Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: jr deva kutusu

Senior Member CarpeNoctum's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus

jr deva kutusu

jrde neden deva kutusu ilk vurana kalıyor bu bir bug mı yoksa bilerek yapılmış birşeymi bilerek yapılması çok saçma değil mi

Junior Member NoBodyIsPerfectt's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Manes
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    jrde neden deva kutusu ilk vurana kalıyor bu bir bug mı yoksa bilerek yapılmış birşeymi bilerek yapılması çok saçma değil mi
    İlk vurana değil eğer devayı kestikten hemen sonra herhangi bir mage toplu dediğimiz skili basar ise sizi towna çekmiş olur. Böylelikle kutuyu gidip açar ve tüm itemler ona gider. Büyük olasılıkla size de böyle olmuştur.

Yoksa böyle bir durum söz konusu değildir. Party'de sıra kimde ise oradan devam eder.
    İllegallere En İyi Cevap : BANNED

En Sosyal Knight Online Oyuncusu!

Junior Member lTeaRSoFDRaGoNl's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NoBodyIsPerfectt View Post
    İlk vurana değil eğer devayı kestikten hemen sonra herhangi bir mage toplu dediğimiz skili basar ise sizi towna çekmiş olur. Böylelikle kutuyu gidip açar ve tüm itemler ona gider. Büyük olasılıkla size de böyle olmuştur.

Yoksa böyle bir durum söz konusu değildir. Party'de sıra kimde ise oradan devam eder.
    Bahsettiği konu bu değil sanırım. Benim anladığım kadarıyla devayı kesmişler ama kutu onlara çıkmamış. Bunu nedeni devaya ilk atack yapan ırk kutuyu alırken, devaya son vuruşu yapan ırk etkinliği kazanmaktadır.

Member
    Nickname
    IIKuLL
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by NoBodyIsPerfectt View Post

onu demiyor kardes ilk human vurup kacmıs ve devayı karuslar kesmıs kutu cıkmamıs bundan bahsedıyor.

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by lTeaRSoFDRaGoNl View Post
    Bahsettiği konu bu değil sanırım. Benim anladığım kadarıyla devayı kesmişler ama kutu onlara çıkmamış. Bunu nedeni devaya ilk atack yapan ırk kutuyu alırken, devaya son vuruşu yapan ırk etkinliği kazanmaktadır.
    Kutuyu alıp kaybettiğimiz jrlerin sayısını hatırlamıyorum bile
    Evrim Namustur

Senior Member FFferik16's Avatar
    JR'de devaya ilk vuruşu karşı ırk yapmışsa devayı %100 HP'den kessen bile kutu düşmüyor. Ben de merak ediyorum, bug mu bu?

Senior Member
    Quote Originally Posted by yuko1912 View Post
    İlk vuran ırka kutu düşüyor gibi birşey söz konusu değil bunun açıklamasını felankor kesen insanlardan öğrenebilirsiniz ama size açıklayabileceğim şekilde açıklayacam eger ki atak yapan karşı ırkı kestiğinizde ölmeli yaptıkları tüm ataklar boşa gider yüzde 1 bile kalsa karşı irk öldükten sonra siz vurursaniz kutu sizde kalır .

Junior Member lTeaRSoFDRaGoNl's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    İlk vuran ırka kutu düşüyor gibi birşey söz konusu değil bunun açıklamasını felankor kesen insanlardan öğrenebilirsiniz ama size açıklayabileceğim şekilde açıklayacam eger ki atak yapan karşı ırkı kestiğinizde ölmeli yaptıkları tüm ataklar boşa gider yüzde 1 bile kalsa karşı irk öldükten sonra siz vurursaniz kutu sizde kalır .
    Felankor ile deva farklı, jr etkinliğinde bahsettiğiniz gibi olmuyor. İlk atack yapan ırk kutuyu alır

Junior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    JR'de devaya ilk vuruşu karşı ırk yapmışsa devayı %100 HP'den kessen bile kutu düşmüyor. Ben de merak ediyorum, bug mu bu?
    Karşı takım %100 ken %1 hp indirse siz devayı kesseniz ve karşı takımın partysinden 1 kişi devanın yakınında olursa evet kutu karşı tarafa kalır. Fakat aynı şekilde karşı takımdan 1 kişinin bile devayı görmeden keserseniz kutu sizin partiye kalır.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Quote Originally Posted by IbooSaves View Post
    Karşı takım %100 ken %1 hp indirse siz devayı kesseniz ve karşı takımın partysinden 1 kişi devanın yakınında olursa evet kutu karşı tarafa kalır. Fakat aynı şekilde karşı takımdan 1 kişinin bile devayı görmeden keserseniz kutu sizin partiye kalır.
    Devaya ilk atağı karşı taraf yapmışsa ve karşı tarafın tamamı oyundan çıkmış veya townda olsalar dahi -yani devanın yanında değiller- kestiğimizde kutu düşmüyor