Results 1 to 6 of 6

Exclamation Telefonuma erişimim yok hesabım hakkında

Yaklaşık 3 yıl önce Destan'da oynuyordum ve bugün oyuna tekrardan başlayasım geldi. Destan'da oynadığım karakterin ID Şifresi ve E-Posta'sı aklımda ve hesabında bi miktar cash'te mevcut.

Ben tekrardan bu hesabımda oynamak istiyorum fakat o günden bugüne telefon numaramı değiştirdim ve eskiden telefonumu formatladığım için OTP uygulamasıda mevcut değil.

Tekrar OTP şifresi istesem eski telefon numaramı istiyor, telefon numaramı değiştirmeye kalksam OTP kodu istiyor. Umarım benim gibi olanlar vardır, buna bi çare yok mu acaba? Ticket atsak düzelir mi ? Nolur yardımcı olun.

Benim gibi olanlar vardır illa ki, vatandaş telefonunu kaybetse ya da bozulsa (hattı ile birlikte) emeği çöpe gidecek. E-Posta'ya aktivasyon kodu vb. bişeler yapamazlar mı GM'ler ? Nolur tekrardan başlamak istiyorum bu oyuna.

Member LichKinqs's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Ticket atabilirsin fakat çok güzel ahiret soruları soruyorlar belki sende mümkündür geri alabilirsin

Quote Originally Posted by LichKinqs View Post
    Ticket atabilirsin fakat çok güzel ahiret soruları soruyorlar belki sende mümkündür geri alabilirsin
    Soru derken ? Charım hakkında her türlü bilgiye sahibim eski kscler mevcut kanıtım var. Her türlü ispatlayabilirim benim olduğuna dair. Kayıtlı E-Posta adresi bile mevcut bende. Leveli kac olduğu bankasında ne var ne yok sayabilirim herşeyini. Trina vardı bankasında hatta. Ticket attım umarım yardımcı olurlar.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine OTP > ICS / OTP kategorisinden bilet göndererek hesabınıza ait bilgilerle numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sistemi

Bilet oluştururken bölüm seçiminde sorun yaşarsanız seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek veya farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz.

Quote Originally Posted by IBlackWicked View Post
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine OTP > ICS / OTP kategorisinden bilet göndererek hesabınıza ait bilgilerle numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sistemi

Bilet oluştururken bölüm seçiminde sorun yaşarsanız seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu kullanarak, tarayıcı çerezlerinizi temizleyerek veya farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz.
    evet ya da hayır diyin çözümü vardır dimi ? nolur tekrardan başlamak istiyorum knight'a ve bu hesabın şifresini rüyamda gördüm. Epostasına erişimim var aktivasyon kodu falan yollasanız bişeler olsa her türlü ispatlarım hesabın benım oldugunu. Bankasında ne item oldugunu, Hangi server'da hangi karakter ve kaç level oldugunu falan herşeyini söyliyebilirim, ksclerde mevcut.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by dra_NRtLgG38 View Post
    evet ya da hayır diyin çözümü vardır dimi ? nolur tekrardan başlamak istiyorum knight'a ve bu hesabın şifresini rüyamda gördüm. Epostasına erişimim var aktivasyon kodu falan yollasanız bişeler olsa her türlü ispatlarım hesabın benım oldugunu. Bankasında ne item oldugunu, Hangi server'da hangi karakter ve kaç level oldugunu falan herşeyini söyliyebilirim, ksclerde mevcut.
    Yazdığımı okumadınız mı? Eski telefon numaranızı tekrar alamıyorsanız yapabileceğiniz şey onun yerine telefon numarası değişikliği talebinde bulunmak, bunu da destek sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Tüm hesap işlemleri yalnızca destek sistemi üzerinden yapılmaktadır.

Tags for this Thread