Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
    Member TheWOC35's Avatar
    Nickname
    WOC
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad

NttGame’i Savcılığa veriyorum.

Bugün, NTTGAME’in resmi mesaj gönderdiği sms hesabı, fake bir web sitesinin linkini gönderdi. Karakterimin banlanacağını vb. vb. alakalı şeyleri kullanarak. OTP ICS bilgisi aldığım bir hesap bana nasıl olur da bu bilgileri gönderebilir? Nasıl olur? Bunun hakkında NTT Game hakkında yasal işlem başlatacağımı kendilerine bildiriyorum.

http://i.hizliresim.com/Lb8z9a.jpg

Game Master CluTaah's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Merhaba,

Göndermiş olduğunuz ekran görüntüsünde görünmekte olduğu gibi, son gönderilen SMS tarafımızca gönderilmemiştir. Tarafımızca gönderilen SMS'lerin kodu B043 iken dolandırma amacıyla gelen SMS'in kodu B298'dir. Bu gibi dolandırıcılar için resmi işlemler yapmaktayız, bu sebeple dolandırma amaçlı SMS'in geldiği telefon numaranızı bana özel mesaj ile iletebilir misiniz?

Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn

nttgame burda mağdur konumunda direk nttgame i savcılığa verirsen hiç bir sonuç alamazsın fakat nttgame ile birlik olup bu mesajı atanları verirsen herkese iyilik yapmış olursun

Senior Member Moffy00's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    NttGame avukatları: ohh bi avel daha geldi şunu da yolalım beyler
    Evrim Namustur

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by TheWOC35 View Post
    Bugün, NTTGAME’in resmi mesaj gönderdiği sms hesabı, fake bir web sitesinin linkini gönderdi. Karakterimin banlanacağını vb. vb. alakalı şeyleri kullanarak. OTP ICS bilgisi aldığım bir hesap bana nasıl olur da bu bilgileri gönderebilir? Nasıl olur? Bunun hakkında NTT Game hakkında yasal işlem başlatacağımı kendilerine bildiriyorum.

http://i.hizliresim.com/Lb8z9a.jpg
    Savcılığa verilmesi gereken NTTGame değil, sana NTTGame üzerinden sahte B298 kodu ile sahte bir siteye yönlendirmeye çalışan kişilerdir. Zaten CluTaah'ta gerekli açıklamayı yapmış. Senin yardımın ile bu kişilere yapılması gerekeni NTTGame yapıcaktır. Eğer ki o linke tıklamış isen PC ya da mobil cihazını formatla.

Senior Member
    Nickname
    Lich - Fsociety
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    NeverDieTurkey
    Race
    El-Morad
    Kardeş siz sorunlumusunuz her şeye kanıyorsunuz sonra ntt gameyi sucluyorsunuz 2 yıldır oynuyorum ne bir sahte mesaj ne bir soyulma ne başka hiç bir şey başıma gelmedi oyun içinde telefon numaranı sağa sola dağıtırsan daha çok soyulursun.

Senior Member
    ilginç bir konu , resim o kadar netki hala bu tuzaklara düşenlerin olması beni üzüyor doğrusu.Yıl olmuş 2018 biraz daha dikkatli olunuz lütfen.

Senior Member NeedB's Avatar
    İnternet üzerinden telefona sms gönderme basit bir işlem. Gönderici yerine istediğin tel no yada ismi yazmak yıllardır var. 2001 yılında denemiş olduğum bi program vardı, Alman yapımıydı, her yeni üyelik için bedava 5 sms hakkı tanıyordu.

Tel numaranı item al/sat amacıyla malum forum'da paylaşan herkese gelmekte bu tür sms'ler.

Member TheWOC35's Avatar
    Nickname
    WOC
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Herhangi bir sitede numaram yok, sadece 2 gün önce premium satın aldım. Bu premium satın aldığım site de NTTGAME ile ortaklığı bulunduğu bir website. Onların yaptığından şüpheleniyorum. Kendilerine bilgiyi ilettim. İlk olarak gördüğümde ben de artniyetli düşündüm, karakterimde Allah’a şükür şuanda bir sorun bulunmuyor. Bu türevde mesajlar size de gelirse lütfen dikkatli olun. CluTaah’la iletişime geçtim. İşlemin hukuki sürecinde de destek sağlayacağım kendilerine.

Nasıl kanıyorsunuz böyle şeylere halen aklım almıyor 1 dakika bir NOTİCE geçiyor inanmayın diye böyle böyle diye devamlı yazılamsına sinir oluyordum ama adamlar haklı 10 saniyede bir geçmesi lazımki NOTİCE millet iyi görsün.