Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member

Exclamation sahtesiteler hakkında

Arkadaşlar ares server ında oynuyorum. Birisi bana ödül avcısı etkinliği yapmamı söyledi. XXX sitesine girip. Sonradan hesabımla giriş yapmamı söyledi. Yalnız siteye girdiğimde sekmedeki açıklamada tuhaflık gördüm. Bazı karakterler bozuktu. Böyle bi site var mı yoksa hırsızlık için mi kurulmuş.
    Last edited by Eryudes; 02-09-2018 at 01:43 PM.

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Dolandırıcı sitedir. Sizi bu siteye yönlendiren kişiyi ekran görüntüleriyle şikayet etmenizi öneririm. ID ve şifre girmediyseniz korkmanıza gerek yok. Umarım girmemişsinizdir.

Junior Member
    Yok hayır girmedim. Ben girmedim fakat aldanıp girecek arkadaşlar illa ki vardır. Bunu nereye şikayet edeceğim. Beni yönlendirebilir misiniz ?

Senior Member Philly's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Şu an mobilde olduğum için link olarak atamıyorum ancak Cheat Reports bölümüne şikayet edebilirsiniz. Nasıl şikayet edeceğinizi ise forumun rehberler bölümünde yer alan Cheat Reports Kullanımı konusundan öğrenebilirsiniz. Ben de bu tarz kişileri çok şikayet ettim, mümkün olduğunca hızlı bir şekilde işlem gördüler.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Oyun içi sahte sitelere yönlendiren kişileri ksc ile Cheat Reports bölümüne şikayet ederek ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı

Junior Member
    Kırmızıyla işaretlenmiş alana dikkat edin. Karakterler bozuk. Burdan işkillendim. Size sormak istedim. İlgilendiğiniz çok teşekkür ederim.
    Last edited by Death_Stroke; 02-09-2018 at 01:54 PM.

Quote Originally Posted by 33Melike33 View Post
    Kırmızıyla işaretlenmiş alana dikkat edin. Karakterler bozuk. Burdan işkillendim. Size sormak istedim. İlgilendiğiniz çok teşekkür ederim.
    Merhaba,
    [DUYURU] Sahte Sosyal Medya Sayfaları ve SMS'ler Hakkında Konusunu incelerseniz karakterlerinizi hacklemek için uğraşan kişilerin çok fazla yöntem denediğini görebilirsiniz. Oyun içi yönlendirme amaçlı gelen tüm mesajları cheat reports bölümüne şikayet ediniz.

Senior Member
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Oyun içi sahte sitelere yönlendiren kişileri ksc ile Cheat Reports bölümüne şikayet ederek ceza almasını sağlayabilirsiniz.

Cheat Reports Kullanımı
    Üstat iyi diyorsunda; bu tuzağa oyuncuları çeken şahsiyetler çöp diye tabir ettiğimiz karekterler ile bu işi yapıyorlar.Ceza alsalar ne yazar.Demem o ki kalıcı çözümler lazım bu iş için.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Üstat iyi diyorsunda; bu tuzağa oyuncuları çeken şahsiyetler çöp diye tabir ettiğimiz karekterler ile bu işi yapıyorlar.Ceza alsalar ne yazar.Demem o ki kalıcı çözümler lazım bu iş için.
    Maalesef bu durumun tek çözümü var; Dikkat, dikkat, dikkat...

Quote Originally Posted by Hiungnu View Post
    Orası öyle genelde hackledi hesaplar ile yapıyorlar oyun içinde geçen noticeleri arada bir okusa oyuncular bu tarz numaralara kanmazlar.