Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 12
    Junior Member ISemazenI's Avatar
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    PoisonCrew
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Unhappy Koca Bir Eventi Buglu Bitirdik Teşekkürler!

Merhaba, 1 ay süren kış eventi etkinliğinde Magelere verilen Candy Stafın Rebirth e geçirilmediğini daha önce bildirmiştim. Event bitimine kadar 1 moderatörümüz (Death_Stroke) sorunu yetkililere bildirdiğini açıkladı ancak bunun haricinde hiç bir yetkili forumda online olmasına rağmen aynı sorunu yaşayan diğer oyuncuların konuyu güncellemesine rağmen bir açıklamada bulunmadı. Herhangi bir düzeltmede yapılmadı. Şimdi kimse bu çok mu önemli diyerek konuyu farklı yere çekmesin lütfen. Sorunun büyüğü küçüğü olmaz. Ben ortadaki ilgisizliğe değinmek istiyorum sadece. Cr ve hesap desteğinde gerçekten iyisiniz nankörleyemez kimse. Fakat hata düzeltme konusunda neden böyle? Sormak istediğim açıkça şu, ''Muhtemelen önümüzdeki yılbaşındada bu veya benzeri event gelicek. O zamanki patch te düzelir mi?''
    [COLOR="#0000FF"]Dert, İnsanı Yokluğa Götüren Rahvan Attır.[/COLOR]

Banned
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Infractions
    0/1 (15)
    Bir Bug'dan Bahsediyorsun Okadar Kolay Fixlenmez.

Game Master Team Leader Khenarth's Avatar
    Nickname
    Khenarth
    Class
    KO -> Rogue
    Merhaba,

Her ne kadar bir çok oyuncumuz onların sözlerini dikkate almayıp, GM ekibinden cevap beklese de, gerçek şu ki moderatörler tarafından size verilen bir çok cevap, bizden aldıkları bilgiler ile size ulaşmaktadır.

Bahsettiğiniz konu ile ilgili etkinlik bitiminden önce olası bir güncelleme olsaydı eğer, konuya tekrar geri dönüş yapabilirdik fakat Mgame tarafından herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Gelecekte bir güncelleme olması durumunda sorunun bildirildiği konu üzerinden bilgi verilecektir.

Keyifli Oyunlar

Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Merhaba,

İlgili sorunun farkındayız yapımcı firmaya gerekli bildirimi sağladık.
    Forum hesabınızın tekrar "spam" cezasıyla karşılaşmasını istemiyorsanız bu ve buna benzer sadece "troll" amaçlı yorumlarınızdan vazgeçmeniz gerekmektedir.

Senior Member
    Nickname
    xLyki4x
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Troll değildi daha önce bu tür bir konuya bu cevabı vermişlerdi, bulup alıntı yapmaktansa yapımcı firmaya iletildiğini belirttim Seviyorum seni Khenarth, 25.pm'i gönderip etkinliğe katılan moderatörlerini de seviyorum merak etme, kötü bir şey demiyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by _Lyki4_ View Post
    Troll değildi daha önce bu tür bir konuya bu cevabı vermişlerdi, bulup alıntı yapmaktansa yapımcı firmaya iletildiğini belirttim Seviyorum seni Khenarth, 25.pm'i gönderip etkinliğe katılan moderatörlerini de seviyorum merak etme, kötü bir şey demiyorum
    Size tavsiyem; Komplo teorileriniz konusunda sınırları daha fazla zorlamamanız, o konuda da fazlasıyla müsamaha gösterdik çünkü.

Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Her ne kadar bir çok oyuncumuz onların sözlerini dikkate almayıp, GM ekibinden cevap beklese de, gerçek şu ki moderatörler tarafından size verilen bir çok cevap, bizden aldıkları bilgiler ile size ulaşmaktadır.

Bahsettiğiniz konu ile ilgili etkinlik bitiminden önce olası bir güncelleme olsaydı eğer, konuya tekrar geri dönüş yapabilirdik fakat Mgame tarafından herhangi bir değişiklik yapılmadı.

Gelecekte bir güncelleme olması durumunda sorunun bildirildiği konu üzerinden bilgi verilecektir.

Keyifli Oyunlar

Forum hesabınızın tekrar "spam" cezasıyla karşılaşmasını istemiyorsanız bu ve buna benzer sadece "troll" amaçlı yorumlarınızdan vazgeçmeniz gerekmektedir.
    Sevgili @Khenarth;
    Lütfen alttaki konuma bir el atarmısın.Rica ediyorum 4 gün oldu her gün tickete tek tek cevap geliyor sorunumu tam anlamıyla dile getiremiyorum.4 gündür kendi karakterime girişten mahrumum.Laptobun hdd si yandı masaüstünde kayıtlı olan tüm bilgilerim gitti.Sadece şu konuda bilet numaramı bildirdim.Biraz ilgilenin rica ediyorum sorunumun artık kısa sürede çözülüp karakterime girişini sağlamak istiyorum.Doğum tarihi konusunda takıldım ya biraderin yada benimkini koymuştum.Birde en son karaktere 2x 3200 cash çekmiştim 3.yü en son geçen senenin nisan sonu mayıs başları gibi çekmiştim maneste oynarken pre yenilemiştim.Yalnız onun koduna ulaşamıyorum ne yazık ki.Lütfen rica ediyorum sizden bir el atın duruma.
    Laptobun HDD si yandı tüm bilgilerim gitti lütfen yardım
    Last edited by Tatsumiii; 02-08-2018 at 09:59 AM.

Junior Member ISemazenI's Avatar
    Class
    KO -> Portu
    Clan
    PoisonCrew
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Khenarth View Post
    Merhaba,

Keyifli Oyunlar

Gelecek, elbet bir gün gelecek Teşekkürler.
    [COLOR="#0000FF"]Dert, İnsanı Yokluğa Götüren Rahvan Attır.[/COLOR]

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Size tavsiyem; Komplo teorileriniz konusunda sınırları daha fazla zorlamamanız, o konuda da fazlasıyla müsamaha gösterdik çünkü.
    Neden herkese üslubuna hiç dikkat etmeden konuşuyorsun? Çok sert davranıyorsun herkese. Tüm yorumların kinli neden?

Senior Member
    Quote Originally Posted by GEZIPARKI1923 View Post
    Neden herkese üslubuna hiç dikkat etmeden konuşuyorsun? Çok sert davranıyorsun herkese. Tüm yorumların kinli neden?
    Bu yorumu yapıyorsanız, forumu yeterince takip etmiyorsunuz demektir.
    Sadece görevimi yapıyorum, kimi nasıl uyaracağım konusunda gerekli tecrübeye de sahibim. Uyardığım kişinin tüm geçmişini görmeniz mümkün olmadığından böyle düşünmeniz normal.
    Last edited by Daeso; 02-08-2018 at 01:07 PM.

Senior Member GEZIPARKI1923's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Daeso View Post
    Sadece görevimi yapıyorum, kimi nasıl uyaracağım konusunda gerekli tecrübeye de sahibim. Uyardığım kişinin tüm geçmişini görmeniz mümkün olmadığından böyle düşünebilirsiniz.
    Tamam görevini yapda herkese çok sert davranıyorsun bak bana bile “kimi nasıl uyaracağım konusunda gerekli tecrübeye sahibim” diyorsun.
    Sana bir nasihat vereyim ;

Mizana koyulacak en ağır amel güzel huydur. Buyurur. (İhya C.2 s.392)

Gerçi senin nasihatede ihtiyacın yoktur ama ben bir müslümana yakışan şeyi yapıp seni uyarıyorum.