Results 1 to 8 of 8

Thread: Kaybolan 4 gb..

Junior Member

Kaybolan 4 gb..

cheat reportta konum neden kapatıldı bir sonuca gidilemedi bu şekilde mi sonlanacak.. olan benim 4 gbmemi olacak ? yapmayın Allah aşkına kullanıcılarınızı önemseyin ha Allah var cevap verdinizde oyundaki bug un ben nasıl resmini videosunu alayım anlık olmuş nerden bilebilirdim olacağını.. kapatmayın ve yardımcı olun lütfen kime bildirmem gerekiyorsa ona bildireyim daha doğrusu çözebilecek olan kime bildirmem gerekiyor.. yaşadığım sıkıntı basit bir olay nasıl çözemiyorsunuz! tradeleşirken server a res geldi miktarı yazdım daha trade e basamadan res geldi ve disconnect oldum oyuna tekrar girdiğimde yazdığım miktar çarımda yoktu kayboldu diğer çardada yoktu olamazdıda çünkü daha trade e basamamıştım lütfen detaylı inceleyin..

Senior Member akoml's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Race
    Karus
    Merhaba,

Cheat Reports bölümünde hile raporları değerlendirilmektedir. Durumunuzla ilgili http://support.nttgame.com Bilet Gönder > Knight Online > Bug / Hata Bildirimi bölümünden bilet gönderebilirsiniz.

Junior Member
    Merhaba.. hocam zaten oradan bildirdim fakat konu çözülmeden kapatıldı olan benim 4 gb me oldu bug bu bunun videosunu resmini istiyorlar benden ben nerden bilebilirdim olacağını.. bugün 4 gb 130-140 lira koskoca nttgame için 4 gb birşey olmayabilir ama benim için büyük miktar hile olsam kosper olsam direk bütün iş yapılan çarlar banlanır ben pazardan slottan kastığım helal paramı alamıyorum lütfen sorunum giderilsin..

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Size verilen cevabı görebilmek için cevaplanmış biletler bölümünü kontrol edebilirsiniz.

Junior Member
    hocam attım fakat çözüm e ulaştırılmadı basit bi konu orada bug oluştuğunu eğer yöneticiler göremiyorsa ben ne diyeyim ki.. ortada kaybolan 4 gb param var bunu kontrol etmek ve bulmak zor değildir heralde.. ben mağdurum 3-4 mesaj geldi hemen hemen hepsinde fotoğraf video istediniz.. o an bug olacağını nereden bilebilirdim her zaman yaptığım bir şey trade atıyordum ve res geldi sadece miktarı yazdım res geldi geri oyun gelip girdiğimde para yoktu üzerinde bu kadar basit bi durum bunu göremiyor olmanız garip kime anlatsam durumu ticket at hallederler diyor fakat hala benden fotoğraf video istiyorlar..

Dostum benim de başıma şöyle bir şey geldi birine para verirken trade diyip okeylemedim düşünürken bir baktım para geçmiş karşıya

Junior Member
    Aynisi bendede oldu ....İlginç bir olayla karşi karşiyayim.
    İlk defa böyle birşey görüyorum
    Destan Folkta
    1 Trade geldi herife 31 Coins verdim oda 350 coins verdi
    Tekrar Trade atti 310 Coins verdim sadece . Trade bozuldu o ara
    üstümde 73 m para vardi . Tekrar Oyuna girdigimde Para yok . Chardaki itemler duruyor
    Nicki IFreddy .. Ticket atacagim birazdan

Senior Member
    Quote Originally Posted by MrKaan005 View Post
    Aynisi bendede oldu
    Göndermiş olduğun bilet üzerinden devam etmelisin.