9 en ezik paper set , full pus olursan 1500 sc 250 life jewel ile 3700 can oluyor 90 def açarsan 300 ac ilede 869 defans oluyor defans pathoslar ile .

Senior Member ne_memuru_alkol_beyy's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    açıkçası +9 weapon breakerlı asasların kol gezdiği ardreamda free np olur çıkarsın, yerden kalkamazsın. seni gördüklerinde free np geldi diye sevinirler. nerden mi biliyorum ? kendimden. benim de senin gibi eskiye karşı özlemim vardı, gidip en sağlamından bir bp priest dizdim. cz, base, ardream tüm pk alanlarında dumura uğradım. zaten bir pk alanında mage veya bp priest varsa ilk bunlar iner. asaslar salyaları aka aka peşinden gelir işini bitirirler. en sağlam çarın bile olsa peşinde 2 asas oldu mu işin bitiyor. taktığım dagger talialar+dd 25'ler, bot dd 35 bile npt olmama engel olamadı. adamın elinde jamadar 9 var, jamadar antim 0(drakiye 10 bin verecek halim de yok) 15 binlik karakterle 1 saatte 17 kere öldüğümü hatırlıyorum. o günden sonra da bp oynamadım. bp priest ve full mp mage eskilerde kaldı maalesef, +10ların +9 silahların gezdiği evrende bu iki joba yer yok ama yine de kendin deneyip görmedikçe içindeki bu mp mage oynama isteğini dizginleyemeyeceksin o yüzden dizip, gerçeği gör derim
    Last edited by ne_memuru_alkol_beyy; 11-17-2019 at 12:19 AM.

Page 3 of 3 FirstFirst 123