Results 1 to 4 of 4
    Senior Member

Exclamation Gelde isyaan etme!

01-26-2018 beri duran uygunsuz durum bildirimleri var FastBurak cevaplandırılmış ama sonucu belli olmayan daha eskiye dayanan bildirimlerde var...
    Bize hem UDB bildirimi yapmamızı destek olmamızı istiyorsunuz ama ilgilenen bir yetkili yok Ne oluyor acıklayın ona göre davranalım 26 ocakta gönderdim 10 şubat oldu hala bakılmadı uygunsuz durum bildirtimleri daha eski,leride doğru biçimde incelenecekler vardı ne oldu onlara ?
    Ban listeleri eksik 1 kişile sınırlı değil fazlasıyla eksik Ban listesi oluşturuluyor Bunuda kendi gönderdiğim uygunsuz durum bildirimiyle kıyasladım sözde benim size göndermiş olup banladığınız şahısların Adları eksik...
    Sonra da ben kötüyüm neden ben kötüyüm çünkü hizmet bekliyorum.
    Neden ben kötüyüm çünkü Adalet istiyorum.
    Neden ben kötüyüm Yetkilerin Tarafsız olmasını istiyorum.
    Bu işi yapıyorsanız severek yapın sevmiyorsanız bırakın Seven birileri gelsin.
    İşi hakkıyla yapacak yetkililer tercihimizdir...
    Saygılar Orkun (Reichtum)

Junior Member nmk's Avatar
    Nickname
    KIMAN
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    özel HAREKAT TİMİ
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Haklısın, etkinlik yapıyorlar çocuğun eline şeker verir gibi,biz etkinlik istemiyoruz artık duzelsin ilgilenilsin istiyoruz ne bir açıklama var ortada ne de yetkili... Yazık ettiniz oyuna hemde çok

Senior Member
    01-26-2018 07:33 PM Gönderdim UDB 3 Hafta Oluyor Ve GM yok UDB bakanda yok.

Senior Member
    Nickname
    SiyahLider
    Pompoktomers olarak oyun adı değiştirilmeli Oyunu ne götürüyo diye soracak olursa biri öyle dersiniz..