View Poll Results: Manes / Olympia server`larina Ronark Land Base haritasi eklenmeli mi?

Voters
20. You may not vote on this poll
  • Evet

11 55.00%
  • Hayir

9 45.00%
Results 1 to 5 of 5
    Banned

Manes / Olympia Ronark Land Base

Bu server`lara Ronark Land Base map`i eklenmeli mi?

Senior Member
    eklenmesin olyde zate player yok manesin czside kalabalık deil açılırsa kxper mekanı olur bos tası için

Senior Member
    Kesinlikle eklenmemeli sadece boss taşı kesme amaçlı kullanılan bir map olur.
    Cz ve ardream ler kalabalık değil pk atan oyuncu sayısı zaten sınırlı

Senior Member
    Quote Originally Posted by Normlife97 View Post
    Kesinlikle eklenmemeli sadece boss taşı kesme amaçlı kullanılan bir map olur.
    Cz ve ardream ler kalabalık değil pk atan oyuncu sayısı zaten sınırlı
    katılıyorum kesinlikle eklenmemeli.. yeni sw base vs sürekli oyuncu bölmekten başka bir işe yaramıyor. ne sw istiyoruz nede base oyuncuyu bi arada tutmak en mantıklısı.

Banned
    Quote Originally Posted by lle_hfCXer1F View Post
    katılıyorum kesinlikle eklenmemeli.. yeni sw base vs sürekli oyuncu bölmekten başka bir işe yaramıyor. ne sw istiyoruz nede base oyuncuyu bi arada tutmak en mantıklısı.
    Koxp muhabbetine bende katiliyorum. Destan base`de boss tasi kovalayan arkadaslarimin report`larini discord`tan ben yapiyordum. Surekli bir drop yarisi var, haliyle koxper`larin bir numarali yatagi oluyor. Haritanin kucuk ve chaos stone`nun kolay erisilebilir olusu, butun herkesi cezbediyor. Bu anket sayesinde kac kisi base`de bulunmak istiyor onu gormus olduk. Chaos stone`nun biraz degistirilerek base haritasinda uygulanmasi bu durumu cozer gibi. Ilginiz icin tesekkur ederim.

Tags for this Thread