Results 1 to 9 of 9
    Junior Member
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Angry Oto loot dc ettirmesi

Merhaba,
    Aresde mageyim, mage party yada toplu kesimlerde oto loot dc ettiriyor. açıkcası şöyle olmakta;
    oto lot var, peti çıkarıyorum. slot kesiyoruz. 10dan fazla mob kesiminde eğer aynı yerde toplu şekilde öldüyse slot, Petde aynı anda kutuları topluyor ve hepsinide aynı sn'yede aldığı için kaldıramayıp ansızın dc atıyor. Bunu daha önce ticket kanalıyada yazdım ama ispat istenmişti. Resim ve çektiğim video linkini aşağıda paylaşacağım lütfen buna çözüm getirilsin. para veriyoruz. hizmet alamıyoruz. perişan bir durum oyuna girip çıkmaktan oyundan zevk almıyorum. Sırf bu nedenden dolayı almak istemiorum oto loot'u. Bu duruma denk geldiğim bi kaç arkadaşda oldu. Pet lvl 1de 50de olsa aynı hızda kutuları topluyor. Petin neden bukadar hızlı topladığınıda anlamış değilim. Char lvli 70-80 arası böyle değildi. 80 lvl sonrasında bu sorun yaşanmaya başladı. Lütfen çözüm getirin artık. 1 Yıldır bu sorunu yaşıorum.

Video

Enson dc görüntüsü
    Last edited by MythAsSasSin; 02-18-2018 at 01:36 AM.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Pet kullanırken aynı zamanda Oreads da kullanıyor musunuz? Pet DC problemi, genelde Oreads ile peti aynı anda kullanan oyuncularda gözlemlenmektedir. Pet ve Oreads aynı kutuyu açtıklarında, kullanıcısına DC vermektedir.

Junior Member
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Hayır. Yanlızca pet kullanılıyor. bu durum her oto loot aktif ettiğimde oluyor. 4-5 kez aldım hep aynı durum oldu. Almak zararlı hale geldi. Düşünsenize logos aldınız kasıcaksınız. dc yiyosunuz. Ayrıca her defasında dc yiyosunuz oyuna giriş yapmakla uğraşıyorsunuz. Geçen premium süresinemi, aldığınız oto lootun kullanışsızlığınamı, harcadığınız cashemi, yada kurulu partynin sizle geçirdiği sıkıntılı sürecemi yanalım.

Junior Member
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Konuyu yanlış yeremi açtım bilmiyorum. bilet sisteminden gelen cevap foruma yazın daha hızlı cevap almanız için ;
    http://forum.nttgame.com/forum/showt...0-Hata-Listesi
    linkini attılar. burada kaç bin kişi yorum yapmış biri benim konumu bahsettimi nerden bileceğim. aktif bir durum ve daha öncesinde devam edip yazmış olduğum durum olduğu için videolu resimli ispatlı şekilde tekrar konuyu gündeme getirmek istedim. Bian önce sonuçlansında nasıl sonuçlanırsa sonuçlansın, amacında değilim. bu bir hatadır. Açtığım konu farkına varıldıysa ilgileniliyorsa zaten yerine ulaşmış demektir. Uzatmak istemiyorum ama bu durumun izahı yok kantılar ortada, kolay gelsin.

Öneri: pet'in nekadar değerde item alacağını itemleri toplasınmı toplamasınmı seçeneği sunulduğu gibi, ne hızda toplasın gibi seçenek açılırsa elde olmayan bu toplama şeklinin önüne geçilir diye düşünüyorum.

Quote Originally Posted by h_l_61 View Post
    Hayır. Yanlızca pet kullanılıyor. bu durum her oto loot aktif ettiğimde oluyor. 4-5 kez aldım hep aynı durum oldu. Almak zararlı hale geldi. Düşünsenize logos aldınız kasıcaksınız. dc yiyosunuz. Ayrıca her defasında dc yiyosunuz oyuna giriş yapmakla uğraşıyorsunuz. Geçen premium süresinemi, aldığınız oto lootun kullanışsızlığınamı, harcadığınız cashemi, yada kurulu partynin sizle geçirdiği sıkıntılı sürecemi yanalım.

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Tekrardan merhaba,

Bu paylaşmış olduğunuz videoyu lütfen destek ekibine gönderiniz.

Junior Member
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Onlar foruma yazın daha hızlı çözülür diyor. Siz destek birimine yazın diyorsunuz. 2 tarafada cevap veriyorum. dediğiniz kısımada konuyu iletim. İlginç olan videoyu oluşturduğumda reb değildim şuan reb 3e kasıyorum

Destek yerinden gelen cevap aşağıdadır.

Merhaba;

Yapmış olduğunuz geri bildirim için öncelikle sizlere teşekkür ederiz. Oyun içi hata bildirimlerimizi aşağıda belirttiğimiz forum konusu üzerinden yaparak gelişmeleri takip edebilirsiniz. Vermiş olduğunuz bilgi GM lerimiz ile paylaşılmış olup forum üzerinden bildirdiğiniz takdirde daha hızlı cevap alabilirsiniz.

Saygılarımızla;

İlgili hata bildirimi için;

http://forum.nttgame.com/forum/showt...0-Hata-Listesi
    Last edited by h_l_61; 02-19-2018 at 01:18 PM.

Junior Member
    Class
    Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Şimdi ben buradan yazdım, fakat aşağıdaki yazıya istinaden belirtilen linktemi konuyu tekrar açmam gerekecek ? günceleme falan gelecekte okadar boşa giden cashin ardından su içelim, bilet sistemi buraya burası oraya yönlendiriyor. sonuç; çözümü geçtim ''paylaşılabilir'' sözü yeterli oluyor.

Tarihinde Gönderildi: 20-02-2018 / 11:24
    Merhaba:

Önceki iletimizde belirtmiş olduğumuz link üzerinden bildirim yapabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz bilgiler GM ekibimizle paylaşılmış olup olası gelişmeleri duyurular ve/veya güncelleme notlarından paylaşılabilir.

saygılarımızla
    Last edited by h_l_61; 02-20-2018 at 10:14 AM.

Merhaba,

Aynı problemden ben de sürekli dc yiyorum, artık stone golem slotunu bırakıp raven harpy slotuna geçtim fakat burada da pet kutu toplarken dc vermeye başladı. Bu sorun için yetkililerin ilgilenmesini rica ediyorum. Sorunun herkeste yaşanmaması düzeltilmesine gerek olmadığı anlamına gelmiyor muhtemelen ufak birkaç ayardan sonra düzelecek bir şey tekrar rica ediyorum, ilgilenin.

Bu problem bende var ticket atıyoruz çözülmüyor foruma konu açıyoruz yine bi çözüm yok ne yapalım mageleri mi bırakalım yokmu bu işin bi çözümü ?