Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 13
    Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Nttgame ekibini kutluyorum getirdikleri csw sistemini de kutluyorum...

getirdiginiz csw sistemınde ortak oynamayı yasakladınız bırbırınıze karsılıklı kıl ve kale vermeyı yasakladınız tum ırk tek clana oynama sistemini yasakladınız.bu yasakları vıdeolarla report edılmesıne ragmen karsı ırkı korudugunuz acık ve net bır sekılde ortadadır...reportlarımız bır bır sılınıyor...hayırlısı olsun destan serverındekı ayrıcalık baska hıcbır serverde yoktur....tum clanlara esıt davranıyorsunuz tesekkur edıyoruz...absolutezero ekibi olarak...
    sadece bır csw yı yayın yapmadan gelıp ızlesenız zaten neler dondugunu kendınız goruceksınız.
    bizde her ay pre alıyoruz walkry kanat pus ıtemlerı alıyoruz ama karsılıgında gordugumuz muameleye bakınız lutfen...
    oyun 8 clandan ıbaret degıl....hıcbır karus clan csw ye gırmıyor bu yuzden....
    reportlarımın vıdeolarını atıcam ama konuyu kıtlıyorsunuz gerek yok .cr dekı konumuda sayın clutaah a tesekkurlerımı sunuyorum ınceledıklerı ve gereklı ıslemlerı yapmadıkları ıcın...
    absolutezero ekıbı olarak bundan sonra premıum vs push ıtemlerı almıcayacagımızı bıldırır csw sıstemınızı ve oyunculara esıt davrandıgınız bırgun olursa tekrardan devam kararı alabılırız.
    sadece elınızı vıcdanınıza koyup ayrımcılık yapan arkadasları aranızdan arındırınız lutfen.
    nttgame ekıbı moderatorlerıne de seslenıyorum burdan.zan altında bırakmak degıl barız bu adam ve clan kayırmaktır..kayırmadıgınızı ıddia edıyorsunuz bunu gosterın bızde herkes esıt oldugunu bılelım saygılarımla ıyı oyunlar tum oyunculara....
    Last edited by biskuvit; 02-19-2018 at 09:42 AM. Reason: font size

Senior Member bY_WooPeR's Avatar
    Nickname
    Espiet
    Clan
    Bordeaux
    Server
    KO -> Destan
    Oyun kımseye zorla "Premium al , kanat al , sc al" demiyor , bu seçenekler tamamen oyuncuların inisiyatifine bırakılmış bir durumdur.Bu durum üstünden serzenişte bulunmanızı doğru bulmuyorum.Destan için kıymetli bir teamsiniz , en son boss etkinliğini karusların kazanmasında COK BÜYÜK ROLÜNÜZ oldu.Ayrıca bir Destan CZ oyuncusu olarak bu yeni CSW sisteminin ne kadar işe yaramaz oldugunu göstermek için CSW vakti 21:30'dan 2 3 dk önce CZ'DE ALT F4 ÇEKİP , CSW BASLADIKTAN SONRA CZ'DE DOĞAN VE BOSS TAŞI&FELANKOR kovalayanların LOCATİONDA KAC SAYFA ADAM OLDUKLARINI GÖSTEREN KSC'LER ALIP, cheat report'a konu acsamda bir sonuç alamadım.

CSW'nin en kısa zamanda eski haline dönmesi dileğiyle.

Yani defalarca report ettik 1 tane gm gelip habersizce izlese zaten neyin ne oldugunu anlayacak burda aklima şu geliyor acaba gm ler ile ortak mi calisiliyor ? Suan destan karus irki bunu düşünmekte zor bişey degil herhangi 1 hafta gelip izlenilse herşey ortaya cikacak ama bunu yapacak gm de yok anlaşilan bizde bu oyuna para veriyoruz kisi basi ayda 300 tl lik cash aliyoruz premium du kanat di walry di sc di derken aylik 300 gidiyor cok rahat yani şu servere biraz ilgi gösterin bakin csw ye karus irkindan kimse girmiyor inceleyin ya zor bişi degil rhaless . Eryudess . Khenard biraz eşit davranmanizi destan serveri ile ilgilenmenizi rica ediyoruz yoksa bizde oyundan kopacaz o duruma geldik

saygilar.....
    Last edited by loc_TPtmW83N; 02-18-2018 at 06:21 PM.

Junior Member
    su csw gırın bakın artık bu karsı tarafta arkadaslarınızmı ne var artık bu kadar ayrımcılık yapmayın ....

Defalarca söyledik ama ne fayda! Oyunun bel kemiği ve en zevkli aktivitesi olan csw yi mahvettiler bu yenılıklerle.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Sizin "Hayatta Kal" etkinliğinde 3 party 50 humana kök söktürmeniz yeter
    Bileği, karakteri ve kişiliği güçlü bir clansınız gönlünüze hoş bir düzenleme olmasını dilerim.

Senior Member OnLyCIIN's Avatar
    Nickname
    KurnazHoca
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    bir human olarak arkadaslari bu konuda hakli goruyorum oyunda ciddi bir cetelesme var tamam ekip olarak insanlarin biseyler yapmasi guzel ama cetelesmeye bir dur.demek lazim oyun dengelerini yonetimin saglayim kac yildir yikilmayan destan serveri icin gec kalinmadan bazi hesaplarin ciddi incelenmesi bazi clanlarin neler yaptiklarini gormeleri lazim

Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Tesekkur ediyorum yorumlar icin ama belliki karus halki bu durumu kabullenmis...hicbir gm arkadaslarin konuya yorum attigini gormedik....

Banned
    Nickname
    CraftWORLD
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Premium, cash çekmeye devam edin. İlgi çok beklersiniz!

Senior Member
    Nickname
    MarcoVanBasten
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    AbsoluteZERO
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    artık almıyacagımızı bıldırdık baska oyunlara yonelıcez uzerımızdekı premıumlar bıtınce zaten....ayrımcılık yapılmayan bır oyun oynamak daha zevklı olucaktir.