Results 1 to 4 of 4
    Junior Member

Red face Merhabalar hesaplarla ilgili gmler veya medaratör yardım edebilirmi acaba?

Merhabalar şimdi 2005den beri knight oyuncusuyum ama bırakmıstım tekrar başlamayı düşünüyorum
    1.sorum
    ve 2tane banlı charım vardı hesap aktif diyor ama nttgame profilime hesabıma girdigimde Email adresi - nicname - dogumtarihi bomboş gözüküyor ve sms onayı yapmamıstım ben bu charlara npoint cekip sms onayı yapsam ve emailleri düzeltme imkanım olur mu ? yada kim yardım eder bana ?
    2. sorum
    1tane banlı charım var suanda taa 2015de ban yemişti sanırım ardından 3 sene gecti acılması lazım degilmiydi bu hesabın ?
    acabilme ihtimalınız varsa tekrar degerlendirme icin görüşme ihtimalımız varmı acaba

bana yardım ederseniz cok sevinirim

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Önce bu konuya bir bak Hesap Silinmesi Hakkında Bilgilendirme!

Bir oyuncu olarak sana tavsiyem, temiz bir oyun oynamayı düşünüyorsan ki hile bile açsan anlık bildirim ile ban yemen 1 2 saat sürebilir oyuna yeni account açarak devam etmen.

Senior Member
    Quote Originally Posted by andre4 View Post
    Merhabalar şimdi 2005den beri knight oyuncusuyum ama bırakmıstım tekrar başlamayı düşünüyorum
    1.sorum
    ve 2tane banlı charım vardı hesap aktif diyor ama nttgame profilime hesabıma girdigimde Email adresi - nicname - dogumtarihi bomboş gözüküyor ve sms onayı yapmamıstım ben bu charlara npoint cekip sms onayı yapsam ve emailleri düzeltme imkanım olur mu ? yada kim yardım eder bana ?
    2. sorum
    1tane banlı charım var suanda taa 2015de ban yemişti sanırım ardından 3 sene gecti acılması lazım degilmiydi bu hesabın ?
    acabilme ihtimalınız varsa tekrar degerlendirme icin görüşme ihtimalımız varmı acaba

bana yardım ederseniz cok sevinirim
    Merhaba,
    Ceza alan hesabınız 999 (süresiz demek oluyor) ceza aldıysa, 3 yıl süre sonunda açılması gibi bir durum söz konusu değildir.
    Hesap desteği almak için başvurabileceğiniz bölüm destek sistemidir; Bilet gönder seçeneği ile KO Ban/Jail/Unblock bölümüne bir bilet göndererek hesabınız ile ilgili destek talebinde bulunabilirsiniz.
    http://support.nttgame.com/

Junior Member
    1. Temiz bir oyun oynamayı düşünüyorsan diyorsunda ben bu zamana kadar temiz oyun oynadım ama nedense hep playerlıktan hile olarak görüldük okcu olsak 400k np kas basede ban atsınlar + exp part kur paramunda o slotu al 1 ay boyunca elle kas cabala ve yine charın ban yesin neden acaba birisinde third party yazıyor digerinin neden ban yedigi hiç belli bile degil milet forumlara ss alıp atıyor bizimde charlar milyarlarıda yatırsan ban yiyor cok güzel adaletiniz var benim dolu charım var nedense hep para yatırdıgım itemli charların ban yedi npli charların sanki özellikle seciyorlar ve charlarda itemler kayboldu +8 raum kayboluyor nttgameye ticket atıyorsunuz mahkemeye yönlendiriyorlar bizi ++8 raum icin avukatlara para ver mahkemelere git felan kim ugrasır polise söylesen polis diyor ki oyun ıcın kimse yorulmaz kardeşim buda bir sacma şey . eskiden nttgame restore eder itemleri geri verirdi yada charların banlarını bir şekilde acardı pre cek yok 3200 cash al acalım diye ama suanda bunlar yok ne kadar degerli itemlerinizde olsa o chara araba parasıda yatırsanız ya soyuluyorsunuz yada char ban yiyor bu kadar acık ve net . ve süresiz ban atmanın sebebi olmalı kxp yok birşey yok tbt felan hicbirşeyden anlamam öyle paramunda char ban yer mi ? ve basede np kasarken milllet kesilince ss alınca biz mi kxper oluyoruz yani yoksa karsımdaki adamın itemleri zayıfsa banane yada ksye gittiyse banane okcuyuz diye ss alıp adımız kxpere cıkıyordu ben 400k npyi ele kastım ama yinede ban yedik haksızlık işte 1 gram koxp kullanma yinede ban yemekte ilginc.
    Last edited by andre4; 02-10-2018 at 12:58 PM.

Tags for this Thread